İş Bankası memur alımı yapıyor

İş Bankası memur alımı yapıyor! Tam 27 şehir için ilan yayımlandı.

İş Bankası memur alımı yapıyor

İş Bankası memur alımı yapıyor

İş Bankası memur alımı yapıyor! Tam 27 şehir için ilan yayımlandı.


Türkiye İş Bankası, birçok şehirde memur alımı yapacağını duyurdu. Yayınlanan ilanla birlikte, hangi illerde personel alınacağı ve başvuru şartları açıklandı. İş Bankası’nın kariyer sayfasında yer alan ilanda detaylar şu şekilde belirtildi.üCumhuriyet döneminde, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün öncülüğünde kurulan Türkiye İş Bankası, memur kadrosunu genişletmek üzere yeni personel alımı yapacağını duyurdu. Banka, iki ilan yayınlayarak farklı şehirlerde memur alımı gerçekleştireceğini bildirdi.

Anadolu'da Memur Alımı Yapılacak İller

Yayınlanan ilana göre, Anadolu'da şu illerde ve ilçelerde memur alımı yapılacak: Adana Merkez ve Ceyhan, Adıyaman Merkez, Afyon Merkez ve Emirdağ, Ağrı Merkez ve Doğubayazıt, Aksaray Ortaköy, Antalya Alanya, Gazipaşa, Manavgat, Serik ve Turunçova, Aydın Davutlar, Didim ve Kuşadası, Bayburt Merkez, Balıkesir Bigadiç ve Sındırgı, Bursa Gürsu, İnegöl, Karacabey, Mudanya ve Orhangazi, Denizli Merkez, Buldan, Çal, Çivril ve Sarayköy, Diyarbakır Bismil ve Silvan, Giresun Görele ve Tirebolu, Hakkari Merkez, Kahramanmaraş Merkez, Elbistan ve Göksun, Kastamonu Cide, İnebolu ve Taşköprü, Konya Merkez, Beyşehir, Cihanbeyli, Ilgın ve Yunak, Manisa Ahmetli, Demirci, Sarıgöl ve Soma, Mersin Merkez ve Erdemli, Muğla Bodrum, Milas ve Yatağan, Rize Ardeşen, Sivas Merkez, Şarkışla ve Zara, Şanlıurfa Merkez, Akçakale ve Viranşehir, Tekirdağ Çerkezköy ve Malkara, Van Erciş, Yozgat Akdağmadeni.

Bu ilçelerde temel bankacılık hizmetlerini yerine getirmek üzere memur pozisyonunda çalışacak yeni personel aranmaktadır. Başvurular, belirtilen ilçelerde ikamet eden adaylar tarafından yapılabilecektir.

İstanbul'da Memur Alımı

İstanbul'da ise şu ilçelerde memur alımı yapılacağı duyuruldu: Ataşehir, Bağcılar, Bakırköy, Bahçelievler, Bayrampaşa, Başakşehir, Beşiktaş, Beykoz, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ve Zeytinburnu.
Bu ilçelerde ikamet eden ve 29 Haziran 2024 tarihli Ankara memur alımı ilanına başvuruda bulunmamış adaylar, İstanbul memur alımı ilanına başvurabileceklerdir.

Başvuru Şartları

İş Bankası’nın memur alımı ilanına başvuracak adayların taşıması gereken şartlar şunlardır:

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.
Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olmak.
Son başvuru tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak.
Askerlik görevini tamamlamış, muaf ya da en erken 2025 Ağustos ayına kadar tecil ettirmiş olmak.
Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli sağlık durumuna sahip olmak.
Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü bulunmamak ve kamu haklarından yoksun olmamak.
Affa uğranmış olsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezası almamış olmak.
Daha önce İş Bankası’nın yaptığı Memur, Operasyon Elemanı, Operasyon Destek Elemanı ve Çağrı Merkezi sınavlarında en fazla 2 kez başarısız olmamak ve bu sınavların herhangi birinin mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak.
İlanda belirtilen ilçelerde ikamet ediyor olmak. Belirtilen ilçeler dışında ikamet eden adayların başvuruları değerlendirilmeyecektir.

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2024, 11:06

İsa Kırım

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER