CHP ATAŞEHİR YEREL ESNAFA DESTEK İÇİN SAHADA

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ülke genelinde başlatığı ”Alışverişini Yerel Esnaftan Yap, Esnafına Sahip Çık” Kampanyası için sahada çalışma yaptı.

CHP ATAŞEHİR YEREL ESNAFA DESTEK İÇİN SAHADA
 CHP ATAŞEHİR YEREL ESNAFA DESTEK İÇİN SAHADA

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ülke genelinde başlatığı ”Alışverişini Yerel Esnaftan Yap, Esnafına Sahip Çık” Kampanyası için sahada çalışma yaptı.İlçe Başkanı Celal Yalçın, Başkan yardımcısı Bayram Çağlayan, Kadın Kolları Başkanı Seval Düzenli, Ataşehir Belediye Başkan yardımcısı Abdullah Der, CHP Ataşehir Belediye meclis üyesi Kudret Arslan ve Mahalle teşkilatları  esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.Cumhuriyet Halk Partisi Ataşehir İlçe Başkanlığı, “Alışverişini Yerel Esnaftan Yap, Esnafına Sahip Çık” kampanyası dahilinde ziyaretlerde bulundu.

“Alışverişini Yerel Esnaftan Yap, Esnafına Sahip Çık” kampanyası bağlamında esnafları ziyaret eden, destek olmak için alışveriş yapan Başkan Yalçın, vatandaşları da kampanyaya katılmaya davet etti. Başkan Celal Yalçın, “Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ve Belediye Başkanımız Sayın Battal İlgezdi’nin selamlarını ilettik. Bu kampanya ile esnaflarımıza destek olmayı ümit ediyoruz. Vatandaşlarımızdan da bu kampanyaya katılarak alışverişlerini muhitlerindeki esnaflardan yapmalarını bekliyoruz. Esnafımız zor durumda. Bir dokunuyoruz, bin ah işitiyoruz. Saray, esnaftan çok uzakta. Tüm örgütlerimiz ile esnafımızın yanındayız” şeklinde konuştu.İsa Kırım

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER