Çankırı Vakfı, Kaptan Mustafa Can ile devam dedi

Çankırı Eğitim Kültür ve Yardımlaşmama Vakfı'nın olağan genel kurulu vakıf merkezinde yapıldı. Kaptan Mustafa Can ikinci kez vakıf başkanlığına seçildi.

Çankırı Vakfı, Kaptan Mustafa Can ile devam dedi
Çankırı Vakfı, Kaptan Mustafa Can ile devam dedi


Çankırı Eğitim Kültür ve Yardımlaşmama Vakfı'nın olağan genel kurulu  vakıf merkezinde yapıldı. Kaptan Mustafa Can ikinci kez vakıf başkanlığına seçildi.

VAKIF BAŞKANI CAN: HİZMETLERİMİZE KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM

Vakıf Başkanı Kaptan Mustafa Can; yaptığı konuşmada "Bugün gerçekleştirdiğimiz vakıf genel kurulu ile birlikte oluşturduğumuz yeni yönetimimizle birlikte önümüzdeki iki yıl süresince hizmetlerimize aralıksız olarak devam edeceğiz. Geride bıraktığımız iki yıl içerisinde hayata geçirdiğimiz özgün projelerimizin ağırlığı özellikle gençlerimiz üzerine yoğunlaşmıştı. Üniversite öğrencilerimize sağladığımız burs sayımızı artırma yönündeki çabalarımız başta ÇANDEF çatısı altındaki dernekler birliği yöneticilerimizin desteği ile hedeflediğimiz sayılara ulaşma yönünde büyük mesafeler aldık.
Vakıf yönetimi olarak yarınlarımızı emanet edeceğimiz gençlerimizin daha akılcı, daha dünyaya entegre olma-olabilme gayretlerine ufuk açıcı, yol gösterici ve onlara yeni fırsatlar yaratıcı bir pozisyonda olmanın gayreti içerisinde olmanın mutluluğunu da yaşıyoruz. Sizlerin aracılığıyla şahsıma ve birlikte çalıştığım arkadaşlarıma gösterilen güven için değerli hemşehrilerime şükranlarımı sunuyor, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra hayata geçireceğimiz yeni projelerde verecekleri destekler için şimdiden teşekkür ediyorum" dedi.

Vakfın yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor

Bilal Abanik, Huriser Aşıcı, Selçuk Baydar, Mustafa Ekmekçi, Ömer Kandemir, Ziya Uzel ve Hüseyin Yartaş.

Denetim Kurulu: Nuri Atay, Ender Mıcık ve Arif Öztürk


Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2020, 12:12

İsa Kırım

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER