banner46

24 Mayıs 2015 Pazar

Kenan Evren hayatını kaybetti! Kenan Evren Kimdir?

“Bir Fikrim Var” Diyene 10 Bin TL!

Beykoz’un gelişen turizm, eğitim, spor ve kültür kenti vizyonuna ilçe sakinlerinin katılımını sağlamayı ve ilçeyi içinde yaşayan paydaşlarıyla birlikte güzelleştirmeyi, kent hizmetlerine yeni yaklaşımlar getirmeyi hedefleyen Beykoz Belediyesi ödüllü “Bir Fikrim Var Proje Yarışması” açtı.

30 Ocak 2013 Çarşamba 10:38
Bu haber 411 kez okundu
 “Bir Fikrim Var” Diyene 10 Bin TL!

İlçenin günden güne gelişen vizyonuna dikkat çekmek, kent hizmetleri konusunda uygulanabilir orijinal projeleri tespit etmek ve hayata  geçirmek amacıyla açılan yarışma;

Kurumsal Gelişim Projeleri, Çevre ve Alt Yapı Projeleri, Sosyo-Ekonomik ve Kültürel Projeler, Yapı İşleri Mimari Projeler ve Ulaşım Hizmetleri, AB ve Uluslararası İlişkiler, Basın-Yayın ve Tanıtım İşleri başlıklarından oluşuyor.

Beykoz’da ikamet etmek koşuluyla 18 yaş ve üstündeki herkesin ve tüm  kurumların katılımına açık olan yarışmada birinciye 10 bin TL, ikinciye 7 bin 500 TL, üçüncüye ise 5 bin TL ödül verilecek.

Jüri tarafından takdir edilen 5 proje ise 1000’er TL ile ödüllendirilecek. Her bir katılımcı ilgili kategoriye en fazla 2 proje ile başvurabilecek.

Projeye yapılan başvurular, projenin belediye ile ilişkisi alanında yenilikçi olup olmaması, şehrin sosyal, ekonomik, kültürel vb. yönlerden gelişimine katkısı, finansmanında alternatif kaynaklardan (sponsorluk, kredi temini, yurt içi-dışı fonlar, hibe ve bağışlar, gönüllü katılım kaynaklarından) ne ölçüde yararlanıldığı ve projenin uygulanabilirliği gibi kriterlerde değerlendirmeye tabi tutulacak. 

Halihazırda ilçede devam eden projeler değerlendirmeye alınmayacak. 

Başvurular 28 Şubat 2013 tarihine kadar,  www.beykoz.bel.tr adresinde yer alan katılım  formunun doldurulması ve ilgili evrakların Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne şahsen teslim edilmesiyle yapılabilecek.  

Bilgi İçin:
Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü
Tel: 0 216 538 34 66-67

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sitemizin yeni tasarımını beğendiniz mi ?

EN ÇOK YORUMLANANLAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV