Ambalaj MalzemecileriAlışveriş MerkezleriBeyaz EşyaAsansörcülerAvukat - DanışmanBalıkçı MidyeciBilgisayar - ElektronikBankalarCafeler - BarlarCamcıÇilingirÇocuk Yuvaları - KreşlerÇiçekçiDersanelerDoktorlar ElektrikçiEczanelerEvden Eve NakliyatFast Food Hazır Yemek TavukFotoğraf StüdyosuHastane - Tıp MerkezleriHavuz Bahçe İlaçlamaKoltuk Döşemeci MatbaaMobilya DekorasyonMarket - GıdaKuyumcuPvc PencereMuhasebe - Mali MüşavirSu BayileriMüzik Aletleri Kurs YeriOtomotiv - Servis - ParçaKuaför salonlarıPastanelerSpor Kulübüpleri - MağazalarıOtellerMermerciSürücü Ehliyet KursuSATILIK - KİRALIK - İLANOtobüs FirmalarıKöy Dernek VakıfNalbur -TemizlikİŞ ARAYANLARİŞÇİ ARAYANLARKebapçılarTiyatrolarKasap - TavukcularKuruyemiş Kahveİnşaat FirmalarıRestaurantTamir HizmetiTurizm Seyahat OrganizasyonKokoreç, CiğerPizzacılarBüfelerTabldot CateringATAŞEHİRDEKİ SİYASİ PARTİLERİBB SOSYAL TESİLERİPansiyonlar - Piknik YeriEğitim Öğretim Okul - BursGüzellik Merkezleri SolaryumKozmatik ParfümeriNANO ve BOR TEKNOLOJİSİModa GelinlikYEMEK TARİFLERİOTO YAKIT TASARRUF SİSTEMİÖZEL DERS VERENLERSigorta Acenteleri, EksperlerSağlık KurumlarıDemir DoğramaHalı Yıkama FabrikalarıFAYDALI SİTELERBaklava Tatlı PastaPidecilerHELAL GIDARent a Car FirmalarıKargo FirmalarıATAŞEHİR BELEDİYESİAta EvleriOto GalericilerOto ParçacılarıVeteriner - Pet ShopTerzi - Kurutemizleme - Ütüİnşaat Ustası Çini Ustası SıvacıMasaj SalonlarıSİGORTA HASAR SORGULAMAKONUŞAN KİTAPLIKDoğal Gaz KombiSİGARA BIRAKMA MERKEZLERİÖZEL YURTLAREmlakcılarDekorasyon - Boya Diş Doktorları, PolikliniklerLahmacunDönercilerKöftecilerTaksi Durakları - UlaşımTaksi DuraklarıAtaşehir Tapu Kadastro MüdürlüğüAtaşehir Nufus MüdürlüğüBörekcilerAtaşehir Evlendirme DairesiAjanslarDans - BaleVerem Savaş DispanserleriFaydalı BilgilerFotokopi - Ozalitİş MakinalarıEv YemekleriOnline AlışverişDürümcülerPerdecilerMasör - Masözler BerberlerKent Çarşı, Batı AtaşehirTelevizyon KanallarıDüğün SalonlarıElektronikLaboratuvarlarGözlükcü _ OptikDiyetisyenlerSağlık ÜrünleriDanışmanlık FirmalarıFizik Tedavi MerkezleriSinemalarÇiğköftecilerBarlarFırınlarAna OkullarıÖzel OkullarSauna, Hamam,NoterlerHırdavatçılarMimarlarPet ShopGazetelerMağazalarTemizlik FirmalarıMedyumlarOto Llastik TamircileriSu TesisatıDerneklerMeyhanelerHurdacılarGeri Dönüşüm FirmalarıTantuniÇorbacılarKumpirLokantalarHuzur ve Yaşlı Bakım Merkezleriİş GüvenliğiDoğal Ürünler

SESLİ KÜTÜPHANE İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sesli Kitap Portali

SESLİ KÜTÜPHANE İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sesli Kitap Portali (Gösterim Sayısı: 565)
Sektör KONUŞAN KİTAPLIK
İlan Tarihi 9 yıl önce
Firma No 7630
Telefon
Faks
Web Sitesi
Adres
İl/İlçe İstanbul
Firma Hakkında
Telefon numarası : (0212) 417 25 46 Adres : Telefon : (0212) 417 25 46 / EyüpKütüphaneler ve Müzeler Müdürlüğü Körler Kütüphanesiataşehirweb rehberi

SESLİ KÜTÜPHANE İstanbul Büyükşehir Belediyesi  Sesli Kitap Portali


Telefon : (0212) 417 25 46 / Eyüp
Kütüphaneler ve Müzeler Müdürlüğü Körler Kütüphanesi
E-mail: korlerbolumu@ibb.gov.tr

Atatürk Kitaplığı Körler Kütüphanesi'ne hoş geldiniz.


Sesli kitap kataloğunda arama yapmak için tıklayın !

İBB körler kütüphanesi
Körlerin yazılı ve görsel eserlerden yararlanması çok zor. Eşit hizmet eşit fırsat anlayışı gereği 1997 yılında. Türkiyede ilklerden olan bu birim açılmıştır.

Körlerin yüksek düzeyde öğrenim eğitim ve kültür düzeyine sahip olma yolundaki çabalarına, üstün medeniyet dünyasında verimli ve sorumluluk sahibi bireyler olma yolundaki azimlerine katkıdır.


Bu hizmeti çağdaş ve gelişen kütüphanecilik standartlarında vermelidir. Körlerin ve az gören vatandaşlarımızın kitap dergi gazete gibi eserlere kolay ve kısa şekilde ulaşımını sağlamalıdır.
Kullanmakta olduğu sistemler. Körlerin ve az görenlerin gören vatandaşlarımız gibi kitaba tam erişimini sağlamalıdır. Bu hizmete destek vermek isteyen gönüllü vatandaşlarımızın bu hizmete katılımını sağlamalıdır.


Bu hizmet için İstanbul Büyükşehir belediyesi körler kütüphanesi var. Eğer körler az görenler ve gönüllü kitap seslendirmek isteyen kitap seven vatandaşlarımızda varsa bu hizmeti dünyada örnek gösterilen gelişmiş ülkelerin seviyesinde yürütürüz.


1997 yılından geleceğe teknoloji bilişim ve sizinle eleleyiz. Bir kitap herkezindir.

Ana sayfa
Kitap Kataloğu
Üyelik Formu
Üye Olma Koşulları
Kitap Talep Formu
Gönüllü Okuyucu Formu
Kitap Seslendirme Kuralları
Daisy Hakkında
Daisy Formatında Kitap Oluşturma
Linkler
İletişim


banner110