ankara escort,

EuroBasket 2017'de İlk Gün Heyecanı Yaşanıyor
 EuroBasket 2017'de İlk Gün Heyecanı Yaşanıyor

Türkiye, Finlandiya, İsrail ve Romanya'nın ev sahipliğinde düzenlenen 2017 Avrupa Basketbol Şampiyonası'nda grup maçları oynanıyor.

Şampiyonanın ilk turunda A Grubu müsabakaları Finlandiya'nın başkenti Helsinki'de, B Grubu karşılaşmaları İsrail'in başkenti Tel Aviv'de, C Grubu mücadeleleri Romanya'nın Cluj Napoca kentinde, D Grubu maçları da İstanbul'da oynanıyor.



Organizasyona grup karşılaşmalarının ardından İstanbul'da devam edilecek.

FIBA EuroBasket Avrupa Şampiyonası

Helsinki

Tel Aviv

Cluj Napoca

İstanbul

A Grubu

B Grubu

C Grubu

D Grubu

1

Polonya

1

Ukrayna

1

Hırvatistan

1

Büyük Britanya

2

Yunanistan

2

İsrail

2

Çekya

2

Rusya

3

Fransa

3

Litvanya

3

İspanya

3

Sırbistan

4

Finlandiya

4

Gürcistan

4

Karadağ

4

Letonya

5

İzlanda

5

İtalya

5

Romanya

5

Türkiye

6

Slovenya

6

Almanya

6

Macaristan

6

Belçika

 

Grup Maçları Programı 

31 Ağustos Perşembe

Finlandiya

A

13:45

Slovenya - Polonya

90-81

A

16:30

İzlanda - Yunanistan

-

A

20:00

Fransa - Finlandiya

-

İsrail

B

15:45

Almanya - Ukrayna

-

B

18:30

Litvanya - Gürcistan

-

B

21:30

İtalya - İsrail

-

1 Eylül Cuma

Romanya

C

15:00

Macaristan - Hırvatistan

-

C

17:45

İspanya - Karadağ

-

C

20:30

Romanya - Çekya

-

Türkiye

D

14:15

Belçika - İngiltere

-

D

17:00

Sırbistan - Letonya

-

D

21:00

Türkiye - Rusya

-

2 Eylül Cumartesi

Finlandiya

A

13:45

Polonya - İzlanda

-

A

16:30

Yunanistan - Fransa

-

A

20:00

Finlandiya - Slovenya

-

İsrail

B

15:45

Gürcistan - Almanya

-

B

18:30

Ukrayna - İtalya

-

B

21:30

İsrail - Litvanya

-

Romanya

C

15:00

Karadağ - Macaristan

-

C

17:45

Çekya - İspanya

-

C

20:30

Hırvatistan - Romanya

-

Türkiye

D

14:15

Letonya - Belçika

-

D

17:00

Rusya - Sırbistan

-

D

21:00

İngiltere - Türkiye

-

3 Eylül Pazar

Finlandiya

A

13:45

Fransa - İzlanda

-

A

16:30

Slovenya - Yunanistan

-

A

20:00

Finlandiya - Polonya

-

İsrail

B

15:45

Gürcistan - Ukrayna

-

B

18:30

Litvanya - İtalya

-

B

21:30

Almanya - İsrail

-

4 Eylül Pazartesi

Romanya

C

15:00

Macaristan - Çekya

-

C

17:45

Karadağ - Hırvatistan

-

C

20:30

İspanya - Romanya

-

Türkiye

D

14:15

Letonya - İngiltere

-

D

17:00

Belçika - Rusya

-

D

21:00

Sırbistan - Türkiye

-

5 Eylül Salı

Finlandiya

A

13:45

İzlanda - Slovenya

-

A

16:30

Polonya - Fransa

-

A

20:00

Yunanistan - Finlandiya

-

İsrail

B

15:45

Ukrayna - Litvanya

-

B

18:30

İtalya - Almanya

-

B

21:30

İsrail - Gürcistan

-

Romanya

C

15:00

Çekya - Karadağ

-

C

17:45

Hırvatistan - İspanya

-

C

20:30

Romanya - Macaristan

-

Türkiye

D

14:15

Rusya - Letonya

-

D

17:00

İngiltere - Sırbistan

-

D

21:00

Türkiye - Belçika

-

6 Eylül Çarşamba

Finlandiya

A

14:45

Slovenya - Fransa

-

A

17:30

Yunanistan - Polonya

-

A

20:45

Finlandiya - İzlanda

-

İsrail

B

14:45

Almanya - Litvanya

-

B

17:30

Gürcistan - İtalya

-

B

20:45

İsrail - Ukrayna

-

7 Eylül Perşembe

Romanya

C

14:30

Çekya - Hırvatistan

-

C

17:15

Macaristan - İspanya

-

C

20:45

Karadağ - Romanya

-

Türkiye

D

14:30

Rusya - İngiltere

-

D

17:15

Belçika - Sırbistan

-

D

20:45

Letonya - Türkiye

-

 

TOP 16

9 Eylül Cumartesi

Sinan Erdem Spor Salonu

61

00:00

B2 – A3

-

63

00:00

A1 – B4

-

65

00:00

B1 – A4

-

67

00:00

A2 – B3

-

10 Eylül Pazar

Sinan Erdem Spor Salonu

62

00:00

C1 – D4

-

64

00:00

D2 – C3

-

66

00:00

C2 – D3

-

68

00:00

D1 – C4

-

 

Çeyrek Final

12 Eylül Salı

Sinan Erdem Spor Salonu

69

00:00

W61 – W62

-

70

00:00

W63 – W64

-

13 Eylül Çarşamba

Sinan Erdem Spor Salonu

71

00:00

W65 – W66

-

72

00:00

W67 – W68

-

 

Yarı Final

14 Eylül Perşembe

Sinan Erdem Spor Salonu

73

21:30

W69 – W70

-

15 Eylül Cuma

Sinan Erdem Spor Salonu

74

21:30

W71 – W72

-

 

Final

17 Eylül Pazar

Sinan Erdem Spor Salonu

75

17:00

L73 – L74

3. lük maçı

76

21:30

W73 – W74

Final

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.