BURCU DEMİRCİOĞLU; “ENGELSİZ DÜŞÜNCELERİMİZLE YANINIZDAYIZ”

‘’ENGELSİZ YAŞAMLAR İÇİN, ELİNİZDEN TUTMAYA HAZIRIZ. YA SİZ?’’ sloganı ile “Bizim Ev Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, engelsiz düşüncelerimizle yanınızdayız.

BURCU DEMİRCİOĞLU; “ENGELSİZ DÜŞÜNCELERİMİZLE YANINIZDAYIZ”
  BURCU DEMİRCİOĞLU; “ENGELSİZ DÜŞÜNCELERİMİZLE YANINIZDAYIZ

‘’ENGELSİZ YAŞAMLAR İÇİN, ELİNİZDEN TUTMAYA HAZIRIZ. YA SİZ?’’ sloganı ile  “Bizim Ev Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, engelsiz düşüncelerimizle yanınızdayız.

‘’ENGELSİZ YAŞAMLAR İÇİN, ELİNİZDEN TUTMAYA HAZIRIZ. YA SİZ?’’ sloganı ile yola çıkarak çok yönlü hizmet vermek amacıyla Yenisahra Mahallesinde açılan “Bizim Ev Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi “ Kurum Müdürü Burcu Demircioğlu; “Tecrübelerimize dayanarak, güler yüzlülüğü ve hizmeti kendimize vazife kabul ederek, engelsiz düşüncelerimizle yanınızdayız” dedi.
Bizim Ev Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, 2017 yılında Edibe Akbaş ve Burcu Demircioğlu eğitmenleri öncülüğünde kurulmuştur. Özel eğitim alanında uzmanlaşan kurucular,tecrübeleri, aldığı eğitimler, güler yüzlü ve insancıl yönlerinin çok fazla olması sebebiyle bu alanda sağlam duracaklarına göz kırpıyorlar.

 
Kurum Müdürü Burcu Demircioğlu Kurumdan yararlanılacak programlar hakkında  şu açıklamayı yaptı:
 
“ENGELSİZ DÜŞÜNCELERİMİZLE YANINIZDAYIZ”
 
Burcu Demircioğlu, vermiş oldukları eğitimin tamamen ücretsiz olduğunu belirterek, öğrencilerin kurumdan faydalanacakları konuları şu şekilde açıkladı: “Fizyoterapi, özel öğrenme güçlüğü, dikkat eksikliği ve hiperaktivite, duyu bütünleme, uzay terapi, zihinsel yetersizlik, okuma-yazma güçlüğü, yaygın gelişimsel bozukluk, aile eğitimi, psikolojik danışmanlık, zeka ve gelişim testleri, montessori eğitimi ve evcil hayvanlarla terapi vermekteyiz. Bunların dışında okula devam eden öğrencilere zorlandıkları alanda derslerinde yardımcı olup, huzur,mutluluk, anlayış, hoşgörü, eğlence,saygı ve kocaman sevgisiyle var olan ve bu anlayışlarla dolu ailemizde her bir bireye ilk önce bu değerleri kazandıran akabinde gelişen, bireyin tanısına ve kişisel özelliklerine göre program hazırlayan,temiz ve ferah binası, uzman kadrosu ve eğitim anlayışıyla farklılıklara açık,engelsiz düşünceleriyle yanınızda olmayı hedefleyen aile sıcaklığında bir kurumuz” dedi.
 
“AMACIMIZ YAŞAM KALİTESİNİ ARTTIRMAK”
 
Demircioğlu, Kurum olarak edindikleri görevleri de şöyle açıkladı: “Yaşamına farklı başlayan veya daha sonrasında herhangi bir sebeple yaşantısının geri kalanını farklı şekilde sürdürmek durumunda kalan kişilere, sosyal ve bireysel ortamlarında yaşam kalitelerini arttıracak destek,öğrenme ve hareketlilik fırsatları sağlayan eğitim programlarının yürütülmesi ve hayata geçirilmesidir.”
 
“SİHİRLİ DOKUNUŞLAR HAYATA ANLAM KATAR”
 
Burcu Demircioğlu; “Bireysel eğitimlerde, yapılandırılmış eğitim sistemlerin kullanıldığı kurumda, bireyin ilgi ve ihtiyaçları öngörülmektedir. Evcil hayvanlarla yakın temasta bulunan onların temel ihtiyaçlarını karşılayabilme imkânına sahip olan öğrencilerimizin sorumluluk bilinci kazanmaları hedeflendirilmektedir. Bu hedefi uzman Veteriner Hekim eşliğinde almaktadırlar. Duyu bütünleme terapisini de bünyesinde barındıran kurumumuzda bireyin duyuları tümüyle uyarılarak duyuların birbiriyle uyumlu bir şekilde çalışmasını sağlayarak bireyin öğrenme becerileri en üst seviyeye taşımaktadır.FİZYOTERAPİ ve REHABİLİTASYON alanında ki çalışmalarımızla bireyin bedenen, psikososyal ve günlük yaşam aktivitelerinde daha özgür olmasını sağlamayı amaçlıyoruz. ’Sihirli dokunuşlar hayata anlam katar’ sloganıyla yanlarında bulunmaktan zevk duyuyoruz” ifadelerini kullandı.
 
Demircioğlu son olarak; “Var olan tüm programlar ÜCRETSİZ gerçekleştirilip, manevi olarak yanınızda bulunmak, sizlere her türlü desteği sağlamak için buradayız” diyerek ihtiyaç sahibi vatandaşları verecekleri ücretsiz hizmetlerden yararlanmaları için kuruma davet etti.
 
 ‘’ENGELSİZ YAŞAMLAR İÇİN, ELİNİZDEN TUTMAYA HAZIRIZ. YA SİZ?’’ 
ADRES :  Yenisahra Mahallesi 50.Yıl Caddesi N0: 7 Ataşehir /İst.
İrtibat Tel0505 052 56 06  -  0216 470 56 06

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER