Ataşehir’de Gastronomi festivali başlıyor.

İstanbulluların özlediği gastronomi festivali ruhu 216 Street Fest ile geri dönüyor. Ataşehir’deki Bulvar 216’da 24 - 25 - 26 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek

Ataşehir’de Gastronomi festivali başlıyor.

Ataşehir’de Gastronomi festivali başlıyor.

Gastronomi festivali ruhu 216 Street Fest ile geri dönüyor
İstanbulluların özlediği gastronomi festivali ruhu 216 Street Fest ile geri dönüyor. Ataşehir’deki Bulvar 216’da 24 - 25 - 26 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek festivalde İstanbul’un sevilen restoranları ve şeflerinin hazırladığı tadımlık lezzetler, özel kokteyller ve workshop’lar ziyaretçilere keyif ve lezzet dolu 3 gün yaşatacak.
24-25-26 ARALIK’TA BULVAR 216’DAİstanbulluların özlediği gastronomi festivali ruhu 216 Street Fest ile geri dönüyor. Ataşehir’deki Bulvar 216’da 24 - 25 - 26 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek festivalde İstanbul’un sevilen restoranları ve şeflerinin hazırladığı tadımlık lezzetler, özel kokteyller ve workshop’lar ziyaretçilere keyif ve lezzet dolu 3 gün yaşatacak.

2021’in son hafta sonu yemekten keyif alanlar için oldukça heyecanlı geçecek. Ataşehir’deki Bulvar 216’da 24 Aralık Cuma’dan 26 Aralık Pazar’a kadar 3 gün boyunca lezzet şöleni yaşanacak. 216 Street Fest’te şehrin popüler restoran markaları sınırsız yemek sunacak. Ayrıca özel kokteyller, workshop deneyimleri ve birbirinden keyifli konserler ziyaretçilere festival alanında birçok alternatif sunacak.

Sokak lezzetlerinden burgere, Uzakdoğu lezzetlerinden tatlı ve kahveye, sınırsız yemeğin yanı sıra iyi müzik de 216 Street Fest’te katılımcıları mutlu edecek. Restoranların standlarında imza ürünlerini katılımcılara sunacakları yemekler, workshop çalışmaları, deneyimler ve müzik… Hepsi bilet fiyatına dahil!

HEM YEMEK HEM EĞLENCE

Müjde Kızılkan, Akustikhane Yeni Yerli Sanatçıları, Son De Cuba, Erdinç Erdoğdu, Emiran, İpek Yolyapan ve Övet ile her gün ayrı bir müzikal konsepte bürünecek Bulvar 216 Nefes Terası; ziyaretçileri müzikle coşturacak. Katılımcılara özel düzenlenen workshop’lar arasında ise sneakers boyama, street art, grafiti, sıcak şarap tadımı ve yapımı, bira – yemek eşleştirme ve kokteyl yapımı yer alıyor.
 

İsa Kırım

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER