Watergarden İstanbul için görkemli tanıtım

Keyfi Başka, Ruhu Başka, Havası Başka, Yeri Başka, Tadı Başka” sloganlarıyla bir merkez oluşturmak üzere yola çıkan firma, hayalini “WaterGarden İstanbul” projesiyle Ataşehir’de gerçeğe dönüştürüyor.

Watergarden İstanbul için görkemli tanıtım
Watergarden İstanbul için görkemli tanıtım

Watergarden İstanbul'un tanıtım gecesine 650 kişi katıldı.

Ziylan Grup; 55 yıllık deneyimi, yenilikçi anlayışı ve sektördeki öncü kimliğiyle “Hayata Yepyeni Bir Tat” katmak amacıyla, Ziylan Gayrimenkul olarak gastronomi ve eğlence merkezi “WaterGarden İstanbul” ataşehir projesini gerçekleştiriyor.

Sadece İstanbul’da değil, dünyada da benzeri olmayan, sosyal yaşamın evrensel zevklerini birarada sunacak, “Keyfi Başka, Ruhu Başka, Havası Başka, Yeri Başka, Tadı Başka” sloganlarıyla bir merkez oluşturmak üzere yola çıkan firma, hayalini “WaterGarden İstanbul” projesiyle Ataşehir’de gerçeğe dönüştürüyor.

Mayıs ayında faaliyete açılması planlanıyor

Geçtiğimiz ay Ziylan Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ziylan’ınev sahipliğinde gerçekleşen basın lansmanının ardından bu kez de sektöre yönelik geniş katılımlı özel bir geceyle WaterGarden İstanbul projesi Esma Sultan Yalısı’nda tanıtıldı. Yaklaşık 650 kişinin katıldığı görkemli geceye; İstanbul Valisi Vasip Şahin’inyanısıraiş ve cemiyet hayatından önemli isimler katıldı.Emre Ergani, Emre Alkin, Ayşen Zamanpur, Sinan Öncel, Murat Kolbaşı, Murat Cevahir, Volkan Atik, Kaya Demirer, Hakan Akkaya, Şeyda Coşkun, Başak-Ozan Balaban,Gonca Karakaş da geceye katılan isimler arasındaydı. İlerleyen saatlerde ise Luxus grubu sahne aldı.

WaterGarden İstanbul proje tanıtım gecesinde konuşma yapan Mehmet Ziylan; “Hayata yepyeni bir tat katacak, dünyada ilk olacak yenilikçi ve öncü bir projeyi hayata geçiriyoruz. Watergarden İstanbul’la hedefimiz şehrimize ve ülkemize değer katmak. Hayalimize ve hedefimize inanarak Water Garden İstanbul’u önümüzdeki yıl Mayıs ayında faaliyete açmayı planlıyoruz.” dedi.

Gecede ayrıca mimari master planı hazırlayan Hollanda’dan TConceptWillemJoost de Vries, projenin gastronomi kurgusunda danışmanlık veren Solid Consulting Tolga Atalay, iç mimari konseptini oluşturan MD Arch Mimar Görkem Volkan ve projenin kiralama danışmanı Mergen Consulting Nilgün Erman da birer konuşma yaptılar.

4 bin kişilik etkinlik alanı

Ulusal ve uluslararası gastronomi ve eğlence markalarının yanı sıra WaterGarden İstanbulprojesinde,Türkiye’nin her köşesinden yöreye özgü geleneksel tatların İstanbul’daki ilk adresleri, Anadolu yakasında ilk defa yer alacak markalar, en sevilen markaların en özel konseptleriyle restoranlar, bistrolar, kafeler, fastfood ve lezzet noktaları yer alacak.

WaterGarden İstanbul’da, içinde “mini golf”, “extreme park”,“çocuk parkı” da bulunan 15 bin metrekarelik Parkkuruluyor.Projede ayrıca Avrupa’nın bir merkez içinde yer alan en büyük veen kapsamlıgösteri havuzuda bulunuyor. Bu özelliğiyle ayrıca dünyada bir ilk olacak WaterGarden İstanbul’daki show havuzunda; su, müzik, ateş, lazer, ışık ve özel koreografiler eşliğinde ziyaretçilere etkileyici gösteriler sunulacak.

Bunlara ek olarak WaterGarden İstanbul;en az 50 yıllık geçmişi olan lezzetlerin yer alacağı Nostalji Sokağı, Organik Pazar, 11 salonlu ‘sinema kompleksi’, 4000 kişilik etkinlik alanı, ‘tiyatro salonu’, “eğlence kulüpleri”, ‘mutfak sanatları okulu’, “spor merkezi”,“çocuk Oyun alanı” ile desadece İstanbul’a değil, Türkiye’ye değer katacak çok özel bir proje olacak.

Yenilikçi gastronomi, eğlence ve kültür merkezi olarak ülkemizde ve dünyada bir ilk olacak WaterGarden İstanbul, Ataşehir’de yediden yetmişe herkesin keyifle vakit geçireceği yeni bir çekim merkezi olarak faaliyet gösterecek.

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2015, 08:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER