Ataşehir AK Parti’den anlamlı ziyaret

8 Mart Dünya Kadınlar Günü'n de AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı İsmail Erdem ve Kadın Kolları Başkanı Gülayşe Durak' tan anlamlı ziyaret.

Ataşehir AK Parti’den anlamlı ziyaret
 Ataşehir AK Parti’den anlamlı ziyaret

8 Mart Dünya Kadınlar Günü'n de AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı İsmail Erdem ve Kadın Kolları Başkanı Gülayşe Durak' tan anlamlı ziyaret.
AK Parti İlçe Başkanlığı tarafından sosyal medya hesabından gönderilen 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ziyareti ile ilgili gönderilen basın bülten şöyle:

Sayın Basın Mensubumuz  ;
 
AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı İsmail Erdem ve Kadın kolları ilçe başkanı Gülayşe Durak 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle Ataşehir’deki Sivil Toplum Kuruluşlarının Kadın Kollarını beraber ziyaret ederek şu mesajı verdiler.
 
Kadınlar, fedakârlık, emek, sevgi ve mücadelenin yegâne temsilcileridir. Aynı zamanda geleceğimizin şekillenmesinde ki rolleri hayati öneme sahiptir. Kadim medeniyetimizde kadınlarımız gerek aile hayatında gerek vatan müdafaasında; cesareti ve zarafeti bizlere kültür mirası olarak bırakan rol model olmuşlardır. İnsanlığın ilk öğretmeni kadınlarımızın Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyorum.




Aile ve toplum yapımızın mihenk taşı olan kadınlarımızın, Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ında kadınlar adına yaptığı çalışmalara titizlikle ehemmiyet göstermesi ve bugüne kadar kadınlarımızın toplumsal hayatın içinde etkinlik alanlarının arttırılması, ülkemizin güçlü ve aydınlık yarınlara yürüyüşünde büyük önem taşımaktadır.




Bu şiarla kadınlarımızın sorunlarının çözümünün de kolektif bir anlayışla olabileceğini her vesilede dile getirmekteyiz. Hayatın her alanında, iş hayatında siyasette, eğitimde, kadınlarımızın söz sahibi olmaları, sorunları dile getirebilmeleri, çözüm önerileriyle topluma yol gösterici olmaları ve öncü rol üstlenmeleri büyük önem taşımaktadır.



Temel haklar ve yükümlülükler bakımından kadına şiddetin artık son bulmasını, erkek ve kadın arasında herhangi bir ayrımcılığa yer olmaması gerektiğini ifade ediyor; bütün kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyoruz...

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2021, 19:43

İsa Kırım

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER