Türk kahvesi mi, filtre kahve mi alırsınız?

Türk kahvesi mi, filtre kahve mi alırsınız?

Türk kahvesi mi, filtre kahve mi alırsınız?
Ev işlerinin yorgunluğunu gidermek, iş hayatının stresini atmak ya da güne dostlarla bir sohbet molası vermek isteyen kahvesever annelere Lavazza eşlik ediyor.

Lavazza, alışkanlıklarından ve klasik tatlardan vazgeçemeyen anneler için “Türk Kahvesi”ni öneriyor. Anneler Günü için özel hazırlanan pakette, yüzyıllardır yapımı ve içimi bir seremoni olarak devam eden Türk kahvesinin yanı sıra iki tane de fincan yer alıyor.

Filtre kahvenin damakta bıraktığı enfes tadı sevenler için hazırlanan Lavazza paketinde ise: “Filtre Kahve” ile birlikte frenchpress ve bir kupa bulunuyor. Anneniz, nerede olursa olsun frenchpress ile kahvesini kolayca hazırlayıp keyif yapmanın tadını çıkarabilir.

Kendi damak zevkine uygun kahvesini evinde ya da ofisinde hazırlamak isteyenler için de “Kahve Makinesi” ideal bir seçim. Ayrıca Lavazza, annesine kahve makinesi alanlara kapsül kahve ve iki fincandan oluşan seti de hediye ediyor. İlk günkü tazeliğini ve aromasını iki yıl boyunca koruyan kapsül kahve sistemi; her zaman aynı standartta ve mükemmel kalitede kahveler hazırlamayı sağlıyor.

İstediği anda istediği kahve çeşidini yapıp içtiği kahvenin damakta bıraktığı enfes tat, annenizin kendini gün boyu daha mutlu hissetmesini sağlayacak.

En kaliteli kahve çekirdeklerinden farklı reçetelerle ve farklı şurup alternatifleriyle hem sıcak hem soğuk tatlar yaratan Lavazza, damaklarda bambaşka bir deneyim yaşatıyor. Lavazza konuklarını İstanbul’da; Profilo AVM, Bayrampaşa Forum İstanbul, Çemanzar, Ataşehir, Bahçeşehir, Ortaköy, Beşiktaş, Sapphire , Antalya’da Özdilek  ve İzmir’de Ege Park’ta bulunan Coffee Shop’ların da ağırlıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER