Çankırıspor'da Havalar Gayet Güzel!
Çankırıspor'da Havalar Gayet Güzel!


Çankırıspor pazar günü deplasmanda karsılastıgı Sarıyerspor’u 1-0 maglup etti.

Çankırıspor gecen hafta evinde Giresunspor macını kazandıktan sonra bu haftada Sarıyerspor’u deplasmanda yenmeyi basardı.

İstanbul takımlarından olan Sarıyerspor lig başladıgından beri galibiyeti yok 2 beraberlik ve 2 yenilgisi olan Sarıyerspor’da durumlar hic iyi gitmiyor. Çankırıspor’u bu hafta yenip taraftarlarına yeni sezonda ilk galibiyetlerini alıp hediye edeceklerdi ama oda olmadı.

İstanbul’da yaşayan gurbetcilerimiz Çankırıspor’u yalnız bırakmadı 400 yakın Çankırı’lı vardı. İstanbul’da cok Çankırı’lı oldugunu bilen Sarıyerspor misafir tribün bilet fiyatlarını resmen ucurdu buna ragmen 400 yakın gurbetcilerimiz takımımızı 90 dakika destekledi.

Maca gelince Çankırıspor galibiyeti çok zor aldı ama sahada savaşan bir Çankırıspor vardı , Çankırıspor golü erken buldu dakika 12 veeee penaltı topun gerisinde Can Polat veee goooooooooool Çankırıspor deplasmanda 1-0 öne gecti ve çok baskılı oynayan Çankırıspor kacırdıgı gollerde vardı ama Sarıyerspor’da baskılı oynadı ama Çankırıspor oyuncuları Sarıyerspor’un ataklarında çok başarılı bir şekilde kontrol edip 90 dakika boyunca savastı ve macı kazandı. Çok genc bir kadromuz bulunuyor yaş ortalaması 22 olan Çankırıspor’da genc oyuncularla kurulu takım Sarıyerspor’un güçlü profosyonel oyuncularla kurulmus kadrosunu Çankırıspor’un genc oyuncuları ezip gecti ve Çankırıspor oyuncularına ve Teknik kadrosunu tebrik ediyoruz.

Çocuklar İnanın , İnanın Çocuklar Güzel Günler Göreceğiz Güneşli Günler

Bu hafta evinde Tarsus İdman Yurdu ile karsılasacak olan Çankırıspor yarından itibaren Tarsus İdman Yurdu Macı Hazırlıklarına Başlıyacak. Tarsus İdman Yurdu pazar günü Ünyespor’u 3-0 maglup etmişti ve ligde 5 puanla 11 sıradalar ve temsilcimiz Çankırıspor’a baktıgımızda  10 puanla ligde 3 sırada ve 2 sırada olan Polatlı Bugsasspor’la puanları aynı ligde suan lider durumda olan Kahramanmaraşspor 11 puanla birinci sırada ve Çankırıspor’a Tarsus İdman Yurdu macında basarılar diliyoruz. Yarenlerimiz o mactanda 3 puanı alacagına inanıyoruz.

SPOR YAZARI : DOĞUKAN DİNLEMEZ
YORUM EKLE

banner110

banner109