Sevgilimiz Ataşehir” Fotoğraf Yarışması başlıyor
Sevgilim Ataşehir” Fotoğraf Yarışması başlıyor Ataşehir Belediyesi Ataşehirlilik bilincinin gelişmesine katkıda bulunmak için “Sevgilim Ataşehir” konulu fotoğraf yarışması düzenliyor. 10 Ocak -09 Şubat 2011 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan yarışma Ataşehir’de yaşayan amatör, profesyonel her fotoğrafçıya açık olacak. Dijital dalda düzenlenecek yarışmada, katılımcılar çektikleri siyah –beyaz veya renkli fotoğrafları 09 Şubat 2011 tarihine kadar Ataşehir Belediyesi’ne postayla ya da elden teslim edecekler.

Yarışmanın sonucunda birinci olan fotoğrafçıya D-SLR fotoğraf makinesi, ikinciye dizüstü bilgisayar, üçüncüye ise kompakt fotoğraf makinesi hediye edilecek. Ayrıca her katılımcıya birer katılım belgesi verilecek. Yarışmaya katılan 20 fotoğraf da sergileme ödülü kazanacak. Sevgilim Ataşehir Fotoğraf Yarışması’nın jüri üyeliğini ise Prof. Güler Ertan, Melih Akoğul, Erhan Şermet ve Engin Güneysu gibi fotoğraf sanatının önde gelen isimlerinin yanı sıra Ataşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Sadık Kayhan, Sağlık İşleri Müdürü Gamze Akkuş İlgezdi, Ataşehir Magazin Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Zeki Kar, Hürriyet Gazetesi Muhabirlerinden Mustafa Küçük ile Optimum Alışveriş Merkezi’nden bir temsilci yapacak.  Yarışmaya her katılımcı en fazla 10 adet fotoğrafla katılabilecek. Fotoğraflar en az 300 dpi/inch (uzun kenar en az 1600 piksel) çözünürlükte

JPEG formata uygun ebatta dijital ortamda CD’ye kayıtlı olarak gönderilecek.

Yarışma hakkında her türlü bilgi için katılımcılar Barbaros Mah. Dereyolu Cad. Ihlamur Sk. No.2/B-1 adresinden Ataşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne başvurabilecekler. Ayrıca 0216 570 50 00 dahili 564 numaralı telefondan bilgi alabilecekler.

Ödül töreni 14 Şubat Sevgililer Günü’nde

Sevgilim Ataşehir Fotoğraf Yarışması’nın ödülleri 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Optimum Alışveriş Merkezi’nde açılacak olan bir sergi ile verilecek. Sevgilim Ataşehir Fotoğraf Yarışması ile Ataşehirliler ilçeye olan sevgilerini de ortaya koyacaklar.

-Yarışma Genel Katılım Şartları

1. Adaylar yarışmaya siyah beyaz veya renkli baskı olarak en çok on (10) adet fotoğrafla katılabilir. Eserlerin en geç 09 Şubat 2011 günü mesai bitimine kadar yarışma raportörlüğüne elden ya da posta yolu ile ulaştırılmış olması gerekmektedir. Postadaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır

2. Fotoğrafların daha önce herhangi bir yarışmada ödül almamış olması gerekir. Sergilenmiş ya da yayımlanmış olması, yarışmaya katılım açısından engel oluşturmaz.

3- Katılımcılar, katılım formunu eksiksiz olarak doldurduktan sonra, muhtardan ya da nüfus müdürlüğünden aldıkları “Yarışmacının Ataşehir’de oturduğunu gösteren ikametgâh belgesini, 30 sözcüğü geçmeyen bir de özgeçmiş ekleyerek, fotoğrafların kayıtlı olduğu CD veya DVD ile birlikte zarfa koyacak, bu zarfın üzerine sadece rumuz yazılacaktır. Eserler içinde katılım bilgileri ve CD ya da DVD’ nin bulunduğu zarfla birlikte daha büyük bir zarfa konacaktır. Zarf postada zarar görmeyecek şekilde kapatıldıktan sonra elden, kargo ya da posta yoluyla son katılım tarihi olan gün, mesai saati sonuna kadar teslimat yerine ulaşacak

Sevgilimiz Ataşehir Fotoğraf Yarışması’nın ödülleri 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Optimum Alışveriş Merkezi’nde açılacak olan bir sergi ile verilecek. Sevgilimiz Ataşehir Fotoğraf Yarışması ile Ataşehirliler ilçeye olan sevgilerini de ortaya koyacaklar.

-Yarışma Genel Katılım Şartları

1. Adaylar yarışmaya siyah beyaz veya renkli baskı olarak en çok on (10) adet fotoğrafla katılabilir. Eserlerin en geç 09 Şubat 2011 günü mesai bitimine kadar yarışma raportörlüğüne elden ya da posta yolu ile ulaştırılmış olması gerekmektedir. Postadaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır

2. Fotoğrafların daha önce herhangi bir yarışmada ödül almamış olması gerekir. Sergilenmiş ya da yayımlanmış olması, yarışmaya katılım açısından engel oluşturmaz.

3- Katılımcılar, katılım formunu eksiksiz olarak doldurduktan sonra, muhtardan ya da nüfus müdürlüğünden aldıkları “Yarışmacının Ataşehir’de oturduğunu gösteren ikametgâh belgesini, 30 sözcüğü geçmeyen bir de özgeçmiş ekleyerek, fotoğrafların kayıtlı olduğu CD veya DVD ile birlikte zarfa koyacak, bu zarfın üzerine sadece rumuz yazılacaktır. Eserler içinde katılım bilgileri ve CD ya da DVD’ nin bulunduğu zarfla birlikte daha büyük bir zarfa konacaktır. Zarf postada zarar görmeyecek şekilde kapatıldıktan sonra elden, kargo ya da posta yoluyla son katılım tarihi olan gün, mesai saati sonuna kadar teslimat yerine ulaşacakAnahtar Kelimeler:
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner110