İstanbul’da Salsa Dans 2. Etap Yarışmaları Yapıldı
 İstanbul’da Salsa Dans 2. Etap Yarışmaları Yapıldı


2017-2018 Sezonu SSD (Salsa) Kulüplerarası Dans Ligi 2.Etabı Tamamlandı.

Türkiye Dans Sporları Federasyonu’nun düzenlediği 2017-2018 faaliyet sezonu programında yer alan Sportif Salsa Dansları Kulüplerarası Dans Ligi 2.Etap ON1/ON2 Yarışması ve Sportif Salsa Bireysel Parlama (Shıne) Yarışmaları ve S.S.D (SALSA) KOREOGRAFİ GRUP (EŞLİ) DANSLAR Yarışmaları İstanbul Ataşehir Silence Otel’de gerçekleşti. Yarışmaya Türkiye’nin bir çok yerinden çok sayıda kulüp ve yarışmacı katıldı.


Sabah başlayan yarışmalar gece yarısına doğru tamamlandı. Ödülleri Türkiye Dans Sporları Federasyonu Başkanı Tolga Han Çinkitaş ve Yönetim kurulu üyeleri takdim etti.

Yarışmada dereceye Giren sporcular

2017-2018 SSD (Salsa) Kulüplerarası Dans Ligi 2. Etap 1.Bölüm


Social Senior Z Latin (Solo Erkek Büyükler)

Serdar Yolcu 2. Bora Güldemir 3. Engin kayıkçı
Social Youth Z Latin (Solo Erkek Gençler)

Batuhan Enes Katılmış 2. Burak Kaplan 3. Melik Bal
TDFS Juvenile II Open Latin (Solo Erkek Minikler)

Batuhan Dere 2. Ege Şen 3. Emirhan Efe
Social Juniors I Z Latin (Solo Erkek Yıldızlar 1)

Yiğit Alp Işındere 2. Onur Turan 3. Ozan Ateş Teker
Social Juniors II Z Latin (Solo Erkek Yıldızlar 2)
Social Senior Z Latin (Solo Kadın Büyükler)

Ulaş Samur Yelken 2. Melahat Ünal 3. Nilgün Özdemir
Social Youth Z Latin (Solo Kadın Genç)

Buse Naz Özarar 2. Elfim Doğa Yıldız 3. Öykü Arun
Social Juvenile ı Z Latin (Solo Kadın Minikler-1)

Eylül Akan 2. Ezo Ertemiz 3. Cansu Sarıoğlu
Social Juvenile II Z Latin (Solo Kadın Minikler-2)

Şevval Sude Dere 2. Alina Turcan 3. Zeynep Ela Tatlı
Social Juniors I Z Latin (Solo Kadın Yıldızlar-1)

İlkim Tunalı 2. Irmak Fırat 3. Hamide Sıla Kaya
Social Juniors II Z Latin (Solo kadın Yıldızlar-2)
2017-2018 SSD (Salsa) Kulüplerarası Dans Ligi 2. Etap 2.Bölüm

TDFS Senior Open Standart (Büyükler ON 1 )

1.Bora Güldemir- Harika Tuncer 2. Artuğ Sezer- Latife Kozan 3. Ahmet Egemen Erbil- Dilek Erbil

TDFS Senior Open Latin (Büyükler ON 2)

1.Bora Güldemir- Harika Tuncer 2.Zereriya demirtaş- Gülşah Kırıkçılar 3.Osman Nemli- Melahat Ünal

TDFS Youth B Standart (Gençler B ON 1)

1.Melik Bal- Başak Arslan 2. Furkan Fehmi Karaca- Rumeysa Gökçe 3.Emircan Bubus- Nursen Kafadar

TDFS Youth C Standart (Gençler C ON-1)

1.B. Enes Katılmış- G. Ece İmamoğlu 2. E.Emir Hacan- Melisa Kıvrak 3.Berkay Karakaya- Esra Elibol

TDFS Youth C Latin ( Gençler C ON-2)

1.Mertcan Çakar- Aleyna Yüce 2. Mert Karabalık- Sıla Göl 3. Mete Selvi- Aylin Yıldız

TDFS Juvenile I D Standart (Minikler I D ON-1)

1.Kayra Çetin- Cemre Işındere 2. Yiğit Şıpka- Ela Şıpka 3. Kaan Alaaddinoğlu- Yağmur Aşan

TDFS Juvenile II C Standart ( Minikler 2 C ON-1)

1.Ege Şen- Alina Turcan 2. Batuhan Dere- Şevval Sude Dere 3. Emirhan Efe- Zeynep Ela Tatlı

TDFS Juvenile II C Latin ( Minikler 2 C ON-2)

1.Evren Rıfat Balta- Duru Muci 2.Deniz Tuncer- ÖzGe Gürel 3. Yağız Çalışkan- Gül Arslan
TDFS Adults A Standart (Yetişkinler A ON-1)

1.Ferhat Çakar- Pınar Hepbenli 2.Ege Özcan- Zehra Dikmen 3. Gökay Çalışkan- Aşkım Dilara Ervan

TDFS Adults A Latin (Yetişkinler A ON-2)

1.Metehan Güneş- Tuğba Üte 2. Emek Yeter- Büşra Yeter 3.A. Raşit Beyler- Büşra Yaşlı

TDFS Adults B Standart (Yetişkinler B ON-1)

1.C. Kağan Hakan- Güler Ezgi Özel 2.O.Girgin İlkan- Özlem Turhan 3.Sercan Kılıç- Sırma Keskingözler

TDFS Adults B Latin (Yetişkinler B ON-2 )

1.Murat Duman- Sema Çakır 2.O.Murat Kavak- Merve Karakuş 3.Baransel Zorlu- İrem Ersoy

TDFS Adults C Standart (Yetişkinler C ON-1)

1.Osman Yası- M.Cemre Bal 2.O.Kaan Çoğalgil- Burcu Doğrusöz 3.Şahin Şimşek- Gizem Akyol

TDFS Adults C Latin (Yetişkinler C ON-2 )

1.Mert Akbulut- Sena Öztürk 2. O.Kaan Çoğalgil- Burcu Doğrusöz 3. Burak Sancar- Hazal Ergen

TDFS Adults D Standart (Yetişkinler D ON-1 )

1.Sıtkı Doğan- B.Senem Sayhan 2. Efecan Çınar- Cım Karac 3. Onur Yılmaz- Buse Yıldız

TDFS Adults D Latin (Yetişkinler D ON-2 )

1.Sıtkı Doğan- B.Senem Sayhan 2. Kaya Özbalcı- Deniz Evcil 3. Emre Dolaner- Yeşim Sencan
TDFS Juniors I C Standart (Yıldızlar IC ON-1 )

1.Y.Alp Işındere- Dilay Çetin 2. Onur Turan- Defne Demir 3. C. Fırat Taşkıran- İlkim Tunalı

TDFS Juniors I C Latin ( Yıldızlar 1C ON-2 )

1.Y. Alp Işındere- Dilay Çetin 2. Can Gökçe- Yağmur Nural 3. H. Tanay Salim- İclal Cebeci

TDFS Juniors II C Standart ( Yıldızlar 2C ON-1)

1.Yağız Avcıoğlu- Serena Cıucci 2. M.Ege Özuğurlu- Damla Akpınar 3. Çağıl Koç- Deniz Neşeli

TDFS Juniors II C Latin (Yıldızlar 2C ON-2 )

1.Çağıl Koç- Deniz Neşeli 2. E. Tufan Dalkılıç- Y. Zeren Okatan

Social Adults Z Latin (Solo Erkek Yetişkin )

1.Emek Yeter 2. Mustafa Tura 3. Okan Korkmaz

Social Adults Z Latin (Solo Kadın Yetişkin )

1.Nursel Can 2. Yağmur Uysak 3. Büşra Yeter

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner110