Ataşehir'de best of 90's konseri

Eda-Metin Özülkü, Reyhan Karaca, Ferda Anıl Yarkın, Sibel Alaş ve Tayfun Duygulu, önceki gün Ataşehir Palladium'da muhteşem bir konser verdi.

Ataşehir'de best of 90's konseri
 Ataşehir'de best of 90's konseri

Şarkılarıyla 90'lı yıllara damgasını vuran Eda-Metin Özülkü, Reyhan Karaca, Ferda Anıl Yarkın, Sibel Alaş ve Tayfun Duygulu, önceki gün Ataşehir Palladium'da muhteşem bir konser verdi.
Palladium On The Bridge konserleri kapsamında sahneye çıkan ünlü sanatçılar, şarkılarıyla Ataşehir Palladium ziyaretçilerini 90'lı yıllara götürdü.  Eda-Metin Özülkü, Reyhan Karaca, Ferda Anıl Yarkın, Sibel Alaş ve Tayfun Duygulu, hem neşeli hem de duygusal şarkılarıyla dinleyicilere müzik ziyafeti yaşattı.


1.5 saatlik konser yoğun ilgi nedeniyle 3 saati aştı. Sahneden inen sanatçılar alkışlara dayanamadı ve tekrar sahneye çıktı. 

YERİ DOLMAYACAK ŞARKILAR 

90'lı yıllarda üretilen şarkıların asla unutulmayacağını söyleyen sanatçılar, "Yeni şarkılar çerez gibi hemen tüketiliyor bir daha da hatırlanmıyor. 90'lı yılların şarkıları hiçbir zaman unutulmayacak ve yeri doldurulamayacak. Biz de gençlerin o şarkıları dinlemesini istiyoruz" dediler.

Yıllar sonra bir araya gelmeleriyle ilgili konuşan sanatçılar, "90'larda birçok isim çıktı ama Best of 90'S deyince biz bir araya geldiğimiz için grup gibi algılanıyoruz. Kenan Doğulu, Burak Kut, Aşkın Nur Yengi ve Yonca Evcimik de 90'larda çıktı ama biz sevenlerimiz için bir araya geliyoruz" açıklamasında bulundular.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER