“İYİLİĞİ PAYLAŞARAK BÜYÜTÜYORUZ”

AŞEVİMİZ KURBAN BAĞIŞLARINIZI BEKLİYOR

“İYİLİĞİ PAYLAŞARAK BÜYÜTÜYORUZ”

“İYİLİĞİ PAYLAŞARAK BÜYÜTÜYORUZ”

AŞEVİMİZ KURBAN BAĞIŞLARINIZI BEKLİYOR.

İhtiyaç sahibi Ataşehirlilere, her gün sıcak yemek ulaştıran Ataşehir Belediyesi Aşevi kurban bağışlarınızı bekliyor. “İyiliği Paylaşarak Büyütelim” sloganıyla yapılan çağrıda, makbuz karşılığı teslim alınan kurban etlerinin, binlerce aileye ulaştırılacağı belirtildi.

Her gün, 5 bine yakın haneye sıcak yemek desteği veren Ataşehir Belediyesi Aşevi’nden yapılan çağrıda; “Ataşehirliler her türlü zorluğa karşı, bir araya gelmeyi ve kenetlenmeyi başarıyorlar. Sadece Ataşehir’de değil ülkemizin hangi yanında olağanüstü bir durum yaşansa, ilçe halkı el ele vererek, o derde deva olmaya çalışıyor. Kurban Bayramı’nda da birçok Ataşehirli kestikleri kurban etlerini derneklere bağışlayacak. Biz de bu bağışlara talibiz.  Çünkü ilçemizdeki ihtiyaç sahiplerini çok iyi biliyor ve bu yardımları onlara ulaştırmayı en önemli görev sayıyoruz” denildi.

“İyiliği Paylaşarak Büyütelim” sloganıyla yapılan çağrıda makbuz karşılığı teslim alınan kurban etlerinin, ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılacağı belirtildi. Kurban bağışında bulunmak ve detaylı bilgi almak için 09.00 – 17.00 saatleri arasında 0216 580 99 10 / 0530 325 24 27 numaralı telefonlarından ilgili kişilere ulaşabilirsiniz.

ALO KURBAN BAĞIŞ HATTI: 0216 580 99 10 / 0530 325 24 27

Ataşehir Belediyesi Aşevi Adresi:  Atatürk Mah. Meriç Caddesi No:2/11 Ataşehir/İstanbul

İsa Kırım

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER