ATAŞEHİR MALATYA DERNEĞİ BAŞKANLIĞINA NECATİ BOZKURT SEÇİLDİ 

Ataşehir Malatyalılar Derneği’nin yeni başkanı Necati Bozkurt oldu. Bozkurt, yakın gelecek projelerinin içinde özellikle kadınların sosyal yaşamlarına destek olacak çalışmalara imza atacağını vurguladı.

ATAŞEHİR MALATYA DERNEĞİ BAŞKANLIĞINA NECATİ BOZKURT SEÇİLDİ 

ATAŞEHİR MALATYA DERNEĞİ BAŞKANLIĞINA NECATİ BOZKURT SEÇİLDİ 


Ataşehir Malatyalılar Derneği’nin yeni başkanı Necati Bozkurt oldu. Bozkurt, yakın gelecek projelerinin içinde özellikle kadınların sosyal yaşamlarına destek olacak çalışmalara imza atacağını vurguladı.


Ataşehir Malatyalılar Derneği (ATAMAD), genel kurul kararıyla yeni başkanını seçti. Daha önce de dernek yönetiminde görev yapan Necati Bozkurt derneğin yeni başkanı oldu. Mimar İrfan Kiraz’dan başkanlığı devralan Bozkurt, toplantıda yapacağı yakın gelecek projelerinden de söz etti.
 
  
Ataşehir Malatyalılar Derneği’nin yeni başkanı Necati Bozkurt oldu. Bozkurt, yakın gelecek projelerinin içinde özellikle kadınların sosyal yaşamlarına destek olacak çalışmalara imza atacağını vurguladı. Bozkurt’un başkanlığının öncesinde açıklama yapan İrfan Kiraz, “Ataşehir’de birlik ve beraberlik kelimelerinin ne denli önemli olduğunu gerek hemşehri dernekleri gerekse diğer STK’lar sayesinde çok daha iyi anlıyoruz. Bugün yaptığımız genel kurul toplantısında beraber yol yürüdüğümüz benim de çok yakın dostum olan Veteriner arkadaşımız Sayın Necati Bozkurt’a başkanlığı devretmenin haklı onurunu yaşıyorum. Malatyalı olmanın verdiği gurur ve memleketimizin sıcak dostluğunu derneğimiz çatısı altında bu sıcaklığı koruyup büyüteceğine inanıyor, kendisine ve yeni yönetimine başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.
 
  
Kiraz’ın konuşmasının ardından Ataşehir Malatyalılar Derneği’nin kurucu başkanı aynı zamanda toplantının divan başkanlığını yapan  Himmet Kaya’ya ve İrfan Kiraz’a derneğe olan desteklerinden dolayı yeni yönetim tarafından plaket takdiminde bulunuldu. 
 
Plaket töreninin ardından konuşan ATAMAD Dernek Başkanı Necati Bozkurt şunları söyledi:
   
“ *Beni bu göreve layık gören siz değerli hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum. Sorumluluğumun ne kadar önemli olduğunun farkındayım. Yeni yönetimimizle derneğimizi aktif olarak ilçede adından söz ettirmeye devam edeceğimize söz veriyorum. 
 
*Gençler için, kadınlar için, eğitim, sanat ve yardım çalışmalarında Ataşehir Malatyalılar Derneği olarak ilk sıralarda yerimizi alacağız. Buna gönülden inanıyorum. 
 
*Derneğimizin şimdiye kadar geldiği noktada olmasını sağlayan başta kurucu başkanımız  Himmet Kaya olmak üzere İrfan Başkanımıza ve yönetimde görev alan arkadaşlarımıza emekleri için teşekkür ediyorum. Var olun. 
 
*Bizlerin amacı aynı. Birlikte, birleşerek her fikre kapılarımızı açarak, iyinin ve doğrunun peşinde yürüyeceğimiz, Anadolu’nun en güzel renklerinden bir olan Malatyamızı yaşamak ve yaşatmak için  dernek çatımız altında buluşacağız.
 
*İlk çalışmamız ise hemşehrimiz olan bizlerin de gururu olan dostum Himmet Kaya’nın kurucusu olduğu ve ilk defa Ataşehir’de gerçekleşecek olan Ataşehir İl Dernekleri Federasyonu’na (ATAİLFED) katılma kararı aldık; bu yeni girişime destek olacağımız gibi her türlü çalışmada derneğimiz adına önemli rol alacağız. 
 
*Bizler değerlerimize sahip çıkarak gençlere örnek olacağımız gibi akranlarımızı da birçok konuda teşvik edici oluşumlarda göreceğimize inanıyorum.  
 
* Hepimiz önce Malatyalı sonra Ataşehirliyiz.  Burayı dernekten çok ev gibi kabul edip, derneğimizin tabelasının gölgesine sığınmak yerine derneğe el atarak onu daha güçlü kılmanın yollarını arayacağız. Hepinize tekrar çok teşekkür ediyor; derneğimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.”
 
NECATİ BOZKURT KİMDİR?
 
1967 Malatya doğumlu. İlkokul ve ortaokulu Malatya’da okuyan Bozkurt, Üniversiteyi Ankara Üniversitesi Veteriner bölümü fakültesinde bitirdi. Ataşehir Malatyalılar Derneği Başkanı seçilen Bozkurt, aynı zamanda Ataşehir Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü olarak görev yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babası olan Bozkurt, birçok sivil toplum kuruluşunun da yönetiminde görev yapmaktadır. 
 
Ataşehir Malatyalılar Derneği Yönetim Kurulu Listesi
 
  
 
Asil:
 
1-) Necati Bozkurt 
 
2-) Sadık Dönmezer
 
3-)Muammer Ayvalı
 
4-)Hasan Hüseyin Benli
 
5-) Metin Kale
 
6-) Süleyman Çağrı Avcu
 
7-) Mehmet Ali Büyüktarla 
 
8-) Emine Sıral
 
9-) Mazlum Çiçek
 
10-) Yağmur Kiraz
 
11-) Yılmaz Tuna 
 
12-) Gürsel Maman
 
13-) Hıdır İğde
 
14-) Serap Turgut
 
15-) Berfin Su Güleryüz
 
16-) Gülay Çamur
 
17-) Şahin Şahin
 
18-) Veli Kılınç
 
19-) Erdi Açıkgül
 
20-) Fatoş Kınay 
 
 
 
YEDEK LİSTESİ
 
1-) Gülden Şuna
 
2-) Şemsettin Gültekin 
 
3-) Bektaş Şimşek
 
4-) Ali Haydar Açık
 
5-) Özlem Büyük
 
6-) Kemal Yılmaz
 
7-) Kemal Çıplak
 
8-) Hasan Güneydaş
 
9-) Hüseyin Turgut
 
10-) Jale Ayduk
 
11-) Ali Turan
 
12-) Ahmet Çarpıcı Tombul
 
13-) Faruk Sarıoğlu
 
14-) Kadir Yüksel 
 
15-) Hulusi Şahin
 
16-) Saadet Gürbüz
 
17-) Ayten Bağdatlı Kartal
 
18-) Bekir Parlakkılıç
 
19-) Aşır Çelik
 
20-) Murat Kutlu
 
 
 
DENETİM KURULU LİSTESİ
 
Asil:
 
1-) İrfan Kiraz
 
2-) Hüseyin Gökçe
 
3-) Nazif Yaman
 
 
 
Yedek:
 
1-) Himmet Kaya
 
2-) Muazzez Çağdaş
 
 
3-) Metin Yanık
 
 

İsa Kırım

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner110

banner109