100. Wild Bean Cafe Ataşehir’de Açıldı

BB bp Türkiye, 100. Wild Bean Cafe Açılışını İstanbul Ataşehir’de Gerçekleştirdi

100. Wild Bean Cafe Ataşehir’de Açıldı

100. Wild Bean Cafe Ataşehir’de Açıldı
BB bp Türkiye, 100. Wild Bean Cafe Açılışını İstanbul Ataşehir’de Gerçekleştirdi


bp Türkiye’nin Akaryakıt Dışı Gelirler İş Kolu Büyümeye Devam Ediyor


bp Türkiye, Akaryakıt Dışı Gelirler iş kolunda bp Express ve Wild Bean Cafe (WBC) konseptli istasyonlarının sayısını günden güne artırırken, emin adımlarla büyümeye ve istihdam yaratmaya devam ediyor.  bp Güney Avrupa Bayi Operasyonları Başkan Yardımcısı Olvido Moraleda’nın onur konukluğu ile 100.  WBC açılışı İstanbul Ataşehir’de gerçekleştirildi.

bp istasyonlarını gelecek hedefleri çerçevesinde dönüştürürken; yenilenen stratejisi doğrultusunda marketiyle, akaryakıtıyla entegre bir yapı içerisinde misafirlerine en iyi hizmeti sunmak için odaklı bir şekilde büyümesini sürdürüyor. bp Türkiye, Akaryakıt Dışı Gelirler iş kolunda bp Express ve Wild Bean Cafe (WBC) konseptli istasyonlarının sayısını günden güne artırırken, emin adımlarla büyümeye ve istihdam yaratmaya devam ediyor.  

bp Güney Avrupa Bayi Operasyonları Başkan Yardımcısı Olvido Moraleda’nın onur konuğu olduğu 100.  WBC’nin açılışında bp Türkiye Perakende Akaryakıt Operasyon Direktörü Ersin Akmanoğlu, bp Türkiye Franchise Kanalı ve Akaryakıt Dışı Gelirler Müdürü Arda Uncu, operasyon yöneticileri ve çalışanların katılımı ile İstanbul Ataşehir’de gerçekleştirildi.

bp Express marketleri içerisindeki WBC’ler ziyaretçilerine taze demlenmiş çaydan, sıcak simit, börek, kek ve soğuk sandviçlere uzanan çeşitlilikte geleneksel Türk lezzetlerinden döner, kavurma kaşar, bazlama kaşar, Ayvalık tostu gibi ürünlere gün boyu kesintisiz hizmet veriyor. WBC’lerde ayrıca dünyaca ünlü Wild Bean Coffee güvencesi ile yüzde 100 Arabica kahve çekirdeklerden üretilen pek çok farklı çeşitte doyumsuz kahve lezzetleri bulunuyor. WBC’ler misafirlerine doyurucu bir kahvaltıdan öğle ve akşam yemeklerine, tatlı ve atıştırmalıklardan taze kahve çeşitlerini 7/24 hizmet sunuyor.

bp Türkiye olarak Türkiye’deki 100. Wild Bean Cafe’nin açılışı gibi anlamlı bir günde bp Güney Avrupa Bayi Operasyonları Başkan Yardımcısı Olvido Moraleda’yı ağırlamaktan mutluluk duyduklarını ifade eden bp Türkiye Franchise Kanalı ve Akaryakıt Dışı Gelirler Müdürü Arda Uncu konuşmasında; “Yenilenen stratejimiz kapsamında, istasyonlarımızda misafirlerimize kusursuz hizmet sunma önceliği ile operasyonlarımızı yönetiyoruz. Bu bakış açısı ile bp Türkiye olarak ülke çapında mevcut 770 istasyonumuzda müşterilerimize üstün hijyen standartlarına sahip, samimi, konforlu, günümüz dünyasının farklı ihtiyaçlarına yanıt veren deneyim alanları sunduğumuz için mutluyuz. Her zaman korumaya özen gösterdiğimiz yüksek hijyen standartlarımız dahilinde, temassız açılan market ve tuvalet kapılarımız ile ziyaretçilerimizin fiziki ortama olabildiğince az dokunarak tüm ihtiyaçlarını karşılamalarına olanak sağlıyoruz. bp Express marketlerimizde ve WBC’lerde ülkemizin önde gelen markalarıyla iş birliği içerisinde yeniliklere imza atıyoruz. 

bp Express ve WBC konseptli istasyonlarımızla, bayilerimizin de desteği ile bugün 27 ile ulaşmış durumdayız. Odaklı ve planlı bir stratejiyle süren WBC açılışlarında 2022’de yıl sonuna kadar 30 ilde 125’ün üzerinde istasyona ulaşmayı hedefliyoruz” dedi.
 
bp Türkiye Hakkında

bp, 110 yıldır Türkiye’de akaryakıt dağıtım ve pazarlama, madeni yağ üretim ve pazarlama, petrol ve doğalgaz boru hatları ve havacılık yakıtları alanlarında faaliyet gösteriyor.  
 
bp; yenilenen stratejisi kapsamında uluslararası ürün, hizmet ve emniyet standartlarının yanı sıra mobilite ve bp Ekspress’ler ve Wild Bean Cafe ile günümüz dünyasının ihtiyaçlarını karşılayan deneyim alanlarına dönüşen 770’in üzerinde istasyonu ile ülke çapında her gün 300 binin üzerinde misafirine hizmet vermektedir. bp’nin dijital mobilite çözümleriyle, bir madeni yağ markasının ötesinde bir bakım markasına dönüşen Castrol ile bir aracın bakıma ihtiyacı olduğu andan servisten geri alındığı ana kadar tüm ihtiyaçları giderecek ekosistemiyle öne çıkmaktadır. bp, ülke ekonomisi ve bölge için değer yaratan Bakü-Tiflis-Ceyhan (BTC) ham petrol boru hattının uzun yıllardır ana işletmecisidir. 21. yüzyılın en büyük mühendislik projelerinden olan ve 2006 yılından bu yana Azerbaycan'ın Hazar Denizi petrollerini, Ceyhan Terminali’nden dünya pazarlarına ulaştıran BTC ana işinin yanı sıra iyi komşuluk ilkesi ile hattın geçtiği yerleşimlerde birçok toplumsal kalkınma projesini desteklemektedir. Havacılık alanında Air bp ile dünyanın en büyük yakıt ve servis sağlayıcılarından biri olan bp Grup ise 55 ülkede 950 lokasyonda çalışan operasyonel ağı sayesinde global çapta lider konumdadır. Türkiye’de ise 12 havalimanında hizmet vermekte ve THY’nin globaldeki en büyük tedarikçisi olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

bp Türkiye, tüm operasyonlarında sağlık, emniyet ve çevre ilkeleri doğrultusunda uyguladığı Seç-G standartları ile de alanında sektörüne öncülük etmektedir. İş kollarının tamamında ülke ekonomisine katkı sağlayan bp, tüm çalışmalarını “İnsana ve çevreye zarar vermeden” gerçekleştirmektedir. Dünya ve insanlar için enerjiyi yeniden tasarlayan bp, sürdürülebilirlik stratejisi ile de bulunduğu toplumlara katkı sağlamayı işinin bir parçası olarak görmektedir. Çeşitliliğin gücüne inanan bir marka olarak hayatın her alanında cinsiyet eşitliğini sağlamak, cinsiyet ayrımı gözetmeksizin şirket içinde her alanda fırsatlar ve kaynaklara eşit erişim hakkı verilmesi için gönüllü çalışan inisiyatifi bp Women International Network Türkiye (bpWIN Türkiye) ile de toplumsal cinsiyet eşitliği konusunda çalışmaktadır.
 

İsa Kırım

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER