Metropol İstanbul’un AVM’si rekor ziyaretçiyle açıldı

Ataşehir’deki Metropol İstanbul projesinin AVM’si, 30 ağustos 2019 tarihinde 81 bin 271 ziyaretçinin katılımıyla açıldı.

Metropol İstanbul’un AVM’si rekor ziyaretçiyle açıldı
 Metropol İstanbul’un AVM’si rekor ziyaretçiyle açıldı

Ataşehir’deki Metropol İstanbul projesinin AVM’si, 30 ağustos 2019 tarihinde 81 bin 271 ziyaretçinin katılımıyla açıldı.

Açılışta konuşan Asset Yönetim Kurulu Üyesi Merve Timurlenk Şengül; “Beymen, Boyner, CarrefourSA, MediaMarkt, John Reed Fitness & SPA, Paşabahçe, Evidea,Ebebek, Esteworld, FDR Oyun Cumhuriyeti gibi daha birçok büyük ve iddialı marka ile açılışımızı gerçekleştirdik. Metropol İstanbul, Anadolu Yakası’nda, Ataşehir’de, tüm bağlantı yollarının kesiştiği noktada konumlanıyor. Lokasyonumuz gereği birçok kişinin yeni uğrak yeri olarak hedeflerimiz doğrultusunda ilerleyeceğiz. İlk gün itibariyle 80 bin kişinin üzerinde ziyaretçimiz ile açılışımızı gerçekleştirdik. AVM’nin yanı sıra cadde konseptindeki açık alanlarıyla da ziyaretçilerimize hizmet vermeye başlayan Metropol İstanbul, moda, dünya mutfağı, kültür-sanat, aile boyu eğlence ve alışverişin buluşma noktası olacak” dedi.


30 – 31 Ağustos ve 1 Eylül tarihlerinde Radyo Karnaval imzalı ve farklı temalı DJ partileriyle İstanbullulara eğlenceli saatler yaşatacak olan Metropol İstanbul, ay boyunca birbirinden ünlü isimlerin konser ve gösterileriyle şölen yaşatacak.

Brick People ve Walkabaout Team eğlenceli kostüm ve şovlarıyla ziyaretçileri karşılarken trio müzik grupları keyifli tınıları gün boyu ziyaretçilerle buluşturacak. 30 Ağustos – 8 Eylül arasında çocukların en sevdiği karakterler arasında yer alan Rafadan Tayfa gösterisi ve DinoLab çocuk kulübü çocukların eğlenceli zaman geçirmeleri için keyifli seçenekler arasında yer alacak.Metropol İstanbul’da şölen, Brothers Trio, JazzTime Band, İldeniz Trio ve çeşitli dans gruplarının gösterileriyle ile devam edecek.


Açılışa özel hediyeler..

Metropol İstanbul, 150 TL üzeri alışverişle katılmaya hak kazanılacak hediye çarkının yanı sıra açılışa özel olarak; 30 Ağustos, 31 Aralık tarihleri arasında yapılacak alışverişlerde 1 adet Jaguar’ın özel tasarlanan elektrikli otomobili i-Pace’i hediye edecek.

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2019, 22:56

İsa Kırım

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER