Ambalaj MalzemecileriAlışveriş MerkezleriBeyaz EşyaAsansörcülerAvukat - DanışmanBalıkçı MidyeciBilgisayar - ElektronikBankalarCafeler - BarlarCamcıÇilingirÇocuk Yuvaları - KreşlerÇiçekçiDersanelerDoktorlar ElektrikçiEczanelerEvden Eve NakliyatFast Food Hazır Yemek TavukFotoğraf StüdyosuHastane - Tıp MerkezleriHavuz Bahçe İlaçlamaKoltuk Döşemeci MatbaaMobilya DekorasyonMarket - GıdaKuyumcuPvc PencereMuhasebe - Mali MüşavirSu BayileriMüzik Aletleri Kurs YeriOtomotiv - Servis - ParçaKuaför salonlarıPastanelerSpor Kulübüpleri - MağazalarıOtellerMermerciSürücü Ehliyet KursuSATILIK - KİRALIK - İLANOtobüs FirmalarıKöy Dernek VakıfNalbur -TemizlikİŞ ARAYANLARİŞÇİ ARAYANLARKebapçılarTiyatrolarKasap - TavukcularKuruyemiş Kahveİnşaat FirmalarıRestaurantTamir HizmetiTurizm Seyahat OrganizasyonKokoreç, CiğerPizzacılarBüfelerTabldot CateringATAŞEHİRDEKİ SİYASİ PARTİLERİBB SOSYAL TESİLERİPansiyonlar - Piknik YeriEğitim Öğretim Okul - BursGüzellik Merkezleri SolaryumKozmatik ParfümeriNANO ve BOR TEKNOLOJİSİModa GelinlikYEMEK TARİFLERİOTO YAKIT TASARRUF SİSTEMİÖZEL DERS VERENLERSigorta Acenteleri, EksperlerSağlık KurumlarıDemir DoğramaHalı Yıkama FabrikalarıFAYDALI SİTELERBaklava Tatlı PastaPidecilerHELAL GIDARent a Car FirmalarıKargo FirmalarıATAŞEHİR BELEDİYESİAta EvleriOto GalericilerOto ParçacılarıVeteriner - Pet ShopTerzi - Kurutemizleme - Ütüİnşaat Ustası Çini Ustası SıvacıMasaj SalonlarıSİGORTA HASAR SORGULAMAKONUŞAN KİTAPLIKDoğal Gaz KombiSİGARA BIRAKMA MERKEZLERİÖZEL YURTLAREmlakcılarDekorasyon - Boya Diş Doktorları, PolikliniklerLahmacunDönercilerKöftecilerTaksi Durakları - UlaşımTaksi DuraklarıAtaşehir Tapu Kadastro MüdürlüğüAtaşehir Nufus MüdürlüğüBörekcilerAtaşehir Evlendirme DairesiAjanslarDans - BaleVerem Savaş DispanserleriFaydalı BilgilerFotokopi - Ozalitİş MakinalarıEv YemekleriOnline AlışverişDürümcülerPerdecilerMasör - Masözler BerberlerKent Çarşı, Batı AtaşehirTelevizyon KanallarıDüğün SalonlarıElektronikLaboratuvarlarGözlükcü _ OptikDiyetisyenlerSağlık ÜrünleriDanışmanlık FirmalarıFizik Tedavi MerkezleriSinemalarÇiğköftecilerBarlarFırınlarAna OkullarıÖzel OkullarSauna, Hamam,NoterlerHırdavatçılarMimarlarPet ShopGazetelerMağazalarTemizlik FirmalarıMedyumlarOto Llastik TamircileriSu TesisatıDerneklerMeyhanelerHurdacılarGeri Dönüşüm FirmalarıTantuniÇorbacılarKumpirLokantalarHuzur ve Yaşlı Bakım Merkezleriİş GüvenliğiDoğal Ürünler

MEDİCAL PARK HASTANELERİ ADRES VE TELEFON NUMARALARI

MEDİCAL PARK HASTANELERİ ADRES VE TELEFON NUMARALARI (Gösterim Sayısı: 2048)
Sektör Hastane - Tıp Merkezleri
İlan Tarihi 8 yıl önce
Firma No 6801
Telefon 444 44 84
Faks 0216 386 1081
Web Sitesi http://www.atasehirweb.com/firma-rehberi/medical-park-hastaneleri-adres-ve-telefon-numaralari-6801.h
Adres Merdıvenkoy Mahallesı 23 Nısan Sokak No17 Goztepe 0216 386 1081
İl/İlçe GÖZTEPE / İstanbul
Firma Hakkında
MEDİCAL PARK HASTANELERİ

BİLGİ VE RANDEVU İÇİN  444 44 84


AİLE HEKİMİNİ ÖĞRENMEK İÇİN TIKLA


HAKKIMIZDA
1995’ten beri Türkiye’de hastanecilik alanında faaliyet gösteren Medical Park Hastaneler Grubu; 12 Hastane ve  2 Hastane Kompleksi ile toplam 14 hastanesi, 6000'i aşkın hekimi ve çalışanıyla Türkiye'nin çeşitli illerinde hizmet vermektedir.

 
1995
MEDICAL PARK FATİH
1996
MEDICAL PARK SULTANGAZİ
2006
MEDICAL PARK BURSA
2007
MEDICAL PARK BAHÇELİEVLER
2007
MEDICAL PARK TOKAT
2007
MEDICAL PARK ELAZIĞ
2007
MEDICAL PARK BATMAN
2008
MEDICAL PARK VAN
2008
MEDICAL PARK GAZİANTEP
2008
MEDICAL PARK GÖZTEPE
2008
MEDICAL PARK ANTALYA
2009
MEDICAL PARK SAMSUN
2009
MEDICAL PARK ORDU
2010
MEDICAL PARK UŞAK
2010
MEDICAL PARK TARSUS (Kasım 2010'da Açılacak)

Medical Park Hastaneler Grubu hizmetlerini, Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırmayı hedeflerken, sağlık sektöründeki yatırımlarına da devam etmeyi planlıyor.BAŞKANIN MESAJI

1995’te Türkiye Sağlık Sektörü’nde “herkes için sağlık” felsefemizle yola çıktık. “Sağlıklı yaşamak, sağlık hizmetlerinden eşit derecede faydalanmak herkesin en temel hakkıdır” ilkesiyle bu yolda ilerliyoruz.

Medical Park Hastaneler Grubu olarak yönetim felsefemizin temelini; “tüm sağlık hizmetlerinde, tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden, hasta haklarına saygı duyarak, teknolojik cihazlarla donatılmış tesisler ile toplumun büyük çoğunluğunu uluslararası kalite standartlarındaki* hastanecilik anlayışıyla buluşturmak” oluşturuyor.

Medical Park Hastaneler Grubu bünyesindeki tüm hastanelerimiz; uzman doktor kadroları, deneyimli sağlık personelleri ve ileri teknolojik tıbbi cihazlarla donatılan tam teşekküllü sağlık merkezleri olarak hizmet vermektedir.

Gelecekte de ulusal bir marka haline gelecek Medical Park Hastaneler Grubu'nu, global çapta tanınan, saygın bir sağlık kuruluşu markasına dönüştürmeyi planlıyoruz.
Hastalarımızın ve yakınlarının yüzündeki gülümsemeyi sürekli kılmak için çalışmalarımıza son hızla devam ediyoruz.

*Uluslararası kalite standartlarını temsil eden Joint Commission International (JCI) Akreditasyon Belgesi'ne sahip hastanelerimiz; İstanbul Göztepe Hastane Kompleksi, İstanbul Bahçelievler Hastanesi, Bursa Hastanesi ve Antalya Hastane Kompleksi'dir. Fatih Hastanesi ISO 9001:2008 Standardizasyonu ile 2008 yeni revizyona uyumda ilk belgelendirilen hastane olmuştur.

Muharrem Usta
Yönetim Kurulu Başkanı

VİZYON MİSYON
Vizyonumuz
Kaliteli sağlık hizmetini toplumun çoğunluğuna ulaştıran, öncülük rolünü üstlenen sağlık merkezi olmayı öngörüyoruz.

Misyonumuz
Uzmanlaştığımız tüm sağlık hizmetlerinde tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden, hasta haklarına saygı duyarak, gelişmiş sağlık teknolojisi ve tesisleri ile toplumun çoğunluğunu kaliteli sağlık hizmeti ile tanıştırmada öncü olma özelliğimizi sürdürüyoruz.


KALİTE POLİTİKASI
Kalite, bir ürün veya hizmetin belirlenen veya olabilecek ihtiyaçları karşılama kabiliyetine dayanan özelliklerin toplamıdır.

Yapısal özellikler takımının şartları yerine getirme derecesi:
Kullanıma uygunluktur. (Dr.J.M.JURAN)
Şartlara uygunluktur. (P.B.CROSBY)

Kalite Politikası
• Hasta ve çalışan memnuniyetini sağlamak
• Hasta ve yakınlarının haklarını korumak, tedavinin her aşamasında bilgilendirmek ve eğitmek
• Tüm çalışanların katılımı ile sürekli ölçme ve iyileştirmeyi hedeflemek
• Profesyonel kadrolar ile uluslararası düzeyde sağlık hizmeti vermek
• Çağdaş teknolojiyi kullanarak bilimsel araştırmalarda öncü olmak, bilimsel, vicdani ve etik ilkelerden ödün vermeden çalışmak
• Sürekli eğitimi desteklemek ve çalışanların uluslararası kongre / seminer / yayınlara katılımını desteklemek
• Kaliteli hizmeti uygun maliyetle sunmak

JCI -Uluslararası Kalite
JCIA (Joint Commission İnternational Accreditation)
1998 yılında Amerika’ da JCAHO’nun bir bölümü olarak kurulmuştur. Ülkelerin sağlık bakım kalitelerini uluslararası standartlar ve uluslararası hasta güvenliği hedefleri ile denetleyen kar amacı gütmeyen gönüllü bir kuruluştur.

JCIA Misyonu
Eğitim ve danışmanlık kanalı ile Amerika ve uluslararası ülkelerde hasta bakımının kalitesini ve güvenilirliğini sürekli geliştirmek.

JCIA Vizyonu
Akreditasyon standartları, iyi uygulamalar, kalite sürecinin değerlendirilmesi, izlenip ölçülmesi, iyileştirilmesi ve  risklerin minimaliz edilmesi hakkındaki bilgilendirmenin dünya çapındaki birinci dağıtıcısıdır.

JCI- Akreditasyonun Amacı
• Kaliteyi iyileştirmek
• Maliyetleri düşürmek
• Verimliliği artırmak
• Kuruma güvenilirliği artırmak ve sağlamlaştırmak
• Sağlık hizmetleri yönetimini iyileştirmek
• Eğitim sağlamak

JCI - Akreditasyonun Faydaları
• Sürekli iyileştirmeyi sağlamak
• Verilen kaliteli bakımı kanıtlamak
• Toplumun güvenini kazanmak
• Riskleri ve ilgili maliyetleri azaltmak
• Kanun ve yönetmeliklere uygunluk sağlamak
• Standartlar konusunda eğitim sağlamak
• Kalite iyileştirme için personelin lider olmasını sağlamak
• İş tatmininin artmasını sağlamak
• Kendini değerlendirmeyi sağlamak
• Diğer benzer kuruluşlarla mukayese imkanı sağlamak

JCI 3. Revizyon Standartları

JCI 3. revizyon standartları hastaneyi bütün olarak ele alır.

Hasta Odaklı Standartları     Organizasyon odaklı standartları
• Bakıma Ulaşım ve Bakımın Sürekliliği (ACC)     • Kalite İyileştirme ve Hasta Güvenliği (QPS)
• Hasta ve Ailesinin Hakları (PFR)     • Enfeksiyonların Önlenmesi ve Kontrolü (PCI)
• Hastaların Değerlendirilmesi (AOP)     • Yönetim, Liderlik ve Yönlendirme (GLD)
• Hastaların Bakımı (COP)     • Bina Yönetimi ve Güvenlik (FMS)
• Anestezi ve Cerrahi Bakım (ASC)     • Çalışanların Nitelikleri ve Eğitimi (SQE)
• İlaç Yönetimi ve Kullanımı (MMU)     • Bilgi ve İletişim Yönetimi (MCI)
• Hasta ve Ailesinin Eğitimi (PFE)     

JCI - Uluslararası Hasta Güvenliği Hedefleri
Hedefler sağlık bakımında problemli alanlara ışık tutarak, kanıt bulunması ve bu problemlerin uzmanların işbirliği ile çözmesini sağlamaktır. Sistem kendi içerisinde güvenli, yüksek kaliteli hasta bakımı sağlanmasına, mümkün olduğu kadar geniş bir sistem çözümü ile odaklanmaktadır.

Hasta Güvenliği Hedefler
1- Hastayı doğru tanımlama
2- Etkili iletişimi geliştirme
3- Yüksek riskli ilaçların güvenliğinin geliştirilmesi
4- Doğru taraf, doğru hasta, doğru prosedürünün geliştirilmesi
5- Hastane enfeksiyonlarının önlenmesi
6- Düşme ile sonuçlanabilecek risklerin azaltılması Medical Park Hastaneler Grubu TKY felsefesi ışığında JCI Akreditasyon standartlarını hastanelerinde uygulamayı ve hasta ve çalışan güvenliğini tehdit eden uygunsuzlukların bir sistem dahilinde iyileştirme ve geliştirmelerin yapılması üzerine odaklanmak

Dünyada bir çok hastanede ilaç hataları, yanlış taraf veya organ cerrahileri, yataktan düşmeler, yanlış kan transfüzyon reaksiyonları, intihar vakaları gb beklenmedik olaylardan ölüm , uzuv ( kalıcı veya geçici) kaybı, ruhsal kayıp gibi sonuçlar ile hastalarımız ve yakınları karşılaşmaktadır. Akreditasyon standartları “öncelikle hastaların zarar verme” düşüncesiyle hasta ve organizasyonel odaklı standartların hastanelerde karşılanmasını izlemektedir.

Biz de Medical Park Hastaneler Grubu olarak "Herkes İçin Sağlık" düşüncemiz ile yola çıktık ve tüm çalışanlarımıza “Önce Zarar Verme” düşüncesini prensip edindik.

Hasta ve çalışan güvenliğini sağlamak için sistemi kurduğumuzda dokümantasyon ve eğitim sürecimizi "Ölçmeden İyileştiremezsiniz" düşüncesi üzerine kurduk. Tüm süreçlerde performans ölçümleri yapılmakta ve PUCO (Planla, Uygula, Kontrol Et, Önlem Al) döngüsü ile süreçlerde çıkan problemler kalite ekiplerimiz tarafından hastanelerde komite toplantılarında iyileştirilmektedir. Beklenmedik olaylar için prosedür kurulmuş ve tüm olaylar kalite ekipleri tarafından ve hasta güvenliği komitesi tarafından izlenmekte ve iyileştirilmektedir.

Bursa-Bahçelievler Hastanelerimiz 2007 Kasım ayında JCI danışmanları tarafından yeni revizyon standartlar ile ön denetleme geçirmiş ve Haziran 2008 yılında açılan Göztepe Hastane Kompleksimiz ve Temmuz 2008'de açılan Antalya Hastane Kompleksimiz Türkiye'de ilk olarak ön denetimsiz ve 5-6 Aylık hastaneler 2008 yılında akredite olmaya hak kazanmışlardır.

Medical Park Hastaneler Grubu hasta güvenliği kültürünü sağlamak için Türkiye'de ilk kez JCI Hasta Güvenliği Hedeflerine yönelik Göztepe Hastane Kompleksi'nde kendi doktor ve hemşireleri ile birlikte eğitim filmi çekmiştir. Bu film tüm hastaneler grubu çalışanlarına eğitim amaçlı izlettirilmektedir.

Bu yıl ki JCI'ın yeni revizyon standartlarına da tam uyulmuş (ilaç yönetimi, anestezi ve cerrahi bakım, hasta güvenliği hedefleri, bilgi ve iletişim yönetimi)  ve revize edilmiştir. Medical Park Hastaneler Grubu 2008 yılında 4 Hastanesiyle JCI denetlemede başarılı olmuştur. Hasta Güvenliği programı, Hasta Güvenliği Eğitim Filmi , Sağır ve Dilsiz hastalara yönelik eğitim filmi sunarak JCI danışmanlarından tam not almıştır.

Kalite İyileştirme ve Geliştirme Direktörlüğü olarak 2009 yılı hedeflerimiz Fatih, Samsun, Ordu, Van, G.Antep illerinde bulunan hastanelerde Müşteri İlişkileri Yönetimi ve Kalite Belgelendirme çalışmalarına devam etmektir.

Iso Nedir?
1947 yılında kurulan ve yaptığı standardizasyon çalışmaları sonucu sanayiye, ticarete ve tüketicilere katkılar sağlayan ISO (International Organization for Standardization) Uluslararası Standard Organizasyonudur.

TSE, ISO’nun üyesi ve Türkiye’deki tek temsilcisidir.

En Nedir?
EN (Europeane Norm), Avrupa Standardlarının kısaltmasıdır. EN Avrupa Birliği’nde Standardlar arasında harmonizasyonu sağlamak için oluşturulmuştur.

Neden TS-EN-ISO 9000?
• Kuruluşta kalite anlayışının gelişimini,
• Karın, verimliliğin ve Pazar payının artmasını,
• Etkin bir yönetimi,
• Maliyetin azalmasını,
• Çalışanların tatminini,
• Kuruluş içi iletişimde iyileşmeyi,
• Tüm faaliyetlerde geniş izleme ve kontrolü,
• İadelerin azalmasını,
• Müşteri şikayetinin azalması, memnuniyetin artmasını sağlayan,
• Ulusal ve uluslararası düzeyde uygulanabilen bir yönetim sistemi modeli olması


TS-EN-ISO 9000 Kalite Yönetim Sistemi
Artık bugünün dünyası çok küçülmüş, enformasyon, teknoloji ve iletişim alanındaki büyük gelişmeler toplumları kıyasıya bir rekabete ve her geçen gün yeni gelişmelerin yaşandığı ekonomik bir yarışa itmiştir. Mevcut dünya düzeninde ayakta kalabilmek, tüm sektörlerde müşteri ihtiyaç ve beklentilerine uygun mal ve hizmet üretiminin sağlanmasıyla gerçekleşebilecektir. Bu da ancak, kuruluşlarda, tasarım aşamasında başlayarak üretim, pazarlama ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm aşamaları kapsayan ve sürekli gelişmeyi hedefleyen Kalite Yönetim Sisteminin uygulanmasıyla olacaktır. Günümüzde Kalite Yönetim Sistemi konusunda ISO 9000 Kalite Sistem Standardları 1987 yılında yayımlandığı tarihten itibaren en fazla ilgiyi ve uygulama alanını bulan milletlerarası standardlar haline gelmiştir.

TS-EN-ISO 9000 Kalite Standardları Serisi, etkili bir yönetim sisteminin nasıl kurulabileceğini, dokümante edilebileceğini ve sürdürebileceğini göz önüne sermektedir.

TS-EN-ISO 9001:2008 standardı şu bölümlerden oluşmaktadır:
1.Kapsam

2.Atıf Yapılan Standardlar

3.Terimler ve Tarifler

4.Kalite Yönetim Sistemi
    4.1. Genel Şartlar
    4.2. Dokümantasyon Şartları

5.Yönetim Sorumluluğu
    5.1. Yönetimin Taahhüdü
    5.2. Müşteri Odaklılık
    5.3. Kalite Politikası
    5.4. Planlama
    5.5. Sorumluluk, Yetki ve İletişim
    5.6. Yönetimin Gözden Geçirmesi

6.Kaynak Yönetimi
    6.1. Kaynakların Sağlanması
    6.2. İnsan Kaynakları
    6.3. Alt Yapı
    6.4. Çalışma Ortamı

7.Ürün Gerçekleştirme
    7.1. Ürün Gerçekleştirmenin Planlanması
    7.2. Müşteri İle İlişkili Prosesler
    7.3. Tasarım ve Geliştirme
    7.4. Satın Alma
    7.5. Üretim ve Hizmetin Sağlanması
    7.6. İzleme ve Ölçme Cihazlarının Kontrolü

8.Ölçme, Analiz ve İyileştirme
    8.1. Genel
    8.2. İzleme ve Ölçme
    8.3. Uygun Olmayan Ürünün Kontrolü
    8.4. Veri Analizi

İyileştirme ISO 9000 ile İlgili Bazı Tanımlar:
Proses: Girdileri çıktılara dönüştüren birbirleriyle ilgili veya etkileşimli faaliyetler takımı.
Ürün: Bir prosesin sonucu.
Sistem: Birbirleriyle ilişkili veya etkileşimli elemanlar takımı.
Yönetim Sistemi: Politika ve hedefleri oluşturma ve bu hedefleri başarma sistemi.
Kalite Politikası: Bir kuruluşun yönetimi tarafından resmi olarak ifade edilen kalite ile ilgili bütün amaçları ve idaresi.
Kalite Yönetimi: Bir kuruluşun kalite bakımından idare ve kontrolu için koordine edilmiş faaliyetler.
Sürekli İyileştirme: Şartların yerine getirilmesi yeteneğini arttırmak için tekrar edilen faaliyetler.
Verimlilik: Elde edilen sonuç ile kullanılan kaynaklar arasındaki ilişki.

Toplam Kalite Yönetimi
Toplam Kalite Yönetimi, tamamen müşteriye odaklanmış bir işletme kültürünü oluşturan tam bir yönetim sistemidir. TKY evrensel bir süreçtir. TKY bir grup etkinliğidir ve bireysel olarak gerçekleştirilemez. TKY’de hataları önlemek ve kaliteye ulaşmak, üst yönetimden, işçilere, tedarikçilerden üretim sürecinde görev alan tüm çalışanların sorumluluğudur.
Kuruluşlarda büyük bir rekabet gücü ve üstünlük sağlayan TKY, ancak tüm ilkeleri
(*müşteri odaklılık *üst yönetim liderliği *sürekli gelişme *tam katılım) ile benimsenip uygulanırsa kuruluşun dinamizmini ve yapısını geliştirmekte başarılı olur.
Kalite Yönetim Prensipleri
TS-EN-ISO 9001 standardı Uluslararası Standard Organizasyonu (ISO) tarafından ululararası Standard olarak yayınlanan ve halen Avrupa Topluluğu ülkeleri ile birlikte birçok ülkede belgelendirme modeli olarak uygulanmakta olan bir uluslararası Kalite Yönetim Standardıdır ve 8 Kalite Prensibine dayanmaktadır.
Müşteri Odaklılık: Kuruluşlar müşterilerine bağlıdırlar, bu nedenle müşterinin şimdiki ve gelecekteki ihtiyaçlarını anlamalı, müşteri şartlarını yerine getirmeli ve müşteri beklentilerini de aşmaya istekli olmalıdırlar.
Liderlik: Liderler, kuruluşun amaç ve idare birliğini sağlar. Liderler, kişilerin, kuruluşun hedeflerinin başarılmasına tam olarak katılımı olduğu iç ortamı oluşturmalı ve sürdürmelidir.
Kişilerin Katılımı: Her seviyedeki kişiler bir kuruluşun özüdür ve bunların tam katılımı yeteneklerinin kuruluşun yararına kullanılmasını sağlar.
Proses Yaklaşımı: Arzulanan sonuç, faaliyetler ve ilgili kaynaklar bir proses olarak yönetildiği zaman daha verimli olarak elde edilir.
Yönetimde Sistem Yaklaşımı: Birbirleri ile ilgili proseslerin bir sistem olarak tanımlanması, anlaşılması ve yönetilmesi, hedeflerin başarılmasında kuruluşun etkinliğine ve verimliliğine katkı yapar.
Sürekli İyileştirme: Kuruluşun toplam performansının sürekli iyileştirilmesi, kuruluşun kalıcı hedefi olmalıdır. *Karar Vermede Gerçekçi Yaklaşım: Etkin kararlar, verilerin analizine ve bilgiye dayanır.
Karşılıklı Yarara Dayalı Tedarikçi İlişkileri: Bir kuruluş ve tedarikçileri birbirlerinden bağımsızdır ve karşılıklı yarar ilişkisi, her ikisinin artı değer yaratması yeteneğini takviye eder.
Medical Park Hastaneler Grubu kalite yönetim sistemlerini TKY felsefesi ışığında ISO 9001:2008 Standardizasyonu ile 5 hastanesinde (Bursa-İstanbul Bahçelievler-Antalya- İstanbul Göztepe-Fatih Hastanelerinde) kurmuştur. 4 Hastanemiz JCI Akreditasyonu almış, yalnızca Fatih Hastanesi 2008 yeni revizyona uyumda ilk belgelendirilen hastane olmuştur.
Daha detaylı bilgilendirmeyi Kalite ve Akreditasyon Kitabında bulabilirsiniz.

Ulaşım için merkez sekreterlik:
Melike Çetin
Tel:0 212 227 55 55


MEDICAL PARK GÖZTEPE HASTANE KOMPLEKSİ

Medical Park Göztepe Hastane Kompleksi, Anadolu yakasının en önemli iş ve yerleşim merkezlerinden olan Göztepe’de, İstanbul’un iki yakasını birbirine bağlayan E-5 karayolunun üzerinde yer alıyor. Kompleksin birer özel hastane olarak titizlikle planlanmış ve inşa edilmiş olan akıllı binaları toplamda 36.000 metrekare kapalı alana sahip. Bünyesinde Genel Hastane, Kanser Hastanesi ve Diş Hastanesi şeklinde birbiriyle bağlantılı üç ayrı hastaneyi içeren bu dev kompleks, yatak kapasitesi açısından Türkiye’nin en büyük özel hastanesi olmakla beraber, Türkiye’nin ilk özel Kanser Hastanesi olma özelliğini de taşıyor.
Medical Park Göztepe Hastane Kompleksi, Anadolu yakasının en önemli iş ve yerleşim merkezlerinden olan Göztepe’de, İstanbul’un iki yakasını birbirine bağlayan E-5 karayolunun üzerinde yer alıyor. Kompleksin birer özel hastane olarak titizlikle planlanmış ve inşa edilmiş olan akıllı binaları toplamda 36.000 metrekare kapalı alana sahip. Bünyesinde Genel Hastane, Kanser Hastanesi ve Diş Hastanesi şeklinde birbiriyle bağlantılı üç ayrı hastaneyi içeren bu dev kompleks, yatak kapasitesi açısından Türkiye’nin en büyük özel hastanesi olmakla beraber, Türkiye’nin ilk özel Kanser Hastanesi olma özelliğini de taşıyor.
306 hasta yatağı, 11 ameliyathanesi, 47 yoğun bakım yatağı, 150’den fazla doktoru ve 1.000’e yakın çalışanıyla hizmet veren Medical Park Göztepe Hastane Kompleksi Türkiye’nin yanı sıra,yurt dışından gelen hastalara da uluslararası standartlarda modern sağlık hizmeti sunuyor. Kanserden genetiğe, tüp bebekten saç nakline, kalp cerrahisinden estetik cerrahiye kadar pek çok alanda önemli başarılara imza atan kompleksin 100’den fazla yerli ve yabancı sigorta şirketiyle özel anlaşması bulunuyor.
Kanser Hastanesinde Medikal Onkoloji, Radyasyon Onkolojisi, Kanser Cerrahisi, Genetik, Tamamlayıcı Tıp, Psikoloji, Beslenme ve Diyet gibi kanser tedavisinde ihtiyaç duyulabilecek tüm alanlar aynı çatı altında toplanıyor ve hastaların teşhis ve tedavileri  için Genel Hastaneden de her türlü konsültasyon imkanı sağlanıyor.
Diş Hastanesinde ise; endodontiden en ağır çene cerrahisi girişimlerine kadar, ağız ve diş sağlığı ile ilgili tüm alanlarda, hizmetler veriliyor.
JCI akreditasyonuna sahip olan Medical Park Göztepe Hastane Kompleksi, Türkiye’nin en önemli sağlık yatırımlarından biri olmanın yanı sıra, dünya standartlarında bir hastane olarak grubun “Herkes İçin Sağlık” sloganını gururla söylemeye devam ediyor.
 
Adres:
E5 Üzeri 23 Nisan Sok. No: 17 Merdivenköy Kadıköy İstanbul
Telefon:
0 (216) 468 44 44     Fax:
0 (216) 468 45 67     E-posta:
goztepe@medicalpark.com.tr

MEDICAL PARK SULTANGAZİ

Türkiye’de uluslararası kalitede sağlık hizmetlerini toplumun her kesimine ulaştırmayı hedefleyen Medical Park Hastaneler Grubu “Herkes için sağlık” misyonuyla; uzman ekip ve modern tıp teknolojisiyle, Türkiye’nin dört bir yanında güvenilir hastaneciliği  halkla buluşturuyor.
Türkiye’de uluslararası kalitede sağlık hizmetlerini toplumun her kesimine ulaştırmayı hedefleyen Medical Park Hastaneler Grubu “Herkes için sağlık” misyonuyla; uzman ekip ve modern tıp teknolojisiyle, Türkiye’nin dört bir yanında güvenilir hastaneciliği  halkla buluşturuyor.
Toplumu kaliteli sağlık hizmetiyle buluşturan hastaneler zincirinin en önemli halkalarından biri olan Medical Park Sultangazi Hastanesi’ne; otobana yakınlığı ve tramvay hattının olması nedeni ile ulaşım son derece rahattır. 1996 yılından bu yana Sultan hastanesi adıyla hizmet veren Hastane, 2008 yılında Medical Park Hastaneler Grubu’na katıldı.
Toplam 35 yatak kapasitesi ve 21 hasta odası bulunan Hastanede, tam donanımlı ameliyathanesi ve yoğun bakımları ile tanı ve tedavi hizmetleri veriliyor.
Hastanenin tüm bölümlerinde, özellikle; Kulak Burun Boğaz, Baş-Boyun Cerrahisi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ağız ve Diş sağlığı, Genel Cerrahi, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Göz hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, İç hastalıkları ve Üroloji branşlarında nitelikli hekim uygulamaları en üst seviyededir.
Medical Park Sultangazi Hastanesi’nde; Bilgisayarlı Tomografi (BT), Manyetik Rezonans (MR), Mammografi ve direk grafiden oluşan görüntüleme yöntemleri kullanılmakta olup, tüm laboratuar hizmetleri veriliyor.
Özel Sağlık Sigortaları ile anlaşması bulunan hastane; SSK, Emekli Sandığı, Bağ-Kur mensuplarına; Dahiliye, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum,  Genel Cerrahi, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, İç Hastalıkları, Göz, Kulak-Burun-Boğaz, Nöroloji,  Ortopedi, Travmatoloji ve üroloji dalında muayene ve ameliyat hizmetleri veriyor.
Medical Park Sultangazi Hastanesi deneyimli ve uzman hekim kadrosuyla 7 gün 24 saat hizmet sunuyor.

Adres:
Eski Edirne Asfaltı No:608 Sultangazi İstanbul
Telefon:
0 (212) 476 24 00     Fax:
0 (212) 476 95 78     E-posta:
sultangazi@medicalpark.com.tr

MEDICAL PARK FATİH

Medical Park Hastaneler Grubu’nun Medical Park adıyla kurulmuş ilk hizmet merkezi olan Medical Park Fatih Hastanesi, kurulduğu günden bu yana, ileri teknolojili donanımı, geniş yelpazeye sahip tıbbi üniteleri, teşhis ve tedavi uygulamaları ile hizmet veriyor.
Medical Park Hastaneler Grubu’nun Medical Park adıyla kurulmuş ilk hizmet merkezi olan Medical Park Fatih Hastanesi, kurulduğu günden bu yana, ileri teknolojili donanımı, geniş yelpazeye sahip tıbbi üniteleri, teşhis ve tedavi uygulamaları ile hizmet veriyor.
Alanlarında uzman hekim ve hemşirelerin, hastaların sağlığı ve konforu için özenle hizmet sunduğu Medical Park Fatih Hastanesi, tam teşekküllü bir sağlık merkezidir.
Şehrin birçok noktasından kolayca ulaşılabilecek bir konumda bulunan Medical Park Fatih Hastanesi, bir yılda gerçekleştirdiği yaklaşık 6000 anjiyo, 1000 açık kalp ameliyatı, 1500 damar cerrahisi ameliyatı, 3000 göz ameliyatı olmak üzere toplam 17.000 ameliyat ve girişim ile “tarihi yarımada” bölgesinde önemli bir referans merkezidir.
Medical Park Fatih Hastanesi, 6500 m² lik alan üzerinde, yaklaşık 500 kişilik deneyimli sağlık personeli ve 78 yatak kapasitesi ile 7 gün 24 saat sağlık hizmeti sunuyor.

Adres:
Fevzipaşa Cad. Saraçhane Parkı Yanı Fatih İstanbul
Telefon:
0 (212) 453 10 00     Fax:
0 (212) 531 04 81     E-posta:
fatih@medicalpark.com.tr

MEDICAL PARK BAHÇELİEVLER

Medical Park Bahçelievler Hastanesi, Medical Park Hastaneler Grubu’nun Avrupa yakasının en büyük özel hastanelerden biri olarak ileri tanı ve tedavi yöntemlerinin uygulandığı tam teşekküllü yapısıyla toplumun her kesiminden insanı sağlıkla buluşturuyor.
Medical Park Bahçelievler Hastanesi, Medical Park Hastaneler Grubu’nun Avrupa yakasının en büyük özel hastanelerden biri olarak ileri tanı ve tedavi yöntemlerinin uygulandığı tam teşekküllü yapısıyla toplumun her kesiminden insanı sağlıkla buluşturuyor.
İstanbul Avrupa yakasının merkezinde,  Atatürk Havaalanına 5 dakika, deniz ulaşımı ile 10 dakika mesafede, Bahçelievler Metro ve Metrobüs durakları üzerinde yer alan hastane,   İstanbul’dan olduğu kadar şehir dışından ve yurtdışından gelen hastalara da merkezi konumu ile uluslar arası standartlarda sağlık hizmeti sunuyor.
Sağlıkta uluslararası kalite standartlarını temsil eden Joint Commision International (JCI) Akreditasyon Belgesi’ne sahip 17 katlı hastane, 13’ü kuvöz olmak üzere toplam 246 yatak kapasitesi, 89 poliklinik odası ve 10 ameliyathanesi ile 30.000 m²’lik bir alanda hizmet veriyor. Ayrıca Kalp Damar Cerrahisi, Koroner, Yenidoğan ve Genel Yoğun Bakım bölümlerinde, toplam yatak kapasitesi ile İstanbul’da önemli bir yoğun bakım referans merkezi sayılıyor.
Onkoloji,  Kalp-Damar Cerrahisi, Ortopedi alanlarında ileri tanı ve tedavi yöntemlerinin uygulandığı Medical Park Bahçelievler Hastanesi aynı zamanda, dünyada sayılı merkezde gerçekleştirilen Parkinson Cerrahisi (Beyin Pili), Ameliyatsız Prostat Tedavisi, IVF (Tüp Bebek) Uygulamaları ve Kornea Nakli alanlarında da önemli merkezler arasında yer alıyor.
Hastane, PET/CT, Lineer Akselaratör gibi gelişmiş onkolojik tanı ve tedavi üniteleri ile tümör cerrahisinin özellikli branşları olan tiroid, meme, karaciğer, pankreas ve safra yolları cerrahisi, ortopedik tümör cerrahisi, jinekolojik tümör cerrahisi gibi alanlarda, uzman ve akademisyen hekim kadrosunu da bünyesinde bulunduruyor. Ayrıca katetersiz kalp anjiyosu yapabilen 64 kesitli Bilgisayarlı Tomografi, üst düzey Manyetik Rezonans (MR), Dijital ve Periferik Anjiyo ile dört boyutlu Ultrason da diğer öne çıkan cihazlar arasında bulunuyor.
Sağlıkta güler yüzlü hizmeti ve hasta memnuniyetini prensip edinen Medical Park Bahçelievler Hastanesi; hekim kadrosu ve son teknoloji ürünü cihazlarıyla, erken teşhis, etkin tedavi ve hasta konforunu sağlamak üzere, ileri tanı ve tedavi yöntemleriyle uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunuyor.

Adres:
Kültür Sok. No:1 E5 Yolu Bahçelievler Metro Durağı Üstü, Metrobüs Hastaneler Durağı 34160 Bahçelievler / İstanbul
Telefon:
0 (212) 444 44 84     Fax:
0 (212) 484 18 40     E-posta:
bahcelievler@medicalpark.com.tr


MEDICAL PARK ANTALYA HASTANE KOMPLEKSİ

Akdeniz Bölgesi’nin JCI belgesine sahip ilk ve tek hastanesi olmanın gururunu taşıyan Medical Park Antalya Hastane Kompleksi, 30.000 m2'nin üzerindeki kapalı alanda, bünyesindeki bir Genel Hastane ve bir de Kalp Hastanesi ile hizmet veriyor.
Akdeniz Bölgesi’nin, JCI Kalite Belgesi’ne sahip ilk ve tek hastanesi olma gururunu taşıyan Medical Park Antalya Hastane Kompleksi, Antalya’nın en önemli iş ve yerleşim merkezlerinden biri olan Lara sahilinde, 30.000 metrekare üzerindeki kapalı alanda Genel Hastane ve Kalp Hastanesi birleşiminden oluşan ‘Hastane Kompleksi’ tanımıyla hizmet veriyor.
JCI Kalite Belgesi’ne sahip Medical Park Antalya Hastane Kompleksi, ‘Herkes İçin Sağlık’ misyonu rehberliğinde en uzaktaki vatandaşımıza hizmet ulaştırmaya gayret ediyor. 84 poliklinik odası, 39 adedi Kalp Hastanesi’nde olmak üzere toplam 206 yatağı, 4 yoğun bakım ünitesi ve organ nakli ameliyatları standardında donatılmış 10 ameliyathanesi ile 33 tıbbi branşta hizmet veriyor.
Akdeniz Bölgesi’nin en büyük özel hastanesi olan Medical Park Antalya Hastane Kompleksi, uluslararası camiada saygın kabul gören akademisyenler ile sadece ülkemizde değil, Avrupa’da da en fazla tercih edilen transplantasyon (organ nakli) merkezi olmayı hedefliyor. Bir yıldan daha kısa bir süre içinde Türkiye’de, en düşük yan etki oranı ile en fazla sayıda organ nakli yapan merkez olmanın onurunu yaşıyor.
Kompleks, bir yanda Organ Nakli, Kemik iliği Nakli, Medikal Onkoloji, Radyasyon Onkolojisi, İmmünoloji gibi üst düzey tıbbi hizmet birimleri, diğer yanda Dermatoloji-Estetik Merkezi, Saç Nakli Ünitesi, Beslenme ve Diyetetik gibi birbirini tamamlayan bir çok spesifik birim aynı çatı altında servis veriyor.
Akdeniz Bölgesi’nin referans hastanesi olan Medical Park Antalya Hastane Kompleksi, Nükleer Tıp, LINAC (Doğrusal Hızlandırıcı Radyoterapi Ünitesi), PET/CT gibi ileri teknoloji ürünü cihazlar ile donatılmış Onkoloji-Kemik İliği Transplantasyon Ünitesi’nde, uluslararası alanda kabul görmüş akademik unvanlı hekimleri ile hizmet veriyor.
Açıldıktan kısa süre sonra uluslararası alanda hızla tanınan Medical Park Antalya Hastane Kompleksi, 200’den fazla yerli ve yabancı sigorta şirketi ile yapmış olduğu anlaşmalar çerçevesinde tıbbi servislerini sınırların da dışına taşıyor.
Turizmin başkenti Antalya’da uluslararası standartlardaki sağlık hizmeti; Türkiye’ye komşu olan ülkeler başta olmak üzere tüm dünya ülkelerine, deneyimli hekimler eşliğinde, ‘Turizm Sağlığı’ çerçevesinde sunuluyor.
Medical Park Antalya Hastane Kompleksi lokomotifliği ile Antalya’nın ‘Sağlık Turizmi’nde de dünyanın önemli merkezlerinden biri olması, Medical Park kalitesinin tüm dünya insanlarına ulaştırılması hedefleniyor.

Adres:
Fener Mah. Tekelioğlu Cad. No:7 Lara Antalya
Telefon:
0 (242) 314 34 34     Fax:
0 (242) 314 30 57     E-posta:
antalya@medicalpark.com.tr


MEDICAL PARK BATMAN

Medical Park Batman Hastanesi, Batman ili başta olmak üzere çevre bölgelere; altyapısı, uzman hekim kadrosu ve nitelikli personeliyle, uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunuyor. Hastane, tıp alanındaki son gelişmeleri uygularken, bölgedeki yeniliklere de öncülük ediyor.
Medical Park Batman Hastanesi, Batman ili başta olmak üzere çevre bölgelere; altyapısı, uzman hekim kadrosu ve nitelikli personeliyle, uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunuyor. Hastane, tıp alanındaki son gelişmeleri uygularken, bölgedeki yeniliklere de öncülük ediyor.
Mart 2007’de ISO 9001:2000 kalite sertifikasını alan hastane, hasta konforunu ve memnuniyetini daima en üst seviyede tutuyor. Medical Park Batman Hastanesi, 2007 yılı içinde 353.510 ve 2008’de 434.228 hasta ile Türkiye’de en çok hasta kabul eden özel hastane olma özelliğini de taşıyor.
Medical Park Batman Hastanesi; son teknolojik cihazlarla donatılmış Genel ve Yenidoğan Yoğun Bakım Üniteleri, laminer flow ile hepa filtreli tam steril havalandırma sistemli ameliyathaneleri, deneyimli hekim ve hemşire kadrosuyla, uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunuyor.
Medical Park Batman Hastanesi, 121 hasta yatağı, 5 ameliyathane, 26 yoğun bakım yatağı, 35’ten fazla uzman ve akademisyen hekim kadrosuyla 22 ana branşta hizmet veriyor.

Adres:
Atatürk Bulvarı No: 141 Batman
Telefon:
0 (488) 213 44 44     Fax:
0 (488) 213 60 70     E-posta:
batman@medicalpark.com.trMEDICAL PARK BURSA

Türkiye’nin metropol şehirlerinden biri olan Bursa’nın kalbi Fomara Meydanı’nda hizmet veren Medical Park Bursa Hastanesi, akıllı bina teknolojisine sahip, 21.200 m²’lik alanda kurulu 21 katlı binasında, 237 yatak kapasitesi ve modern tıbbın ürettiği son teknolojiyle sağlık hizmeti sunuyor.
Türkiye’nin metropol şehirlerinden biri olan Bursa’nın kalbi Fomara Meydanı’nda hizmet veren Medical Park Bursa Hastanesi, akıllı bina teknolojisine sahip, 21.200 m²’lik alanda kurulu 21 katlı binasında, 237 yatak kapasitesi ve modern tıbbın ürettiği son teknolojiyle sağlık hizmeti sunuyor.
Joint Commision International (JCI) Akreditasyon Belgesi ile uluslararası düzeydeki kalitesi kanıtlanan hastanede; tanı ve tedavi hizmetlerinde çağdaş teknoloji ve gelişmiş tedavi yöntemleri en etkin biçimde kullanılıyor.
Hastanede; Beyin ve Sinir Cerrahisi, Ortopedi ve Travmatoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp Damar Cerrahisi, Göz, KBB, Genel Cerrahi ile Plastik Cerrahi  bölümlerinde yapılan ameliyatlarda, Avrupa standartlarında sonuçlar alınıyor.
Kalp ve damar cerrahisine ayrılmış laminer akımlı havalandırma sistemine ve özel ameliyat donanımına sahip iki ameliyathaneyi bünyesinde bulunduran Medical Park Bursa Hastanesi, kardiyovasküler cerrahi konusunda deneyimli bir kadro ile hizmet veriyor. Medical Park Bursa Hastanesi’nde her türlü kalp damar ameliyatı da uluslararası standartlarda gerçekleştiriliyor.
Hastane, 24 saat kesintisiz hizmet veren Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi, donanımıyla Türkiye’deki bebek yoğun bakımlarına örnek teşkil ediyor. Diğer hastanelerden de bebek kabul edilen ünitede, 19 küvöz, ventilatör, açık yatak, transport küvözü, fototerapi cihazı ve hastaların tüm hayati fonksiyonlarının izlenebildiği monitörler bulunuyor.
Ayrıca hastanenin 11. katında bulunan Tıbbi Onkoloji Bölümü, hastalarına poliklinik ve yataklı hasta bakımı hizmeti veriyor. Bölümde 23 kemoterapi koltuğu, tek yataklı odalar ile kan tahlilleri için ayrı bir laboratuvar bulunuyor.


Adres:
Fomara Meydanı Bursa
Telefon:
0 (224) 444 44 84     Fax:
0 (224) 223 55 71     E-posta:
bursa@medicalpark.com.tr
MEDICAL PARK ELAZIĞ

Medical Park Elazığ Hastanesi hekim kadrosu ve kullandığı teknoloji, mimari konsepti, hasta odaları, iç donanım ve tıbbi hizmet yelpazesi anlamında, Elazığ ve çevre illere sağlık hizmeti sunuyor.
Medical Park Elazığ Hastanesi hekim kadrosu ve kullandığı teknoloji, mimari konsepti, hasta odaları, iç donanım ve tıbbi hizmet yelpazesi anlamında, Elazığ ve çevre illere sağlık hizmeti sunuyor.
Elazığ Yunus Emre Bulvarı’nda yer alan, toplam 115 yatak kapasitesi 6 ameliyathanesi, yoğun bakım ve yenidoğan üniteleri ile 9.000 m² kapalı alan sahip Medical Park Elazığ Hastanesi; tüm şehrin kolay ulaşabileceği, otopark sorunu olmayan Elazığ'ın en büyük özel hastanesidir.
Hastanedeki, ileri düzey MR, Bilgisayarlı Tomografi, Ultrasonografi, Mamografi, Kemik Dansitometri, Mobil Radyoloji cihazları gibi görüntüleme olanakları, tanı ve tedavi sürecinin başarılı olmasında etkin rol oynuyor.
Kardiyoloji alanında oldukça geniş görüntüleme imkanlarına sahip hastanede bulunan Dijital Anjiyografi Ünitesi’nde; teknolojik donanım ve hekim kadrosuyla, koroner anjiyografi gerekli görülürse aynı seansta balon ve stent işlemleri de yapılıyor.
Medical Park Elazığ Hastanesi’nde; kalp damar cerrahisi ameliyatları, sadece bu ameliyatlar için ayrılmış özel donanımlı ameliyathanelerde, kardiyolog, kalp damar cerrahları, kardiyak anestezi hekimleri ve perfüzyonistlerden oluşan geniş bir kadro ile yapılıyor. Hastanede ergenlik ve yaşlılık dönemine kadar, kalp kapak tamiri, her çeşit koroner by-pass (CABG) ameliyatları, kalp pili uygulamaları gerçekleşiyor. Hastane, bölgenin kardiyovasküler cerrahi merkezi konumundadır.

Adres:
Yunus Emre Bulvarı No:133 Merkez Elazığ
Telefon:
0 (424) 234 50 00     Fax:
0 (424) 237 99 38     E-posta:
elazig@medicalpark.com.tr
MEDICAL PARK GAZİANTEP

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin kalbi Gaziantep ilinde bulunan Medical Park Gaziantep Hastanesi 14.000 m²’lik bir alanda; Dahiliye, Cerrahi, Tanı ve Rehabilitasyon Bölümleri dahil toplam 33 ihtisas dalında 39 hekim kadrosuyla, 36 yoğun bakım yatakları olmak üzere  157 yatak kapasitesi ve modern tıp teknolojisi eşliğinde çalışan Doçent ve Uzman hekim  kadrosu ile 7 gün 24 saat sağlık hizmeti veriyor.
Güneydoğu Anadolu Bölgesinin kalbi Gaziantep ilinde bulunan Medical Park Gaziantep Hastanesi 14.000 m²’lik bir alanda; Dahiliye, Cerrahi, Tanı ve Rehabilitasyon Bölümleri dahil toplam 33 ihtisas dalında 39 hekim kadrosuyla, 36 yoğun bakım yatakları olmak üzere  157 yatak kapasitesi ve modern tıp teknolojisi eşliğinde çalışan Doçent ve Uzman hekim  kadrosu ile 7 gün 24 saat sağlık hizmeti veriyor.
Medical Park Gaziantep Hastanesi’nin, gelişmiş tıbbi cihazlarla donatılmış, ikisi kalp-damar cerrahisi ve üçü tüm cerrahi müdahaleler için kullanılan beş ameliyathanesi bulunuyor.
Ameliyathanelerde, gelişmiş teknolojik cihazlar olan; Laminer Flow ile Hepa filtreli steril havalandırma sistemi kullanılıyor. Medical Park Gaziantep Hastanesi’nde, tüm onkolojik ameliyatlar da gerçekleştiriliyor.
Hastanede, acil doğumlar için 24 saat hizmet veren doğumhane ile kalp damar hastalıkları, ritim bozuklukları, konjenital kalp hastalıkları ve romatizmal kalp kapak hastalıklarının teşhis ve tedavisinde, koroner anjiyografi, kalp kateterizasyonu, elektrofizyolojik çalışma (EPS) ve ablasyon işlemlerinin yapıldığı Dijital Anjiyografi Ünitesi de yer alıyor.
Medical Park Gaziantep Hastanesi’nde, uluslararası standartlarda hizmet vermeye başlayan Onkoloji Merkezi’nde; onkolojik cerrahi, medikal onkoloji, radyasyon onkolojisi ve onkolojik rehabilitasyon alanlarında iş birliği yapan deneyimli ekiplerin çalıştığı bir tedavi yaklaşımı uygulanmaktadır. Kanser Tanı ve Tedavi Merkezi’nin; akciğer, prostat, kalın bağırsak, mide, pankreas, meme, serviks, over gibi kanser türleri başta olmak üzere, tüm kanser türlerinin tanı ve tedavilerinde, bölgenin ve Ortadoğu ülkelerinin referans merkezi olması planlanıyor.
 
Adres:
Mücahitler Mah. 52063 Nolu Sok. No:2 Şehitkamil Gaziantep
Telefon:
0 (342) 211 16 00 - 211 16 01     Fax:
0 (342) 324 88 60     E-posta:
gaziantep@medicalpark.com.tr

MEDICAL PARK ORDU

Medical Park Hastaneler Grubu’nun 13. Hastanesi olan Medical Park Ordu Hastanesi, Karadeniz Bölgesi’nin en büyük özel hastanelerinden biri olarak hizmet veriyor. Yaklaşık 17.000 m² kapalı alan üzerinde kurulu olan ve hizmet konforunu artırmak için yatay olarak tasarlanan Medical Park Ordu Hastanesi , şehir merkezinde her yerden kolayca ulaşılabilecek bir noktada bulunuyor.
Metnin devamı için tıklayınız
Medical Park Hastaneler Grubu’nun 13. Hastanesi olan Medical Park Ordu Hastanesi, Karadeniz Bölgesi’nin en büyük özel hastanelerinden biri olarak hizmet veriyor. Yaklaşık 17.000 m² kapalı alan üzerinde kurulu olan ve hizmet konforunu artırmak için yatay olarak tasarlanan Medical Park Ordu Hastanesi , şehir merkezinde her yerden kolayca ulaşılabilecek bir noktada bulunuyor.
Medical Park Ordu Hastanesi bünyesinde; en son teknoloji ürünü cihazlarla donatılmış Yenidoğan’da 12, Genel Cerrahi’de 9, Koroner’de 8, Dahili’de 6 ve  KVC’de 5 olmak üzere toplam 40 Yoğun Bakım yatağı ile birisi KVC’ye ait olmak üzere, tam donanımlı 6 ameliyathane ve 165 yatak bulunuyor.
Kardiyoloji, KVC bölümleri başta olmak üzere, bütün uzmanlık dallarında hizmet veren Medical Park Ordu Hastanesi’nde hastaların rahatı için her ayrıntının düşünüldüğü hasta odalarında; hemşire çağrı sistemi, bilgisayar erişim sistemi ve kumanda edilebilir hasta yatağı mevcuttur. Enfeksiyon hastaları için özel olarak hazırlanmış, gerekli izolasyonun sağlandığı süit odalar, yatan hasta servisinde hastaların hizmetine sunuluyor.
Acil servis bünyesinde, CPR odası, ilk müdahale odası, pansuman odası, müşahade odası, hastaların mahremiyetinin sağlandığı özel gözlem odaları mevcuttur. Özel Gözlem Odaları doğrudan hemşire bankosuna bağlanmış monitör sistemi sayesinde doğru ve zamanında müdahale yapılabilmesi için gerekli ortamı sunmasının yanı sıra hijyenik koşulların da oluşturulmasını sağlıyor.
Medical Park Ordu Hastanesi’nde Kardiyoloji ve Kardiyovasküler Cerrahisi bölümünde, kalp ve dolaşım sistemi hastalıklarının tanı ve tedavisinde; ileri teknolojik donanımlı anjiyo ünitesinde, deneyimli hekim kadrosuyla, koroner anjiyografi, balon ve stend işlemleri, damar tıkanıklıkları ve ritim bozuklukları tedavisinde,  Beyin ve sinir cerrahisi ile Nöroloji bölümünde EEG, EMG gibi ileri tanı yöntemleri sayesinde hastaların tanı ve tedaviye ulaşmaları sağlanıyor.
Medical Park Ordu Hastanesi’ndeki, ileri düzey Kompüterize Radyoloji, MR, Bilgisayarlı Tomografi, Ultrasonografi, Mamografi, Kemik Dansitometri, Floroskopi, Mobil Radyoloji cihazları gibi görüntüleme olanakları, tanı ve tedavi sürecinde etkin rol oynuyor. Özellikle hızın hayati önem kazandığı kardiyak panel testleri gibi tetkik ve tahlil sonuçları, pnömatik taşıma sistem sayesinde iletilmesi gereken birime hızla ulaştırılıyor.
Medical Park Ordu Hastanesi, deneyimli uzman hekim kadrosu ve nitelikli sağlık personeli ile Ordu ili başta olmak üzere, çevre illere de kaliteli sağlık hizmeti sunuyor.

Adres:
Akyazı Mah. Gaffar Okan Cad. No: 9 Ordu
Telefon:
0 (452) 226 10 00     Fax:
0 (452) 226 14 90     E-posta:
ordu@medicalpark.com.tr


MEDICAL PARK SAMSUN

Medical Park Hastaneler Grubu bünyesindeki Medical Park Samsun Hastanesi; Atakum ilçesinin tam merkezinde, toplam 18.600 m²’lik kapalı alanda, 33 uzmanlık dalında, 50 uzman hekimi ve 146 yatak kapasitesi ile sağlık hizmeti sunuyor.
Medical Park Hastaneler Grubu bünyesindeki Medical Park Samsun Hastanesi; Atakum ilçesinin tam merkezinde, toplam 18.600 m²’lik kapalı alanda, 33 uzmanlık dalında, 50 uzman hekimi ve 146 yatak kapasitesi ile sağlık hizmeti sunuyor.
Medical Park Samsun Hastanesi, mimari açıdan, sağlık hizmetlerinin en verimli şekilde sunulabilmesi için titizlikle planlanarak, akıllı bina teknolojisi ile inşa edildi. Hastane, bütün dahili ve cerrahi uzmanlık dallarında, Acil Servis ve tüm Yoğun Bakım hizmetlerinde, Tüp Bebek Ünitesi ve Diş Ünitelerindeki uluslararası standartlardaki kalitesiyle, Samsun ve Karadeniz bölgesi için önemli bir referans merkezi konumunda.
Hastaların rahatı için her ayrıntının düşünüldüğü hasta odalarında, hemşire çağrı sistemi, bilgisayar erişim sistemi ve kumanda edilebilir hasta yatağı ve Mavi Code Çağrı sistemleri mevcut.
Medical Park Samsun Hastanesi, bir katı tamamen Erişkin, Yenidoğan ve Koroner Yoğun Bakım Ünitelerine tahsis edilmiş, bölgenin bu amaca yönelik hizmet veren ilk ve tek özel hastanesi olma özelliğini taşıyor. Ayrıca hastanede,  her tür nörolojik ve psikiyatrik hastalıklar, deneyimli nöroloji ve psikiyatri uzmanları tarafından ayaktan veya yatarak tedavi edilebiliyor. Aynı zamanda uzman hekim ve deneyimli kadrosu ile Anjiyo ve kalp ameliyatları ile Samsun ve çevre illerde büyük bir ihtiyacı karşılıyor. Ayda 250'den fazla Anjiyo, 60'dan fazla da Açık Kalp Ameliyatlarıyla da Samsun ve çevresinde büyük bir boşluğu dolduruyor..
Medical Park Samsun Hastanesi'nde, anjiyografi laboratuvarı, radyoloji ve nükleer tıp departmanını içeren teknolojik tıbbi görüntüleme sistemleri mevcut. Ayrıca endoskopik tanı ve tedavi üniteleri ile ikisi kalp ve damar cerrahisi için ayrılmış özel donanımlı 8 Ameliyathane bulunuyor. Hastane, deneyimli hekim kadrosu ve personeliyle 7 gün 24 saat kaliteli sağlık hizmeti sunuyor.
Yakında hizmete girecek olan Lineer Akseleratör ve PET-CT gibi kanser tanı ve tedavisi için geliştirilmiş teknolojilerin de yer alacağı Onkoloji Ünitesi ile Medical Park Samsun Hastanesi'nin, tam bir sağlık kompleksi olması hedefleniyor.
 
Adres:
Mimar Sinan Mah. Alparslan Bulvarı, No: 17 Atakum Samsun
Telefon:
0 (362) 311 40 40     Fax:
0 (362) 311 40 50     E-posta:
samsun@medicalpark.com.tr


MEDICAL PARK TOKAT

Tokat’ın ilk ve tek özel hastanesi olan Medical Park Tokat Hastanesi, toplam 6000 metrekarelik kapalı alanda 20 uzmanlık dalında, 49 yatak kapasitesi ile hizmet veriyor. Hastane; özellikle Beyin ve Sinir Cerrahisi, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Üroloji, Göz, KBB, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve tüm Yoğun Bakım bölümlerinde uluslararası standartlardaki kalitesiyle, Tokat ve çevre iller için önemli bir referans merkezi konumunda.
Tokat’ın ilk ve tek özel hastanesi olan Medical Park Tokat Hastanesi, toplam 6000 metrekarelik kapalı alanda 20 uzmanlık dalında, 49 yatak kapasitesi ile hizmet veriyor.
Hastane; özellikle Beyin ve Sinir Cerrahisi, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Üroloji, Göz, KBB, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve tüm Yoğun Bakım bölümlerinde uluslararası standartlardaki kalitesiyle, Tokat ve çevre iller için önemli bir referans merkezi konumunda.
Medical Park Tokat Hastanesi, Digital Anjiografi Laboratuarı, teknolojik tıbbi görüntüleme sistemleri, 6 kabinli Fizik Tedavi Ünitesi, biri sadece Kalp ve Damar Cerrahisi ameliyatları için ayrılmış özel donanımlı 3 ameliyathanesi, uzman hekimleri ve deneyimli personeli ile hizmet sunuyor. Hastaların konforu için her ayrıntının düşünüldüğü hasta odalarında, hemşire çağrı sistemi, kablosuz bilgisayar erişim sistemi ve kumandalı hasta yatakları bulunuyor.
Kardiyoloji bölümümüz, her türlü acil kalp hastalarına müdahale edilebilen ve gereken hastalara anjio yapılarak balon, stent ve kalp pilinin günün 24 saati uygulanabildiği tek merkez konumundadır.
Kardiyovasküler Cerrahi bölümümüzce koroner by-pass, kapak ve aort cerrahisi ile periferik vasküler cerrahi işlemleri günün 24 saati yapılıyor.
Beyin Cerrahisi kliniğninde her türlü beyin tümörü ve anevrizma ameliyatları, mikrocerrahi yöntemiyle boyun ve bel fıtığı ameliyatları, omurga implantları uygulanabiliyor.
Üroloji bölümünde Plazmokinetik TUR metoduyla her türlü kapalı prostat girişimleri ile endoskopik uygulamalar yapılıyor.
Göz kliniğinde FAKO yöntemi ile Katarakt tedavisi, göz arka segment hastalıklarında, Diyabet ve sistemik Hipertansiyon gibi göz içi kanama ile seyreden hastalıklarda göz anjiyosu ve lazer tedavileri yapılıyor.
Genel Cerrahi ve Kadın Hastalıkları bölümlerinde her türlü laparoskopik girişimler,  Gastroenteroloji uzmanı tarafından gastroskopi, kolonoskopi, alt ve üst GIS kanamalarında  kanamayı durdurmaya yönelik her türlü girişimsel işlem yapılmaktadır.
 
Adres:
Yeşilırmak Mah. Vali Zekai Gümüşdiş Cad. No:29 Tokat
Telefon:
0 (356) 214 01 11     Fax:
0 (356) 213 02 02     E-posta:
tokat@medicalpark.com.tr
    

MEDICAL PARK UŞAK

Kaliteli sağlık hizmetini toplumun çoğunluğuna ulaştıran Medical Park Hastaneler Grubu, 2010 yılında Medical Park Uşak Hastanesi’ni bünyesine katmıştır. Hastanemiz 15.000 m2 kapalı alana sahip, görünümünden konumuna, altyapısından teknolojisine kadar, çok amaçlı ve yüksek standartlarda bir hastane olarak hastalara hizmet vermektedir.
Kaliteli sağlık hizmetini toplumun çoğunluğuna ulaştıran Medical Park Hastaneler Grubu, 2010 yılında Medical Park Uşak Hastanesi’ni bünyesine katmıştır. Hastanemiz 15.000 m2 kapalı alana sahip, görünümünden konumuna, altyapısından teknolojisine kadar, çok amaçlı ve yüksek standartlarda bir hastane olarak hastalara hizmet vermektedir.
Medical Park Uşak Hastanesi, 7 Ameliyathane ( 5 Genel Amaçlı , 1 KVC ,1 Doğumhane ) 32 Yoğun Bakım, (Koroner 7, KVC 3, Dahili-Cerrahi 8, Yeni Doğan14,) Doğumhane, Acil Servis, Radyoloji, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Biyokimya laboratuarı ile 99 hasta odasına sahiptir.
Hastane, 250 personeli ile Acil Servis, Nöroloji, Beyin Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Cerrahisi, Dahiliye, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Üroloji, Anestezi ve Reanimasyon, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Göğüs Hastalıkları poliklinikleri ile sağlık hizmeti vermektedir.
Uzmanlaştığımız tüm sağlık hizmetlerinde tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden, hasta haklarına saygı duyarak, gelişmiş sağlık teknolojisi ve tesisleri ile toplumun çoğunluğunu kaliteli sağlık hizmeti ile tanıştırmada öncü olan Medical Park misyonunu, Uşak halkı ile buluşturuyoruz.
    
Adres:
Kemalöz mah. Atatürk bulvarı No:139/A Uşak
Telefon:
0 (276) 227 65 65     Fax:
0 (276) 227 22 33     E-posta:
usak@medicalpark.com.tr

MEDICAL PARK VAN

Medical Park Van Hastanesi, Medical Park Hastaneler Grubu bünyesinde Türkiye’nin en doğusundaki hastanesidir. Van ili başta olmak üzere çevre il ve ilçelerden gelen hastalarına, uluslararası standartlarda sağlık hizmeti veren tam teşekküllü bir sağlık merkezi konumundadır.  15.000 m²  kapalı alanda kurulu hastane, 149 yatak kapasitesiyle, dahili, cerrahi  tanı ve tedavi ünitelerini bulunduran 26 ihtisas dalı ve toplam 50 hekim kadrosu ile 7 gün 24 saat hizmet veriyor.
Medical Park Van Hastanesi, Medical Park Hastaneler Grubu bünyesinde Türkiye’nin en doğusundaki hastanesidir. Van ili başta olmak üzere çevre il ve ilçelerden gelen hastalarına, uluslararası standartlarda sağlık hizmeti veren tam teşekküllü bir sağlık merkezi konumundadır.  15.000 m²  kapalı alanda kurulu hastane, 149 yatak kapasitesiyle, dahili, cerrahi  tanı ve tedavi ünitelerini bulunduran 26 ihtisas dalı ve toplam 50 hekim kadrosu ile 7 gün 24 saat hizmet veriyor.
Hastanede, Kalp Damar Cerrahisi ve ileri cerrahi tekniklerin  uygulanabilmesine olanak sağlayan gelişmiş tıbbi cihazlarla donatılmış 10 ameliyathane mevcuttur. 11 genel, 16 yenidoğan, 5 koroner, 5  KVC olmak üzere toplam 37 yoğun bakım yatağı mevcuttur.  Mevcut Yoğun Bakım Üniteleri, bölgede donanım olarak en gelişmiş teknolojiye sahip olup, Multi-organ yetmezliği olan hastaların bakımları deneyimli uzman bir kadro tarafından yapılıyor. Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi, ileri derecede prematüre yenidoğan konusunda deneyimli hekim kadrosuyla bölgeye hizmet veriyor.
Nükleer Tıp Ünitesi tüm bölgede rakipsiz konumda olan Medical Park Van Hastanesi’nin PET/CT cihazının ise alt yapısı hazır durumda ve  yakın tarihte hasta kabulüne başlayacak. LINAC cihazı da, Radyasyon Onkolojisi Bölümü'nde yine yakın tarihte hizmet vermeye başlayacaktır. Türkiye'nin doğusunda üstün donanımlara sahip tek hastane olan Medical Park Van Hastanesi, 3D (üç boyutlu) görüntü özelliği olan Flat Panel Dijital Anjiyografi cihazını bünyesinde bulunduran tek hastane konumundadır.
 
Adres:
Selim Bey Mah. Kale Yolu Üzeri Van
Telefon:
0 (432) 227 32 46 -227 32 08     Fax:
0 (432) 227 34 64     E-posta:
van@medicalpark.com.tr
Şikayet, öneri v

banner110