AK Parti Ataşehir Teşkilatı Esnaf Ziyareti

AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı İsmail Erdem ve Teşkilatı sokak sokak Esnaflar ve vatandaşlar ile bir araya gelmeye devam ediyor.

AK Parti Ataşehir Teşkilatı Esnaf Ziyareti
 AK Parti Ataşehir Teşkilatı Esnaf Ziyareti

AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı İsmail Erdem ve Teşkilatı  sokak sokak Esnaflar ve vatandaşlar ile bir araya gelmeye devam ediyor.AK Parti Ataşehir ilçe Başkanı İsmail Erdem, 3 kademe teşkilat mensupları ve meclis üyelerinin de katılımı ile eş zamanlı 16 Mahalle de sahaya inerek esnafları ziyaret ettiler. 

16 Mahallede eş zamanlı ziyaret gerçekleştiren 3 Kademe ilçe ve mahalle teşkilatları, meclis üyeleri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İlçe Başkanı İsmail Erdem 'in selamlarını ilettikleri esnafların sorun ve  taleplerini not aldılar. 


Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı İsmail Erdem ve Teşkilatı  sokak sokak Esnaflar ve vatandaşlar ile bir araya gelmeye devam ediyor. Vatandaşlar tarafından sevgi ve güleryüzle karşılanan 
İsmail Erdem : "Ataşehir’de 16 mahallede bugün de esnaf ve halkımızla buluşma gerçekleştirmeye devam ettik ve periyodik olarak devam edeceğiz . İçerenköy Mahallesinde bizlerde  esnaflarımızı hayırlı işler dileyerek ziyaret ettik, çaylarını içtik, taleplerini ve sorularını bizzat dinleyerek notlarımızı gerekli mercilere ulaştırmak üzere aldık. Esnafımızın herzaman yanında olmaya devam edeceğiz. Bugün ziyaretlerimizi gerçekleştirdiğimiz İçerenköy  Mahallemiz 80.000 nüfusuyla Türkiye’nin en büyük mahallelerinden biri, yüzlerce  esnafımız var. Bugün de şahit olduk ülkemizin istikbali geleceği noktasında vatandaşımız gelecekten emin. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve partimize güvenleri tam. Ataşehir halkı ile beraber olmak, sohbet etmek, halkımızın bu denli içten teveccühüne mazhar olmak ayrı bir güzellik ve mutluluk. 


Komşularımızın teveccühü, güleryüzlü misafirperverliklerine çok çok teşekkür ederim.

Ataşehir’in her mahallesinde bugün sokak çalışmalarına katılan tüm teşkilat mensuplarımızı tebrik ediyorum. 

Ataşehir halkı kararını vermiş 2023-2024 ü bekliyor.  Ataşehir'i AK Belediyeciliğin hizmeti ile buluşması için hedefimiz;   her Ataşehir’limize ulaşmak,  gönlüne dokunmaktır. 

Hedef  2023 – 2024

İsa Kırım

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER