3D YAYIN !!!


3D YAYIN !!!

Dün akşam oynanan Fenerbahçe- Antalyaspor mücadelesinde maça damgasını vuran isim Diarra oldu 40. Dakikasına kadar ortada giden maç bir anda değişti ve Diarra ile 1-0 öne geçen Antalyaspor maça öyle bir motive oldular ki 45.Dakika'da bir kere daha Diarra ile farkı 2'ye çıkardı.. Ve Kadıköy'de İlk Yarı Fenerbahçe 0 -2 Antalyaspor olarak bitti..

İkinci Yarının Başına daha istekli arzulu çıkan Fenerbahçe oldu ama Cristian Baroni ve Caner Erkin şutları Antalyaspor Savunmasından döndü resmen top kaleye gitmesinde Defans'ta duvar ören Antalyaspor bir anda Defans hatası Sow araya girip skoru 2-1 'e getirdi.. Sonra hemen kendi oyun düzenine dönen Antalyaspor Salih Uçan'ın büyük hatası ile kontra atak'dan Deniz Barış İle Skoru 3-1 'e getirdi.. Bir Anda Sosyal Medya'da yazılar şöyle oluştu.. Kocaman Hüzün, Bekir Büyük Takım da oynayamaz gibi Sosyal Medya'da yazılar yazıldı..

Dün Akşam Erman Toroğlu güzel bir laf söyledi'' Aykut Kocaman Feberbahçe Teknik Direktörü Değil '' dedi evet Aykut Kocaman gerçekten Fenerbahçe Teknik Direktörü Değil... Aziz Yıldırım ve Saz Arkadaşları Fenerbahçe'nin üstünde oyun oynuyor.. Aziz Yıldırım'da Aykut Kocaman'ı Kullanıyor .. Aziz Yıldırım Alex'i Kullanamadığı için Alex'i takımdan gönderdi bunu da herkes bilsin ..

Aykut Kocaman Fenerbahçe Teknik Direktörü Değil Fenerbahçe Taraftarıdır.. Çünkü Aykut Kocaman Fenerbahçe Teknik Direktörü olsaydı bu başarısızlıklar karşısında istifa ederdi.. Aziz Yıldırım -Aykut Kocaman'ı kullanıyor..

Aykut Kocaman -Bekir İrtegün - Selçuk Şahin birbirinden ayrılmayan süper üçlü olmuşlar...

Dün Akşam Kadıköy'de 3D Yayını izledik.. Diarra (2) Deniz Barış golleri ile Fenerbahçe 1 - 3 Antalyaspor böylece Antalyaspor puanını 18 Yaparak Zirve ortağı olduğunu göstermiş oldu ..Fenerbahçe 13 puanda kaldı..

YORUM EKLE

banner110

banner109