Ağa, 'En iyi projem' dedi, 10 bin lira peşinatla satışları başlattı!

Ağa, 'En iyi projem' dedi, 10 bin lira peşinatla satışları başlattı!

Ağa, 'En iyi projem' dedi, 10 bin lira peşinatla satışları başlattı!
Ağa, 'En iyi projem' dedi, 10 bin lira peşinatla satışları başlattı!


Ali Ağaoğlu 'Şu ana kadarki en farklı projem' dediği 'My World Europe'u satışa sundu. 3.100 konuttan oluşan projede 10 bin TL'den başlayan peşinatlarla konut sahibi olunabiliyor. Projenin tanıtım yüzü Ali Ağaoğlu oldu. Ağaoğlu, oyunculuk bedeli olarak 1 milyon dolar ücret aldı, 'ucuza gittim' dedi ama gelirini bağışlayacak

İnşaat, turizm ve enerji alanlarında faaliyet gösteren Ağaoğlu Şirketler Grubu'nun Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, İstanbul Ayazma'da inşaatına başladığı, Avrupa yakasındaki en büyük projesi My World Europe'u satışa sundu. Kojenerasyon sistemiyle kendi elektrik ihtiyacının tamamını kendi içinde ürettiği elektrikle karşılayabilen My World Europe, toplam 3 bin 100 konuttan oluşuyor. Ali Ağaoğlu'nun 'Herkes iyi yaşamayı hak ediyor' sloganıyla satışa sunulan projede 10 bin lira peşinat ile konut sahibi olunabiliyor.

%20 İNDİRİMLİ ELEKTRİK
Ağaoğlu, bu projede doğalgazla çalışan bir elektrik santrali kurarak My World Europe projesinin ihtiyacı olan tüm elektriği projenin içerisinde üretiyor olacak. Elektrik üretimi sırasında
ortaya çıkacak atık enerji de projenin ısınma ihtiyacının karşılanmasında kullanılacak. Bu sistem, My World Europe projesini çevreci konut projeleri arasında öne çıkarırken, proje sakinleri de elektriği yüzde 20 indirimli kullanacak.

26 DEĞİŞİK KONUT TİPİ VAR
My World Europe'ta büyüklükleri 70 metrekareden başlayan 1+1 daireler, 94 metrekareden başlayan 2+1 daireler, 156 metrekareden başlayan 3+1 ve 190 metrekareden başlayan 4+1 daireler olmak üzere tam 26 farklı tipte konut yer alıyor. Projede 10 adet de ikiz villa bulunuyor. Golf Residence'ların önünde konumlanan golf sahası, yaklaşık 20.000 metrekare alan üzerinde bir golf klübü, drive range ve kısa tur bir golf sahasından oluşuyor. Projenin merkezinde yer alan Arena ise tam 22 bin 500 metrekare genişliğinde olacak ve içerisindeki 47 mağazada süpermarket, mağaza, kafe ve restoranlar yer alacak. Pool Residence'lara ismini veren dev açık havuz ise 130 metre uzunluğunda ve tam 1.600 metrekare yüzölçümüne sahip.


132 BİN TL'DEN BAŞLIYOR
My World Europe'ta daire fiyatları 1+1 konutlarda 132 bin TL'dan başlıyor ve çok geniş teras bahçelerine sahip teras konutlarında 772 bin TL'ye kadar artış gösteriyor. My World Europe'tan konut almak isteyenler 10 bin TL peşin ödeyerek daire sahibi olabiliyor. Ağaoğlu tarafından hazırlanan ödeme planına göre istenirse kredi anapara ödemesi daire teslimine kadar ertelenebiliyor ve bu sürede aylık 800 TL gibi oldukça düşük ödemelerle konut sahibi olunabiliyor.

Ara Güler çekti  Sinan Çetin yönetti Ali Ağaoğlu oynadı
My World Europe'un televizyon kampanyası kapsamında yönetmen Sinan Çetin tarafından çekilen reklam filminde rol alan Ali Ağaoğlu,
kampanya yüzü olmak için 1 milyon dolarlık bir ücret aldığını açıkladı. Kampanya fotoğraflarını da ünlü fotoğraf sanatçısı
Ara Güler çekti. Kendisine kampanyada rol alması teklif edildiği zaman ücretini 1 milyon dolar olarak açıklayan Ali Ağaoğlu, elde ettiği bu geliri de eğitime bağışlayacağını ifade etti.

IPTV ve sınırsız internet de var
My World Europe'da; MyClub spor klübü, SPA, Golf Klübü, Kreş, açık spor sahaları, 3 adet açık yüzme havuzu, MyClub dahilinde kapalı yüzme havuzu, kay kay parkuru, su kaydırakları gibi birçok özellik bulunuyor. Projede ayrıca her daire için kapalı otopark, IPTV ve sınırsız internet altyapısı sunulacak. Proje sakinleri MyCard hizmet merkezi aracılığı ile tüm residence hizmetlerine tek tuşla ulaşabilecekler ve Ağaoğlu'nun sınırsız satış sonrası teknik desteğinden yararlanabilecekler.

Olimpiyat Stadı'na komşu olacak
Ağaoğlu'nun İstanbul Avrupa Yakası'ndaki en büyük projesi My World Europe, Başakşehir'in Ayazma bölgesinde Olimpiyat Stadı'na komşu 200 dönümlük bir arazi üzerinde yükselecek. My World Europe, Pool Residence, Arena Residence, Golf Residence ve Villa bölümlerinden oluşuyor. Ağaoğlu müşterilerine yapılan öncelikli satışlarda büyük ilgi gören My World Europe'ta 600 konutun satışı tamamlandı.

'My World Europe' bir yana, diğerleri bir yana
My World Europe'u Ağaoğlu tarihinde bugüne dek ürettikleri tüm projeler arasında çok özel ve ayrı bir yere koyduğunu belirten Ali Ağaoğlu; iyi yaşamanın insanlar için bir ayrıcalık değil bir hak olduğuna inandığını ve bu kampanyada herkesin Ağaoğlu kalitesindeki bir yaşama ulaşabilmesi için 10 bin TL gibi bir peşinatla daire sahibi olabileceğini ifade etti.

Borsaya açılmayı düşünüyoruz
İnşaat, turizm ve enerji alanlarında faaliyet gösteren Ağaoğlu Şirketler Grubu'nun Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, Ağaoğlu Grubu olarak gelecek yıl borsaya açılmayı düşündüklerini söyledi. Ağaoğlu inşaat projesinin tanıtım toplantısında konuşan Ağaoğlu gazetecilerin sorusu üzerine ise, 'Ağaoğlu Grubu olarak şirketlerin hepsini halka açma niyetimiz var, ama alınmış bir karar yok' dedi.

akşam

AĞAOĞLU ŞİRKETLER GURUBUNUN TELEFONLARI İÇİN TIKLA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER