Ataşehir Yenisahra Mahallesinde çocuk parkında erkek cesedi bulundu

İstanbul'un Ataşehir ilçesi sınırları içinde yer alan bir çocuk parkında akşam saatlerinde asılı halde bir erkeğe ait cansız beden bulundu.

Ataşehir Yenisahra Mahallesinde çocuk parkında erkek cesedi bulundu
 Ataşehir Yenisahra Mahallesinde çocuk parkında erkek cesedi bulundu

İstanbul'un Ataşehir ilçesi sınırları içinde yer alan bir çocuk parkında akşam saatlerinde asılı halde bir erkeğe ait cansız beden bulundu.Genç adamın cansız bedeni Yenisahra Mahallesindeki parkta asılı halde bulundu

İstanbul'un Ataşehir ilçesi Yenisahra Mahallesi sınırları içinde yer alan bir çocuk parkında akşam saatlerinde asılı halde bir erkeğe ait cansız beden bulundu. Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine parka gelen sağlık ekipleri 22 yaşındaki gencin yaşamını yitirdiğini belirlerken polis ekipleri park ve çevresinde geniş güvenlik önlemi aldı.22 yaşındaki Oğuzhan Korkmaz'ın yakınları sinir krizi geçirdi

Ataşehir, Yenisahra Mahallesi, Karaman Çiftlik yolu Caddesi üzerinde bulunan bir çocuk parkında saat 23.15 sıralarında Oğuzhan Korkmaz (22) adlı gencin asılı halde cansız bedeni bulundu. Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri gencin yaşamını yitirdiğini belirlerken bölgeye çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Güvenlik şeridiyle parkın giriş ve çıkışları kapatılırken bölgede görev ifa eden tüm bekçiler parkın etrafında etten duvar ördü. Olay yeri inceleme ekipleri cansız beden üzerinde ve olay yerinde ki tüm delilleri toplarken parka gelen Korkmaz'ın yakınları uzun süre cansız bedeni görmek istedi. Polis ekiplerinin yaklaştırmamakta güçlük çektiği baba ve kardeş zorlukla ikna edilirken olay yerine gelen savcı gerekli incelemeyi yaptı.

Olay yeri inceleme ekipleri olayın yaşandığı parkta ve çevresinde incelemelerde bulundu. Yapılan incelemelerin ardından hayatını kaybeden gencin cenazesi otopsi yapılmak üzere Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı. Olayla ilgili inceleme devam ediyor.


Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2020, 11:44

İsa Kırım

YORUM EKLE
YORUMLAR
Turhan arslanoglu
Turhan arslanoglu - 1 yıl Önce

Yazık intihar mı cinayetmi

SIRADAKİ HABER