Gülşen Ataşehirlilere unutulmaz bir gece yaşattı

Gülşen Ataşehirlilere unutulmaz bir gece yaşattı ATAŞEHİR BELEDİYESİ KARDEŞ KÜLTÜRLERİN FESTİVALİ, GÜLŞEN KONSERİYLE MUHTEŞEM BİR AÇILIŞ YAPTI

Gülşen Ataşehirlilere unutulmaz bir gece yaşattı

Gülşen Ataşehirlilere unutulmaz bir gece yaşattı
ATAŞEHİR BELEDİYESİ KARDEŞ KÜLTÜRLERİN FESTİVALİ, GÜLŞEN KONSERİYLE MUHTEŞEM BİR AÇILIŞ YAPTI.

Ataşehir Belediyesi’nin sekizincisini düzenlediği “Kardeş Kültürlerin Festivali”, Gülşen konseriyle muhteşem bir açılış yaptı. Gülşen’i dinlemeye gelen binlerce Ataşehirliye, İstanbul’un diğer ilçelerinden gelen müzikseverler de eşlik edince Ataşehir Cumhuriyet Meydanı, en kalabalık anlarından birine şahitlik etti.   

Gecenin sunuculuğunu yapan DJ Ersin Show, hazırladığı gösteriyle konser öncesi katılımcıların enerjisini ve coşkusunu en yüksek seviyeye çıkardı. Ardından Cumhuriyet Meydanı’nda sahneye çıkan Pop müziğin başarılı ismi Gülşen, konser süresince sergilediği performansıyla hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

“Yatcaz Kalkcaz Ordayım” isimli şarkısıyla açılış yapan Gülşen, “Ülkemizin yüzüncü kuruluş yıldönümünü 100’lerce kez kutlasak yetmez, sizlerin karşısında böyle sahnede olmak çok gurur verici, mutlu edici” diyerek dinleyicilerini selamladı. İki saatten fazla sahnede kalan Gülşen, sevilen şarkılarını binlerce müzikseverle birlikte söylerken, farklı tarzı ve muhteşem sesiyle, sevenlerini kendisine yeniden hayran bıraktı.  

Festivalde sahne aldığı için Gülşen'e teşekkür eden ve çiçek sunan Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, konseri izlemeye gelenleri selamladı ve Cumhuriyetimizin 100. yılında 9 gün boyunca çok değerli sanatçıların Ataşehir’de müzikseverlerle buluşacağını ifade etti. 

16 Eylül akşamı start alan festival; 9 gün boyunca 8 ayrı mahallede 19 sanatçı ve grubu müzikseverlerle buluşturacak. Dopdolu bir müzik programına ev sahipliği yapacak festival kapsamında Gülşen’in ardından sırasıyla; Edis, Erdal Güney, Özcan Türe, Taner Özdemir, Nurdan İpek, Muharrem Temiz, Nilüfer Sarıtaş, Kutsal Evcimen, Niyazi Koyuncu, Gazapizm, Arif Sağ, Belkıs Akkale, Erdal Erzincan, Tolga Sağ, Mustafa Ceceli, Selçuk Balcı, Duman ve Tan Taşçı Ataşehir’de konser sahnesine çıkacaklar. Tüm konserlerin ücretsiz olacağı festival, 24 Eylül’e kadar Ataşehir’de müzik dolu akşamlar yaşatacak. 

Konserler nerede ve ne zaman yapılacak?
Konserler, Ataşehir'in farklı mahallelerindeki açık alanlarda yapılacak. Konser programı şöyle:

16 Eylül: Gülşen, Atatürk Mahallesi Atapark Konser Alanı, saat 19.30
17 Eylül: Edis, İçerenköy Mahallesi İdman Yurdu Sahası, saat 19.30
18 Eylül: Özcan Türe ve Taner Özdemir, Mevlana Mahallesi Sitespor Sahası, saat 19.30
19 Eylül: Nilüfer Sarıtaş, Örnek Mahallesi Kapalı Pazar Alanı, saat 19.30
20 Eylül: Gazapizm, Kayışdağı Mahallesi 80. Yıl Cumhuriyet Parkı, saat 19.30
21 Eylül: Arif Sağ ve Erdal Erzincan, İçerenköy Mahallesi İdman Yurdu Sahası, saat 19.30
22 Eylül: Mustafa Ceceli, Atatürk Mahallesi Atapark Konser Alanı, saat 19.30
23 Eylül: Duman, Mevlana Mahallesi Sitespor Sahası, saat 19.30
24 Eylül: Tan Taşçı, Örnek Mahallesi Kapalı Pazar Alanı, saat 19.30

Konserlere nasıl katılabilirim?
Konserlere katılmak için herhangi bir kayıt veya bilet gerekmeyecek. Konser alanlarına girişler ücretsiz olacak ve kontenjan sınırlaması olmayacak. Konserler hakkında daha fazla bilgi almak için Ataşehir Belediyesi'nin resmi web sitesini 
 

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2023, 12:40

İsa Kırım

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER