Ayla Çelik, Koray Avcı Ataşehirlilerle buluştu

Ataşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Kardeş Kültürler Festivali kapsamında Ayla Çelik ile Koray Avcı Örnek Mahallesi’nde konser verdi.

Ayla Çelik, Koray Avcı  Ataşehirlilerle buluştu
Ayla Çelik, Koray Avcı  Ataşehirlilerle buluştu

Ataşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Kardeş Kültürler Festivali kapsamında Ayla Çelik ile Koray Avcı Örnek Mahallesi’nde konser verdi.

 Ataşehir'de düzenlenen Konsere binlerce Ataşehirli katıldı.


Ataşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 6. Kardeş Kültürler Festivali kapsamında Türk müziğinin sevilen isimlerinden Ayla Çelik ile Koray Avcı Ataşehir Örnek Mahallesi’nde konser verdi.

Ataşehir Belediyesinin ilçe sınırları içindeki tüm mahalleleri kapsayacak şekilde düzenlediği, birbirinden farklı kültürlere sahip insanlar arasında birlik ve beraberliğin güçlenmesi amacıyla düzenlenen festivalin bu akşamki durağı Örnek Mahallesi oldu.

Konser öncesinde şovmen Yavuz Seçkin çeşitli şovlar yaptı.Yavuz Seçkin’in şovunun ardından Ayla Çelik sahne aldı. Birbirinden güzel şarkılarını Örnek Mahallesi sakinleri için söyleyen Ayla Çelik’e hayranları eşlik etti. Ayla Çelik sonrasında ise Koray Avcı hayranlarıyla buluştu. Sevenlerinin alkışları arasında sahneye çıkan Avcı, Örnek Mahallesi’ni coşturdu.Konserde konuşan Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, “Ben 8 yıldır sizin belediye başkanınızım. Ataşehir’i sizlerin desteğiyle var ettik. Asla insan ayırt etmedik. Kimsenin mezhebine yöresine bakmadık. Benim anlayışımda insan vardır. Bu ülkede kardeşçe beraberce yaşayacağız” dedi.

Ataşehir'de Devam eden Festival Programı:

 

21 Eylül Perşembe

İlyas Yalçıntaş

Ziynet Sali

Yer: Ferhatpaşa Mahallesi - Necmettin Erbakan Parkı

 ATAŞEHİR

 

22 Eylül Cuma

Nurettin Bay

Göksel

Yer: Kayışdağı Mahallesi - 80. Yıl Cumhuriyet Parkı

 ATAŞEHİR

 

23 Eylül Cumartesi

Mümin Sarıkaya

Hadise

Yer: Mevlana Mahallesi - Mevlana Caddesi

 ATAŞEHİR

 

25 Eylül Pazartesi

Niyazi Koyuncu

Selda Bağcan

Yer: İçerenköy Mahallesi - Selim Bey Sokak

 ATAŞEHİR

 

26 Eylül Salı

Ferhat Tunç

İlkay Akkaya

Onur Akın

Yer: Mustafa Kemal Mahallesi - Deniz Gezmiş Parkı ATAŞEHİR
Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2017, 09:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER