ATAŞEHİR'DE KIŞ SANAT EĞİTİMLERİ YENİDEN BAŞLIYOR

Ataşehir Belediyesi’nin her yıl hem yetişkinler hem de çocuklar için düzenlediği Kış Sanat Eğitimleri yeniden başlıyor.

ATAŞEHİR'DE KIŞ SANAT EĞİTİMLERİ YENİDEN BAŞLIYOR
 ATAŞEHİR'DE KIŞ SANAT EĞİTİMLERİ YENİDEN BAŞLIYOR

Ataşehir Belediyesi’nin her yıl hem yetişkinler hem de çocuklar için düzenlediği Kış Sanat Eğitimleri yeniden başlıyor.

2018-2019 yılı Kış Sanat Eğitim programında yetişkinlerin ve çocukların seçebilecekleri bağlamadan kemana, halk oyunlarından tiyatroya kadar zengin bir içerik bulunuyor.

Kayıtlar 09 Eylül Pazar günü saat 10.30 itibariyle alınmaya başlanırken, eğitimler ise 01 Ekim Pazartesi günü verilmeye başlanacak.

Sosyal yaşamın sanat ve kültürle harmanlandığı eğitimler, Ataşehirlilerin aktif ve üretken bir yaşama katılımlarını sağlamayı amaçlıyor.

Ataşehirli vatandaşların sanat dolu bir yıl geçirmeleri için hazırlanan kış sanat eğitimlerinden hem yetişkinler hem de çocuklar ücretsiz olarak faydalanabiliyorlar.

Kayıt Alınacak Birimler: Mustafa Saffet Kültür Merkezi, Neşet Ertaş Eğitim ve Kültür Evi, İçerenköy Sanat Eğitim Merkezi, Atamem, Zübeyde Hanım Eğitim ve Kültür Evi, Ferhatpaşa Bilim ve Sanat Merkezi.

Birimlere göre kayıt alınacak dersler:
Mustafa Saffet Kültür Merkezi:

Bağlama (yetişkin-çocuk), Tiyatro (yetişkin), Halk Oyunları ( 15 Yaş ve üstü-yetişkin), Piyano (6-14 Yaş), Gitar ( çocuk-yetişkin), Oryantal Roman (yetişkin kadın), Zumba (yetişkin), Drama (çocuk 7-14 Yaş), Dans (çocuk-yetişkin), Pilates (çocuk-yetişkin), Power Pilates (yetişkin), Perküsyon (çocuk-yetişkin), Türk Halk Müziği Korosu (yetişkin), Keman (çocuk 9-16 yaş), Resim (çocuk 7-14 yaş), Bale (5-9 Yaş)

Neşet Ertaş Kültür Evi:

Pilates (yetişkin),Tiyatro (yetişkin), Bağlama (yetişkin),Gitar (yetişkin), Perküsyon (yetişkin),Halk Oyunları ( 15 Yaş ve üstü yetişkin),   Dans (yetişkin),  Zumba (yetişkin),Keman (çocuk 9-17 yaş), Drama (14-17 Yaş),

İçerenköy Sanat Eğitim Merkezi:

Keman (çocuk 9-14 yaş), Bale (5-9 Yaş), Zumba (yetişkin), Perküsyon (çocuk 10-14 yaş), Piyano (6-14 Yaş), Resim (çocuk 7-14 yaş- yetişkin), Gitar ( çocuk 9-14 yaş),ATAMEM:

Resim (yetişkin), Zumba (yetişkin), H. Oyunları ( 15 Yaş ve üstü-yetişkin),  Keman (çocuk 9-17 yaş), Türk Halk Müziği Korosu (yetişkin), Bale (5-6 Yaş), Bağlama (yetişkin), Gitar (9-16 yaş), Drama (çocuk 7-14 Yaş),

Zübeyde Hanım Eğitim ve Kültür Evi:

Resim (yetişkin), Piyano (6-14 Yaş), Perküsyon (çocuk-yetişkin), Pilates (yetişkin), Gitar (9-16 yaş),  Bağlama (9-16 yaş), Zumba (yetişkin), H. Oyunları ( 15 Yaş ve üstü-yetişkin), Bale (5-9 Yaş),


Ferhatpaşa Bilim ve Sanat Merkezi:

Drama (çocuk 7-14 Yaş)

Dans (çocuk 7-14 Yaş)

Ferhatpaşa Gençlik Merkezi

Zumba (yetişkin)

 

Kayıt Başlangıç Tarihi: 09 Eylül Pazar 2018

Saat: 10.30

Eğitim Başlama Tarihi: 01 Ekim Pazartesi

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2018, 13:37

İsa Kırım

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER