Ak Parti Ataşehir teşkilatı ağaç dikme etkinliği düzenledi

Ak Parti Ataşehir teşkilatı ağaç dikme etkinliği düzenledi Ağaç orman haftasında Ataşehir Ak Parti teşkilatı ağaç dikti. Kayışdağı’nda 2 yıl önce yanan alanı Ak Parti Ataşehir teşkilatı ağaçlandırdı.

Ak Parti Ataşehir teşkilatı ağaç dikme etkinliği düzenledi
Ak Parti Ataşehir teşkilatı ağaç dikme etkinliği düzenledi


Ağaç orman haftasında Ataşehir Ak Parti teşkilatı ağaç dikti. Kayışdağı’nda 2 yıl önce yanan alanı Ak Parti Ataşehir teşkilatı ağaçlandırdı.

Ataşehir'in oksijen deposu Kayışdağı'nda aileleriyle bir araya gelen Ak Parti teşkilat üyeleri hem ağaç diktiler hem de aileleriyle güzel bir gün geçirdi.

Programda Konuşan İlçe Başkanı Av. Mustafa Naim Yağcı, "Çocuklarımızla birlikte geldik çünkü onların ağaç dikmesi bizler için çok önemli. Çocuklarımızın Ağaç ve Tabiat sevgisiyle büyümesini önemsiyoruz.
Onların evlerinde dört duvar arasında bir çocukluk yaşamasını istemiyoruz. Ve bu alanı yavrularımız için ağaçlandırıyoruz. Çocuklarımızla birlikte bu ağaçlar büyüyecek toprağa, tabiata, yaşama yararlı 
Programa ayrıca Ak Parti İl Başkan Yardımcıları Muharrem Ödemiş, Fethi Balin, Ak Parti İstanbul Milletvekilleri Metin Külünk, Osman Boyraz ve İsmet Uçma’da katılarak beraberce ağaç diktiler.


Ağaç dikimi işlemi sonrasın İlçe Başkanı Mustafa Naim Yağcı’nın talimatıyla Tüm Ak Partiler Çevrede bulunan çöpleri elleriyle toplayarak önemli bir etkinliğide gerçekleştirmiş oldular.


FOTO GALERİSİ İÇİN TIKLA


Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2016, 12:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER