İSMAİL ERDEM OTİZMLİ ÇOCUKLARLA ETKİNLİKTE BULUŞTU

AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı İsmail Erdem, 2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü nedeniyle otizmli çocuklar ile bir araya gelerek boyama faaliyeti yaptı.

 İSMAİL ERDEM OTİZMLİ ÇOCUKLARLA ETKİNLİKTE BULUŞTU

AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı İsmail Erdem, 2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü nedeniyle  otizmli çocuklar ile bir araya gelerek boyama faaliyeti yaptı. 

AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı İsmail Erdem, İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülayşe Durak Sosyal Politikalar Başkanı Yeliz Gülmüş ve heyeti 2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü nedeniyle Ataşehir Bizim Çocuk Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde otizmli çocuklar ile bir araya gelerek boyama faaliyeti yaptı. 


Faaliyet süresince çocuklar ile yakından ilgilenen Başkan Erdem,  Otizm Farkındalık Günü’nü unutmamak gerektiğine değinerek, “erken teşhis ve doğru eğitim, otizmli çocukların hayatında, büyük bir fark oluşturmaktadır. Otizm eksiklik değil, farklılıktır. Çocuklarımızın yüzündeki bir gülümseme aileleri ve bizim için paha biçilmezdir, bugün burada teşkilatımız ile birlikte  hediyeler verdiğimiz yavrularımızla ,boyama faaliyeti yaptık ve kıymetli aileleriyle sohbet etme şansımız oldu. Sıkıntı ve taleplerini dinledik. 


AK Parti ailesi olarak her zaman otizmli çocuklarımızın ve ailelerinin yanında olmaya özen gösteriyoruz. Bununla birlikte Sosyal Politikalar Birim Başkanlığımızca mahallelerimizdeki Otizmli çocuklarımızı hediyeler vererek ziyaret ettik. Çocuklarımız tabii ki her zaman bizim için daha öncelikli bir konumda. Ailelerin bizlere iletmiş olduğu sıkıntı ve taleplerini de yetkili mercilere ileterek sıkı şekilde takipçisi olacağımızın sözünü verdik. Yavrularımızla birlikte olmak günümü güzelleştiren tebessüm ve sevinçlerini görmek bizleri çok mutlu etti. Ailelerimize ve özellikle gecelerini gündüzlerine katarak yavruları ile ilgilenen fedakar  annelerimize ilgilerinden dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyoruz ,çocuklarımız ile bir araya gelmemize vesile olan eğitim kurumunun müdürüne ve yetkililerine bizleri kabul ettikleri içinde ayrıca teşekkür ediyorum"


AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı  İsmail Erdem ve beraberindekiler yanlarında getirdikleri hediyeleri  annelere ve çocuklara verdiği programda Aileler ,çocuklar ile yakinen ilgilenen İsmail Erdem’in ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek Erdem ve heyetine teşekkür ettiler.


Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2021, 15:35

İsa Kırım

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER