Ataşehir’de korkutan yangın

Ataşehir'de salgın nedeniyle 8 aydır kapalı olan restoranın bodrum katında yangın çıktı. Yurtta kalan öğrenciler tahliye edildi.

Ataşehir’de  korkutan yangın
 Ataşehir’de  korkutan yangın

Ataşehir'de salgın nedeniyle 8 aydır kapalı olan restoranın bodrum katında yangın çıktı.  Yurtta kalan öğrenciler tahliye edildi.


Ataşehir'de salgın nedeniyle 8 aydır kapalı olan restoranın bodrum katında yangın çıktı. Yoğun duman nedeniyle restoranın üst katında bulunan özel erkek öğrenci yurdunda kalanlar tahliye edildi. 

Küçükbakkalköy Yolu Caddesi'ndeki restoranın alt katında bulunan mutfak ve deposunda öğle saatlerinde yangın çıktı. Restoranın üst katında bulunan erkek öğrenci yurdunda yangın nedeniyle panik yaşandı.

PANDEMİ NEDENİYLE 8 AYDIR KAPALI

Öğrenciler yurdu boşaltırken, ihbar üzerine olay yerine itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. Polis ekipleri çevredeki vatandaşları uzaklaştırarak güvenlik önlemi aldı. Pandemi nedeniyle 8 aydır kapalı olan restoranda çıkan yangına itfaiye ekipleri müdahale etti. Ekiplerin zamanında müdahalesiyle yangın büyümeden kontrol altına alındı.


YURTTA KALAN ÖĞRENCİLER TAHLİYE EDİLDİ
Restoranın üst katında bulunan özel erkek öğrenci yurdunda kalanlar yoğun duman nedeniyle hemen tahliye edildi.Yangında herhangi bir can kaybı ya da yaralanma yaşanmadı. Yurtta kalan bir öğrenci "Dumanı fark ettik, hemen dışarı çıktık. Yurtta kimse kalmadı, bir sıkıntı yok" diye konuştu.


“ELEKTRİK KONTAĞINDAN ÇIKTIĞINI DÜŞÜNÜYORUZ”
Restoranın sahibi Mustafa Aslan "Pandemi nedeniyle 8-9 aydır kapalıydı. İçeride kimse yoktu. Bodrum kattaki mutfak ve depodan elektrik kontağından çıktığını düşünüyoruz." diye konuştu.Polisin yangınla ilgili soruşturması devam ediyor. 
Kaynak Yeniçağ: Ataşehir’de korku dolu anlar. Yurtta kalan öğrenciler tahliye edildi 

İsa Kırım

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER