AK Parti Seçim Startını Ümraniye'den verdi

AK Parti İstanbul 1. Bölge adayları, düzenlenen 'Sevgi Yürüyüşü'yle İstanbul 1. bölgede seçim çalışmalarını Ümraniye'den başlattı.

AK Parti Seçim Startını Ümraniye'den verdi
AK Parti Seçim Startını Ümraniye'den verdi

AK Parti İstanbul 1. Bölge adayları, düzenlenen 'Sevgi Yürüyüşü'yle İstanbul 1. bölgede seçim çalışmalarını Ümraniye'den başlattı. Alemdağ Caddesi üzerinde gerçekleşen yürüyüşe Ak Parti'nin İstanbul 1. Bölge adaylarının tamamı katıldı.

İstanbul İl Başkanlığı tarafından düzenlenen yürüyüşe başta İl Başkanı Selim Temurci, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Çevre ve Şehircilik Bakanı ve aynı zamanda 1. sıra milletvekili adayı İdris Güllüce olmak üzere adayların tamamı katıldı.

Alemdağ Caddesi üzerinde bulunan seçim koordinasyon merkezinden başlayıp Ümraniye Meydanı'nda sona eren yürüyüşün ardından 1. Bölge milletvekili adayları parti otobüsünden tek tek vatandaşlara tanıtıldı.

İl Başkanı Selim Temurci, yürüyüşe katılan partililere teşekkür ederek, "Biz sevda ile sevgi ile yürüdük. Bu milletin her rengini, herkesi sevdik, kucakladık. Ve 'Biz birlikte Türkiyeyiz' dedik. Türkiye'nin tüm renkleri Ak Parti'de yer buldu. Bir seçime gidiyoruz. Bugün 1. bölgede Ak Parti'nin bütün adaylarıyla birlikte seçim startını verdik" diye konuştu.

EROL KAYA: "KAZANAN MİLLET OLSUN"

3. sıra adayı Erol Kaya'da 1. bölgede seçim çalışmalarının başladıklarını belirterek, "Seçimler bir demokrasi şölenidir. Rabbim hayırlara vesile etsin inşallah. 7 Haziran'a kadar bütün siyasi partilerimizin barış ve kardeşlik içerisinde sürdüreceği bir süreç yaşıyoruz. 7 Haziran'da kazanan millet, devletimiz olsun" ifadelerini kullandı.

FOTO GALERİSİ İÇİN TIKLA

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2015, 22:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER