Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı CBME Türkiye, 34. Kez Kapılarını Aralıyor

Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı CBME Türkiye, 10-13 Ocak 2018 tarihlerinde İstanbul CNR Fuar Merkezi’nde 34. Kez gerçekleştiriliyor.

Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı CBME Türkiye, 34. Kez Kapılarını Aralıyor
 Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı CBME Türkiye, 34. Kez Kapılarını Aralıyor

Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı CBME Türkiye, 10-13 Ocak 2018 tarihlerinde İstanbul CNR Fuar Merkezi’nde 34. Kez gerçekleştiriliyor.
Dünyanın öncü fuar organizatörü UBM ICC tarafından düzenlenen Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı CBME Türkiye, 10-13 Ocak 2018 tarihlerinde İstanbul CNR Fuar Merkezi’nde 34. Kez gerçekleştiriliyor. Küresel çapta sektörün en başarılı organizasyonları arasında gösterilen fuarın 37.000 metrekare alanda 750'den fazla ulusal ve uluslararası markayı ve 15.000 sektör mensubunu ağırlaması bekleniyor.

Küresel ölçekte lider anne, bebek ve çocuk ürünleri fuarları arasında yer alan CBME Türkiye, 10-13 Ocak 2018 tarihlerinde, İstanbul CNR Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Avrasya bölgesinde yoğun ilgi gören ve her yıl katılımcı portföyünü zenginleştiren fuarın katılımcı sayısının 750’ye, ziyaretçi sayısının ise 15.000’e yükselmesi hedefleniyor. Buna paralel olarak fuarda yer alan ürünler de büyük oranda çeşitlenecek.

80 farklı ülkeden 13.800 ticari alıcıyı 550 marka ile buluşturdu


2017 yılında 80 farklı ülkeden 13.800 ticari alıcıyı 550 marka ile buluşturan ve bölgesinde uluslararası yoğunluğa sahip en büyük etkinlik olan CBME Türkiye, Avrasya’nın en köklü ve kapsamlı fuarı olarak dikkat çekiyor. Bölgenin kalbi olan İstanbul’da düzenlenmesi sebebiyle de geniş bir yabancı katılımcı kitlesine ulaşan CBME Türkiye, sektördeki trendlerin takip edildiği, canlı bir platform oluşturması ile tanınıyor.

Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı CBME Türkiye’nin katılımcı şirketlere sağladığı pazar içgörüleri ve veriler ile önemli bir katma değer yarattığına değinen UBM ICC Marka Direktörü Hatice Dinçer; “Anne, bebek ve çocuk ürünleri sektörleri her geçen gün daha rekabetçi bir arenaya dönüşüyor. Ürün çeşitliliği ve kalitesi artarken kullanılan hammadde, teknoloji ve işçilik markaların rekabet gücüne doğrudan etki ediyor. Dünyanın stratejik bölgelerinde gerçekleştirilen CBME’nin küresel deneyimiyle her yıl biraz daha güçlenen CBME Türkiye ise Avrasya bölgesinde sektörel gelişim için kritik bir rol üstleniyor. Farklı bölgelerden sadık bir katılımcı grubuna sahibiz ve bu markaların sayısı her geçen gün artıyor. Bu sayede yarattığımız platform küresel trendler, içgörüler ve veriler için de bir paylaşım alanı sağlıyor. Böylece sektörümüz birbirinden beslenerek gelişiyor ve güçleniyor. Hedefimiz 2018 yılında çıtayı biraz daha yükselterek hem katılımcı portföyümüzü hem de fuarda yer alan ürün çeşitliliğini zenginleştirmek” dedi.

CBME Türkiye, 2018’de bebek-çocuk hazır giyim ve aksesuarları, araç gereç grubu, bebek bakım ve beslenme ürünleri, mobilya ve ev tekstili, oyuncak ve bisiklet grubu, anne ve hamile ürünleri, servis ve organizasyon firmaları ile birlikte bebek ve çocuk sektörüne ait tüm ürün gruplarını tek bir çatı altında toplayacak.

Yabancı ziyaretçilerinin ağırlıklı olarak Orta-Doğu, Kuzey Afrika, Bağımsız Devletler Topluluğu, Doğu Avrupa ülkelerinden katılması beklenen CBME Türkiye Fuarı, anne bebek ve çocuk ürünleri toptancıları, perakendecileri, üreticileri, ithalatçı ve ihracatçılarının yanında e-ticaret siteleri, zincir marketler, eczacılık ve zincir tekstil marka temsilcilerini katılımcılarla buluşturacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER