BAYRAK KAVGASI YAPAN BEYLERE SESLENİYORUMBAYRAK KAVGASI YAPAN BEYLERE SESLENİYORUM

Büyük Türk Milletinin  bağımsızlık sembolü olan .Rengini şehit kanlarından , AY’INI  aydan yıldızını gökteki  Yıldızdan  alan  Türk Bayragını hiç kimsenin  ama hiç kimsenin siyasi malzeme yapma ne hakkıdır, nede haddidir.

CHP Genel Başkanı Sayın Kılıçdaroğlu ve Türk Milletinin her mensubu Türk bayragını eline alıp Ankaranın Ulus Meydanında geze biliyorsa ! TC Hükümetinini şanı ve şerifidir.
Aynı CHP Genel Başkanı Sayın Kılıçdaroğlu ve Türk Milletinin her bir mensubu   Hakkari meydanı ve sokaklarında Türk Bayrağını eline alıp!  Vatan toprağı olan Hakkari’de gezemiyorsa ! Bu ayıpda TC. Hükümetinindir.

Sayın BAŞBAKANIM  Aşkım dediğniz  İstanbul  ATAŞEHİR  ilçesi Mustafa  KEMAL  Mahallesinde 11. Haziran.2011genel seçimlerinde AKP’nin  Seçim irtibat bürosunu   açamadınız. Üsküdar ve Ataşehir’in heryerinde adım başı seçim irtibat bürolarınız vardıda neden orada yoktu ?  Devletin tüm imkanları elinizde olduğu halde ..! AKP Ataşehir İlçe Başkanlığı neden bu Mahhalde açma cesareti göteremedi. BAŞBAKAN OLARAK  onu sorgulayın ondan sonra  muhalafeti suçlayın
  Gazete haberlerine göre Hakkari’de il başkanınız var. Ama İlbinanız yok.İl Binasının olmadığı yerde. Ne TÜRK bayrağı ve Partinizin Bayrağıda  yoktur. Yine güneydoğudaki İl ve ilçe binalarınız kum torbalı polisler tarafından korunması. 

  Şırnakt’a bölücü eşkiyaların yaptığı bir eylemde Türk Silahlı Kuvvetlerine ait binadan Askerler  tarafından balkondan Türk bayrağı çekilip alınırken Hükümet yetkililerinden kimsenin sesi çıkmadı .

Bayrağımıza sayğısızlık yapan bu eşkıyalara karşı duyarsız kalmanız. Başbakan olarak ve sizin Başında bulunduğunuz Türkiye Cumhuriyeti  Hükümetinin en büyük ayıb, kabullenecek bir hata olarak görülmelidir.

Sayın Başbakanım Güneydoğuda  ÜNİVERSİTE Rektörlüğü paramparça yapılıyor. Okullar yakılıp yıkılıyor.

Eşkıyalar Güneydoğuda esnafa kepenk kapattırıyor. Çocukları okula göndermiyorlar. Devletin İstihbaratı uyuyor. Bu canilerin eylemlerini önlemekte hükümet çaresiz veya geç kalıyor.

Güneydoğuda devlet gücünü gösteremiyor. Bölücü Eşkıya meydanları boş bulmuş cirit atıp at oynatıyor.

TC. BAŞKANI ile CHP Genel Başkanı,  birbirlerini suçlamaktan başka bir şey yapmıyorlar. Salı günü Muhalefet Partisi  MHP Genel Başkanı  Sayın Devlet BAHÇELİ Oturmuş koltuğuna uzak kumandalı  TV seyreder  gibi  onların kavgasını seyrediyor.

Türkiye’de  ve çevremizde neler olup bittiğini çok çok iyi biliyosunuz.

 Ama birbirinizle  kavga  ve hakaret etmektende vaz  geçmiyorsunuz.

Bu necip Türk Milleti sizleri mecliste otursun kavga  etsin  ve  Sayın  Başbaknını ifadesiyle “ Yan gelip yatsın diye”    Milletin Parasıyla AKP  Sivas Milletvekili  Nursana MEMECAN’A gibi 26.698.00 (YALNIZ  YİRALTIBİN ALTIYÜZ DOKSAN SEKİZ ) TL, lik telefon görüşmesini ve yine AKP ‘li Başka Bayan  Milletvekilinin. 30.000.00 (Otuzbin ) Tl.lik benzin faturasın meclis bütçesinden ödeniyor.

Necip Türk Milleti sizi telefon görüşsün , Benzin harcasın diye meclise gömdermedi.

 Büyük Türk Milletti adına !. Meclisteki Parti Liderlerine sesleniyorum  Birgün ALLAH İÇİN 10 VEYA 15 DAKİKALIK TENEFFÜS SAATİNDE İLKOKUL BAHÇESİNDE OYNAYAN MİNİ, MİNİ EVLATLARI, TORUNLARI SEYREDİN BAKIN NELER GÖRÜP NELER  HİSEDECEKSİNİZ.

Ondan sonra iki elinizi şakaklarınıza koyun ve düşünün..!

BEN BİR VATANDAŞ OLARAK BİRGÜN İSTANBUL PENDİK DOLAYOBA  Mehmet AKİF  ERSOY İLKOKULNA tesadüfen gittim teneffüste oynayan ,mini, mini  ÇOCUKLARI , DERS SAATİ ZİLİ ÇALINCAYA KADAR  SEYREYRETTİM.Orada ne gördüm !

0 çocuklar Doğudan ,Batıdan, Kuzeyden, Güneyden ve Orta Anadolu’dan   gelen çocuklarla  dolu   AMA  ONLARIN HEPSİNDE  VATAN SEVGİSİ VE KARDEŞLİK  VE ARKADAŞLIK DUYGULARI İLE OYNAYIP, BİRBİRLERİ ŞAKALAŞIP, KAYNAŞIYORLAR.

 TBMM ‘DEKİ sayın Milletvekilleri  ilk okul çocukları gibi vatanın bütünlüğü,Türk Milletinin birliği için  birbirleri ile kaynaşırlar inşallah.

Bu dilek temennilerimle     
                                                          
“BAYRAKLARI  BAYRAK YAPAN ÜSTÜNDEKİ KANDIR. TOPRAK EĞER UGRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR”  SAYIN BAŞBAKANIM BAYRAK KONUSUNDA SİZİN ŞİKAYET ETME  HAKKINIZ YOKTUR. SİZİN  BAŞBAKAN OLARAK TÜRK BAYRAĞINA SAYGISIZLIK YAPANLARI EMİRLERİNİZ DOĞRULTUSUNDA ADALETE TESLİM ETMEKTİR. SAYGILAR SUNUYORUM.

NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE


Hüseyin  ÇAKIR   
Araştırmacı Yazar
YORUM EKLE

banner110

banner109