Abdullah Der Pazarcı Esnafının Sorunlarını Dinledi

Ataşehir Belediye Başkan yardımcısı Abdullah Der ve Anadolu yakası Pazarcılar ve Seyyar Esnaf Odası Başkanı Memet Emin Yarar, Barbaros Mahallesi kapalı pazar esnafının sorunlarını dinledi.

Abdullah Der Pazarcı Esnafının Sorunlarını Dinledi
Abdullah Der Pazarcı Esnafının Sorunlarını Dinledi

Ataşehir Belediye Başkan yardımcısı Abdullah Der ve Anadolu yakası Pazarcılar ve Seyyar Esnaf Odası Başkanı Memet Emin Yarar, Barbaros Mahallesi kapalı pazar esnafının sorunlarını dinledi.Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Der Barbaros Mahallesi kapalı pazarına Esnaf, Belediye, Mahalle halkı olarak hep birlikte sahip çıkalım dedi.

Ataşehir Belediye Başkan yardımcısı Abdullah Der ve Anadolu yakası Pazarcılar ve Seyyar Esnaf Odası Başkanı Memet Emin Yarar, 12 Ekim Pazartesi günü Barbaros Mahallesi kapalı pazar alanı esnafı sorunlarını dinlediler. Kapalı pazarın yeni açılmasına rağmen Pandemi döneminde gereken ilgiyi görmediklerini ve iş yapamadıklarını belirten esnaf sorunlarını dinledi. Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Der yaptığı konuşmada Barbaros Mahallesi kapalı pazarına Esnaf, Belediye, Mahalle halkı olarak hep birlikte sahip çıkalım dedi.
İstanbul Anadolu yakası Pazarcılar ve Seyyar Esnaf Odası Başkanı Memet Emin Yarar, yaptığı açıklamada ”Ataşehir Barbaros Mahallesi kapalı Pazaryeri’nde Cuma Günü tahsis sahibi olan giyim, tuhafiye v.s. ürün satışıyla iştigal eden pazarcı esnaflarımızla, pazarın durumu ve yapılması gereken çalışmalarla ilgili bilgilendirme ve değerlendirme toplantısında yaptığı konuşmada Barbaros Mahallesi kapalı pazar alanında yeri bulunan pazarcı esnafı üç hafta pazar yerinde tezgahını açmaz ise bu esnaf hakkında tutanak tutulacak ve gerekli işlemler yapılacaktır dedi.

İsa Kırım

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER