Çankırısporumuz Lider

Çankırısporumuz Lider


Çankırıspor bugun evinde karsılaştığı Tarsus İdman Yurdun'u 1-0 mağlup etti.

Çankırıspor 3 haftadır kazanıyor , Giresunspor ve Sarıyerspor macını kazandıktan sonra bugun Tarsus İdman Yurdu'nu yenerek ligde 13 puanla lider oldu.

Çankırıspor Bugun saat 15:00 da Çankırı Atatürk Stadında başlayan maca 15 kisilik Tarsus İdman Yurdu taraftarı Karatekin Parkında oturup mac öncesi dostluk kurdular ve iki takım tribün amigoları birbirlerine takım atkılarını verdiler. Ve Atatürk stadında mac baslıyor.

İlk 45 dakkaya baktıgımızda iki takımında atakları var ama iki takımda cok sakin oynuyor Çankırıspor ilk yarı kaleciyle basbasa kalan Orkan vurduu ve top direkten döndü ve ilk yarı sona erdi.

İkinci yarı ekibimiz maca cok hızlı basladı ve resmen Çankırıspor atakları basladı ve dakika 57 korner oldu topun basında Ahmet Turan actı ortayı ve penaltı topun gerisinde 65 numaralı formasıyla Can Polat ve tüm stad ayakta veee Can vuruyor ve gooooooooooooooooooL 1-0 öne gectik gecen hafta oynadıgımız deplasmanda Sarıyerspor'u penaltı golüyle 1-0 maglup etmiştik o zamanda Can atmıstı.

ve dakika 90 taraftarlarımız macın bitmesini bekliyor ama macın 4 hakemi macı 6 dakika uzattı ve o
dakikalar gecmek bilmiyor Tarsus İdman Yurdu atakları kalecimiz Ömür net 2 gole izin vermedi resmen Ömür kalede devleşti vee hakem macın son düdügünü caldı.

Çankırıspor 1 Tarsus İdman Yurdu 0

Çankırısporumuz önümüzdeki hafta ligde 3 sırada olan Polatlı Bugsaspor ile deplasmanda karsılasacak.

Ekibimiz Bugsaspor macına iyi hazırlanarak o macıda kazanıp liderligini sürdüreceğine tüm yüregimle inanıyorum dediğim gibi ;


Çocuklar İnanın İnanın Çocuklar güzel günler Göreceğiz Güneşli Günler

Doğukan DİNLEMEZ
YORUM EKLE

banner110

banner109