Ambalaj MalzemecileriAlışveriş MerkezleriBeyaz EşyaAsansörcülerAvukat - DanışmanBalıkçı MidyeciBilgisayar - ElektronikBankalarCafeler - BarlarCamcıÇilingirÇocuk Yuvaları - KreşlerÇiçekçiDersanelerDoktorlar ElektrikçiEczanelerEvden Eve NakliyatFast Food Hazır Yemek TavukFotoğraf StüdyosuHastane - Tıp MerkezleriHavuz Bahçe İlaçlamaKoltuk Döşemeci MatbaaMobilya DekorasyonMarket - GıdaKuyumcuPvc PencereMuhasebe - Mali MüşavirSu BayileriMüzik Aletleri Kurs YeriOtomotiv - Servis - ParçaKuaför salonlarıPastanelerSpor Kulübüpleri - MağazalarıOtellerMermerciSürücü Ehliyet KursuSATILIK - KİRALIK - İLANOtobüs FirmalarıKöy Dernek VakıfNalbur -TemizlikİŞ ARAYANLARİŞÇİ ARAYANLARKebapçılarTiyatrolarKasap - TavukcularKuruyemiş Kahveİnşaat FirmalarıRestaurantTamir HizmetiTurizm Seyahat OrganizasyonKokoreç, CiğerPizzacılarBüfelerTabldot CateringATAŞEHİRDEKİ SİYASİ PARTİLERİBB SOSYAL TESİLERİPansiyonlar - Piknik YeriEğitim Öğretim Okul - BursGüzellik Merkezleri SolaryumKozmatik ParfümeriNANO ve BOR TEKNOLOJİSİModa GelinlikYEMEK TARİFLERİOTO YAKIT TASARRUF SİSTEMİÖZEL DERS VERENLERSigorta Acenteleri, EksperlerSağlık KurumlarıDemir DoğramaHalı Yıkama FabrikalarıFAYDALI SİTELERBaklava Tatlı PastaPidecilerHELAL GIDARent a Car FirmalarıKargo FirmalarıATAŞEHİR BELEDİYESİAta EvleriOto GalericilerOto ParçacılarıVeteriner - Pet ShopTerzi - Kurutemizleme - Ütüİnşaat Ustası Çini Ustası SıvacıMasaj SalonlarıSİGORTA HASAR SORGULAMAKONUŞAN KİTAPLIKDoğal Gaz KombiSİGARA BIRAKMA MERKEZLERİÖZEL YURTLAREmlakcılarDekorasyon - Boya Diş Doktorları, PolikliniklerLahmacunDönercilerKöftecilerTaksi Durakları - UlaşımTaksi DuraklarıAtaşehir Tapu Kadastro MüdürlüğüAtaşehir Nufus MüdürlüğüBörekcilerAtaşehir Evlendirme DairesiAjanslarDans - BaleVerem Savaş DispanserleriFaydalı BilgilerFotokopi - Ozalitİş MakinalarıEv YemekleriOnline AlışverişDürümcülerPerdecilerMasör - Masözler BerberlerKent Çarşı, Batı AtaşehirTelevizyon KanallarıDüğün SalonlarıElektronikLaboratuvarlarGözlükcü _ OptikDiyetisyenlerSağlık ÜrünleriDanışmanlık FirmalarıFizik Tedavi MerkezleriSinemalarÇiğköftecilerBarlarFırınlarAna OkullarıÖzel OkullarSauna, Hamam,NoterlerHırdavatçılarMimarlarPet ShopGazetelerMağazalarTemizlik FirmalarıMedyumlarOto Llastik TamircileriSu TesisatıDerneklerMeyhanelerHurdacılarGeri Dönüşüm FirmalarıTantuniÇorbacılarKumpirLokantalarHuzur ve Yaşlı Bakım Merkezleriİş GüvenliğiDoğal Ürünler

Çelik Çatı Modelleri

Çelik Çatı Modelleri (Gösterim Sayısı: 37)
Sektör Mimarlar
İlan Tarihi 12 ay önce
Firma No 9775
Telefon 0216 498 89 81
Faks 0216 498 89 81
Web Sitesi https://www.celikcatimodelleri.com
Adres
İl/İlçe Samandıra / İstanbul
Firma Hakkında
Çelik Çatı Modelleri

Samandıra, İstanbul

TEL. : 0216 498 89 81

İhtiyaçların ve taleplerin değiştiği günümüzde, gereksinimleri karşılamak için daha akılcı yöntemler belirlenmelidir. Teknoloji daima insanlığın refah seviyesini arttırmaya yönelik geliştirilmiş ve geliştirilmeye devam edecektir. Sektördeki firmalar, hizmetlerini daha ucuza müşterileriyle buluşturup alanındaki firmalarla rekabet edebilmeyi hedeflemektedir. Bu doğrultuda yenilikçi fikirlere, zihinlere ve bu fikirlere gereken önemi gösterecek tasarım ekibine ihtiyaç duymaktadır. Tasarım vazgeçilmez bir sanattır. Bugün büyük marka olmayı başarmış firmaların temelinde hizmet odağı kalite olan anlayış yatmaktadır. Dolayısıyla kalitenin bulunmadığı tasarımların ergonomik ve sürdürülebilir olmayacağı hususu çok açıktır.

Firmamız için kalite kavramı, alınan performansın beklentileri karşılamasıdır. Firmamızın müşterilerimizin beklentilerini karşılamakla birlikte memnuniyetlerini ve beklentilerini yükseltmelerini temin ediyoruz. Tasarımlarımızda yeterli olacak dayanımın, uygulayacağımız doğru mühendislik metodları ile ekonomisini ön planda tutacak olan yatırımlarla gerçekleşebileceğini gösteriyoruz. Bu anlayış ile yapmış olduğumuz mühendislik hizmetlerinimizin yüksek kalite anlayışıyla sunuyoruz.

Firmamızın, ergonomik, sürdürülebilir ve güvenli tasarım kriterleri ve metodlarını kullanarak müşterilerimizin talepleri ışığında gereken projelendirme çalışmalarını yapmaktadır.

banner110