BREZİLYA BİLETİ İPTAL !!!


BREZİLYA BİLETİ İPTAL !!!


Futbol Komedisi; Dün Akşam Milli Takım Hocası ;Abdullah Avcı öyle bir on bir sahaya sürdü Tunay Torun,Mehmet Ekici ,Aydın Yılmaz ,Volkan Demirel ve Mert Günok gibi isimler Milli Takıma Alınacak ..

Ama Trabzonsporlu Yıldızlar;Olcan Adın ,Yasin Öztekin, Soner Aydoğdu, Volkan Şen, Tolga Zengin ve Onur Kıvrak gibi isimler Milli Takıma Alınmayacak..

Bu nedir biliyor musun Abdullah Avcı Trabzonspor Düşmanıyım demek istedin burada.. Ama Çıktın İki maça İstanbul Karması ile de ne oldu Romanya'ya 1-0 yenildik dün de olup olmadık Macaristan'a 3-1 yenilerek Brezilya Biletini resmen çöpe attınız..

Yıldırım Demirören sana da şunu söylüyorum 70 Milyonu üzmeye ne hakkınız var..Abdullah Avcı çok başarılı bir hoca dediniz hane o başarısı en büyük başarısı ne Abdullah Avcı'nın İ.B.B takımını küme düşürmedi başarısı mı bu mu Sayın Demirören ..

Ayıptır ayıp Trabzonsporlu Yıldızlar;Volkan Şen, Yasin Öztekin ,Olcan Adın, Tolga Zengin , Onur Kıvrak ve Soner Aydoğdu bu isimler Milli Takım da yok neden çünkü Trabzonspor Forması giyiyorlar onun için mi almıyorsunuz bu isimleri Milli Takıma Yazıklar Olsun sizin gibi ayrımcılık yapanlara ..

Volkan Demirel dediniz ne oldu.. Volkan Demirel Patlama yaptı Volkan çıktı ve Milli takım resmen yaktınız..

4.Maçta 3.Mağlubiyet ve 1.Galibiyet aldık Tüm dünya A.Milli Takımımızı konuşuyor ne oldu bu Türkiye Milli Takımına diye..

İki Dünya Kupası Bir Avrupa Şampiyonasına katılamadık toplam bunun ile beraber Üç Dünya Kupasına katılamayan Tek Ülke biziz herhalde..

Bir de dün Macaristan maçının ardından çıkıp basın toplantısı yapıyor İstifa Etmeyi Düşünmüyorum İstikrar sağlamamız şart diye..

İstikrar sağlıyorsun işte Abdullah Avcı 1.Galibiyet 3.Mağlubiyet alarak büyük bir istikrar sağlamış oldun..

Türkiye Brezilya Biletini İptal etmiş oldu ..

Sevgili çok değerli bir abim Olcay Çakır abimin güzel yazısıydı Macaristan maçından önce yazmıştı..

(YENİLİRSEN ÖACARA YAPARLAR SENİ MACARA)


Turgay ŞAHİN

YORUM EKLE

banner110

banner109