ATAŞEHİRLİ MUHTARLAR,  BATTAL İLGEZDİ’YE TEŞEKKÜR ETTİLER.

ATAŞEHİRLİ MUHTARLAR, 40 YILLIK TAPU SORUNUNU ÇÖZÜME KAVUŞTURAN BAŞKAN BATTAL İLGEZDİ’YE TEŞEKKÜR ETTİLER.

ATAŞEHİRLİ MUHTARLAR,  BATTAL İLGEZDİ’YE TEŞEKKÜR ETTİLER.

ATAŞEHİRLİ MUHTARLAR,  BATTAL İLGEZDİ’YE TEŞEKKÜR ETTİLER.

ATAŞEHİRLİ MUHTARLAR, 40 YILLIK TAPU SORUNUNU ÇÖZÜME KAVUŞTURAN BAŞKAN BATTAL İLGEZDİ’YE TEŞEKKÜR ETTİLER.


“Ataşehir Belediyesi 8. Kardeş Kültürlerin Festivali”, ikinci gününde ünlü Pop müzik sanatçısı Edis’in konseriyle Mevlana Mahallesi SiteSpor Sahası yanında Ataşehirlilerle buluştu. Konser öncesinde, sahneye çıkarak konseri izlemeye gelenleri selamlayan Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi; sanatı, kültürel aktiviteleri ve eğlenceyi Ataşehir’in mahallelerine taşıdıklarını belirtti.

Ardından Mevlana, Yeni Çamlıca ve Mimar Sinan mahallelerinin muhtarlarını sahneye çağıran Başkan Battal İlgezdi, mikrofonu muhtarlara bıraktı. Mahallerinin sorunlarını aktaran muhtarlar, 40 yıllık tapu sorununa neşter vuran Başkan Battal İlgezdi’ye teşekkür ettiler.


Söz alan Mimar Sinan Mahallesi Muhtarı Özcan Karaca, “Kıymetli Ataşehirliler, değerli komşularımız, hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyoruz. Bizleri sizlerle buluşturan Ataşehir Belediyesi’ne ve Belediye Başkanımız Battal İlgezdi’ye teşekkür ediyoruz. 40, 50 yıl önce oluşan mülkiyet sorunumuz çözülmüştür ve şu anda da Ataşehir Tapu Müdürlüğü’ndedir. En kısa sürede tapularımızı vermeleri yönünde yetkililere sesleniyoruz, akabinde de imarımızın açılmasını istiyoruz” şeklinde konuştu.

Yeni Çamlıca Mahallesi Muhtarı Hasan Özdemir ise, “Kardeşlik festivali düzenlediği için kıymetli Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Her yıl olduğu gibi bu yılda sizleri bu güzel festivalle buluşturuyor. Sayın Belediye Başkanımız, Başkan Yardımcılarımız, İlçe Başkanlarımız, Belediye Meclis Üyelerimiz el birliğiyle Yeni Çamlıca’nın 50 yıldır çözülmeyen sorununu çözdüler. Başkan Battal İlgezdi sayesinde mahallemizde mülkiyet sorunu kalmadı. Tapularımız da 1 ay içerisinde dağılacak inşallah” dedi. 

Konseri izlemeye gelenleri selamlayan Mevlana Mahallesi Muhtarı Recep Ali Kantarcı da, “Her yıl sizleri bu etkinlikle buluşturduğu için Battal Başkanıma teşekkür ederim” dedi.

Konseri izlemeye gelen CHP Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi Doğuşcan Aydın Aygün, CHP Ataşehir İlçe Başkanı Celal Yalçın, Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Der, Ataşehir Belediye Meclis Üyeleri Duran Acar ve Abubekir Bozkızıl da sahneye gelerek izleyenleri selamladılar.  

Ataşehir’deki mahallelerin 40 yıllık tapu sorununu çözdüklerini vurgulayan Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi,  “İmar sorununu da çözeceğiz” sözü vererek konuşmasını sonlandırdı.   


 

İsa Kırım

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER