CHP Ataşehir Gençlik Kolları Başkanı Erdi Açıkgül, güven tazeledi!

Üç senedir CHP Ataşehir Gençlik Kolları Başkanlığı Erdi Açıkgül yönetimde yeni bir atama gerçekleştirdi.

CHP Ataşehir Gençlik Kolları Başkanı Erdi Açıkgül, güven tazeledi!

CHP Ataşehir Gençlik Kolları Başkanı Erdi Açıkgül, güven tazeledi!
Üç senedir CHP Ataşehir Gençlik Kolları Başkanlığı görevini sürdürmekte olan ve “ Gençlik Kolları Siyasetini” projelerle üretmeye dayalı bir sistem haline dönüştürmek isteyen Erdi Açıkgül yönetimde yeni bir atama gerçekleştirdi.

CHP Ataşehir Gençlik Kolları Başkan Erdi Açıkgül'ün yönetiminde yeni atamalar gerçekleşti. CHP Ataşehir Gençlik Kolları, siyasette aktif rol almak isteyen ve son dönemde siyasetçilerin odak noktası olan Z Kuşağı ile yönetimde çoğunluğu oluşturuyor.  

Yönetimde yaşanan büyük değişim özellikle yeni fikirlere ve yeni projelere büyük kapılar aralıyor. Başkan Erdi ve yönetimin fikirsel uyumu ise bu projelere öncülük sağlıyor. Uzun süredir beraber hareket eden Başkan ve yönetimde ki arkadaşları şimdi daha sıkı bir çalışma içine girdiler. Pandemi dolayısıyla daha çok fikirsel düzlemde kalan projeler, planlar şimdi ertelenmeden hayata geçmeye başlanıyor. Bu projelerin, planların arkasında ise büyük bir emek, disiplin ve özveri yatıyor. Ülkemizde özellikle son yirmi yılda yaşanan ve şiddeti günden güne artan olaylar gençleri ve tabii Z Kuşağını etkiliyor. Bu etki birliği de beraberinde getiriyor. Siyasete yeni bir yön, yeni bir amaç katılmak isteniyor. Ataşehir Gençlik Kolları, Başkan’ın öncülüğünde yeni yapılan atama ile bu yeni yön ve yeni amacın yolunu açmış oluyor. Başkan Erdi ve yönetici arkadaşları “ Gençlik Kolları Siyasetini” yeni projelerle birlikte reformlara dayalı bir sisteme dönüştürüyorlar. Verilen tüm emek yarınlar için !

İşte yeni Yönetim Listesi:

İsa Kırım

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER