Bir gezi olayı aldı başını gidiyor bu ülkenin başka sorunu yok mu?

Bir gezi olayı aldı başını gidiyor bu ülkenin başka sorunu yok mu?

Allah aşkına   biraz malzeme çıktı bize diye akil adam olayından sonra gezi parkı


İyide nereye kadar! başımızı artık kaldırım bir fikir olamaya gitmek varken neyi paylaşamıyoroz hale çözüm  birleri birilerimize sürekli söz savaşı yapacagız yok mu ?

başka bizim sorunumuz bakın neler oluyor Sürekli egitim sistemini degiştirmek yerine okullara ögretmen atayın onca üniversite bittirip de ücertli ögretmenleri azaltın asgari ücertle daha fazla çalışan üniversite de dirsek cürütüpte ücretli ögretmenligi kaldırın bizim çocuklarımız yap boz tahtasi degil sayin devlettim ve birileri Umutunu yitirmiş bakışıyla lotoya umut baglayan insanlar neden çalişarak kazanmayı düşünmez ki.

Cay bahçesindeki bir adam mutluluk nerede diye soruyor yanındaki arkadaşına mutluluk insanın içinde ki ilahi huzurdur bu hayatta kadar yaşayıpta bilmemesi tuhaf geldi bana tek huzur duayla açılan kolaylık seccade de akan gözyaşi aslında ve saglikta bilmeyen var mi acaba,

Günlerdir gezi olaylarını izliyorum çeşitli kaynaklardan, Gördüm ki tanıdığım ve aklı selim bir çok insanın da bu konudaki değerlendirmelerinin duygusal olduğudur.

Oysa bu olayların duygusallıktan uzak partiler üstü aklın ışığında değerlendirilmes gerektiğine inanan birisi olarak,olayların haklı bir gerekçeyle başleyıp ülkemize zarar verecek boyutlara ulaştığı ve içerisinde hep birlikte yol aldığımız bir gemiyi batırmaya yöneldiğidir.

Gemi batarsa kimin haklı kimin haksız olduğunu sanırım denizin dibinde tartışamayacak kurtulmak için biribirimize sarılacacagız.

Gelin gemi hala su üstündeyken sarılalım ve sekiz ay sonra varacağımız seçim limanında gerekiyorsa kaptanı sorgulayalım.

ne dersiniz,,,,

YILDIZ CEDİK

YORUM EKLE

banner110

banner109