Ataşehir’in The Muhtar'ı Yeni Normale Hazır

The Muhtar sağlık, hijyen ve konforlu bir sosyal mesafe için tüm hazırlıklarını tamamladı, kapılarını açıyor.

Ataşehir’in The Muhtar'ı Yeni Normale Hazır
 Ataşehir’in The Muhtar'ı Yeni Normale Hazır

The Muhtar sağlık, hijyen ve konforlu bir sosyal mesafe için tüm hazırlıklarını tamamladı, kapılarını açıyor.

Her şey değişti, değişiyor. Yaşam, çalışma, beslenme ve sosyalleşme biçimlerinin pandeminin yarattığı yeni koşullara göre şekillendiği, düzenin yeniden kurulduğu bu süreçte The Muhtar “yeni normal”e profesyonel ekiplerle hazırlandı.
Tüm dünya ile birlikte ülkemizde de karşı karşıya kalınan Covid-19 salgını sebebiyle kapılarını kapatan The Muhtar, yeni düzenin ve yeni normalin getirdikleriyle birlikte misafirlerini ağırlamaya hazır. 
Profesyonel, sertifikalı sağlık ve hijyen ekipleri tarafından yönetilen dezenfeksiyon hizmetleri, ateş ölçme başta olmak üzere tüm masalarda misafirlerin kolaylıkla ulaşabileceği şekilde hazır bulundurulan dezenfektanlar ve diğer tüm tedbirler sayesinde özlediğiniz hayatı size tekrar sunuyorlar.

Sevdiklerinizle sohbeti, eğlencesi, lezzeti bol sofralarda buluşmaya, “sağlığa” kadeh kaldırmaya, müziğin enerjisiyle keyiflenmeye Ataşehir’in Muhtar’ında buluşmalar başlıyor. Yeme-içme ve eğlence dünyasının en deneyimli isimlerinden Ergun Yıldız imzasıyla ortaya çıkan ve İlgi Gövsa tarafından işletilen The Muhtar “yeni normal”de de farkını ortaya koymaya devam edecek.
Aylarca evlerimizde kalmak zorunda olduğumuz zor bir süreçten sonra The Muhtar’ın açık havası size ilaç gibi gelecek. Girişte hem misafirlerini hem tüm The Muhtar ekibini ateş ölçer ile karşılayacak olan sağlık ekipleri ve her gün düzenli olarak dezenfekte edilecek olan mekanda sosyal mesafe kurallarının rahatlıkla uygulanabildiği geniş alanlar sayesinde hem ruhunuz hem damaklarınız şenlenirken hem de kulaklarınızın pası silinecek.

Muhtar’dan Ziyafet Var
Yeni normale göre tekrar dizayn edilen dekorasyonu ve açık alanıyla olduğu kadar mutfağıyla da hazırlıklarını eksiksiz yerine getirmiş olan The Muhtar mutfak ekibinin başında ödüllü Executive Chef Devran Karaalp yer alıyor.  Özlediğiniz ambiyansı lezzetleriyle bir ziyafete dönüştürecek olan The Muhtar’ın menüsüyle sosyal hayata bir adım daha yaklaştığınızı anlayacaksınız. Kavrulmuş ceviz ve mavi haşhaş ile köz biber muhammara, trüflü mantar ve sumak ile humus, buğday patlakları ve nar tanesi ile tahinli köz patlıcan,  patates kadayıf ve baklava yufkasına sarılı pırasalı börek, tereyağında ciğer sote ve özel spesiyalleri denemeyi ihmal etmeyin.

Pandemi öncesi hayatınıza dair özlediğiniz ne varsa hepsiyle Muhtar’da hasret giderebilirsiniz. Sosyal mesafenin korunduğu, sağlık, hijyen, lezzet ve konforu bir arada bulabileceğiniz The Muhtar, Ülker Spor Arena’nın hemen yanı başında yer alan merkezi konumuyla da size büyük rahatlık sağlayacak.


İsa Kırım

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER