Ataşehir'de Gıda Bankacılığı Sosyal Marketi Açıldı

Gülenyüz Yaşamla Mücadele Derneği 17. Kuruluş yıldönümünde Sosyal Markettetinin açılışını yaptı.

Ataşehir'de Gıda Bankacılığı Sosyal Marketi Açıldı

Gülenyüz Yaşamla Mücadele Derneği 17. Kuruluş yıldönümünde Sosyal Markettetinin açılışını yaptı.Gülenyüz Yaşamla Mücadele Derneği kurulduğu günden bugüne ihtiyaç sahiplerine yardım ederek 17. Kuruluş yıldönümünde kuruluşunu gerçekleştirdiği Sosyal Markette, üretici veya satıcılardan bedel ödemeden almış olduğu ürünleri ihtiyacı sahiplerine ulaştırmaya devam edecektir.Gülenyüz Gıda Bankacılığı Sosyal Marketi Ataşehir'de Açıldı

Dernek Başkanı Muharrem Çoban, üretici ve sponsor firmalarla yaptığımız görüşmeler sonucu aldığımız ürünleri ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırmaya devam edeceğiz. Ancak daha büyük bir yere ihtiyaçlarının olduğunu dile getirdi.

Açılışa katılan Ak Parti İlçe Başkanı Av. Ahmet Özcan ile Çankırı Dernekler Federasyonu Başkan Yardımcısı CHP Ataşehir Meclis Aday Adayı Erol Tepebaşı yaptıkları konuşmalarında, ihtiyaç sahiplerinin ihtiyaçlarını bedelsiz karşılayan bu dernek hayır işi yapmaktadır diyerek başkan ve yöneticilerine teşekkür ettiler.

Daha sonra kurdele kesilerek Sosyal marketin açılışı gerçekleştirildi, ardından ihtiyaç sahiplerine gıda malzemesi dağıtıldı.

Ataşehir İçerenköy’de bulunan dernek merkezinde gerçekleştirilen sosyal market açılışına Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Av. Ahmet Özcan ve ana kademe ilçe yöneticileri, Ataşehir Belediyesi CHP Meclis Üyesi Aday Adayı Erol Tepebaşı, Gülenyüz Derneği Başkanı Muharrem Çoban ve dernek yöneticileri ile ihtiyaç sahibi vatandaşlar katıldı.

 


İsa Kırım

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER