ATAŞEHİR KAYMAKAMLIK KUPASI TAEKWONDO ŞAMPİYONASI SONA ERDİ
 ATAŞEHİR KAYMAKAMLIK KUPASI TAEKWONDO ŞAMPİYONASI SONA ERDİ

Ataşehir Kaymakamlık Kupası Taekwondo Şampiyonasına 33 Spor Kulübünden 530 sporcu katıldı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Ataşehir'de tescilli Spor Kulüplerinden Öyküm Gençlik Spor Kulübü Derneğinin birlikte düzenlemiş olduğu ve 3 gün süren Çocuk ve Gençlik Gelişim Oyunları Ataşehir Kaymakamlık Kupası Taekwondo Şampiyonası 22 Mayıs 2017 Pazartesi günü Ataşehir Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Spor Salonunda İstanbul genelinden 33 Spor Kulübünden 530 sporcunun katılımı ile onanmaya başlanmıştır.

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen şampiyonada Minik Erkeklerde (33-36-40-45-50-57 KG), Minik Bayanlarda (30-33-36-40-45 KG) ile Yıldız Erkeklerde (37-41-45-49-53-57-65-+65KG) ve Yıldız Bayanlarda (44-47-51-55-59 KG) çekişmeli müsabakalar oynandı.

Şampiyonada dereceye giren sporculara kupa ve madalyaları Ataşehir Kaymakamı Zafer KARAMEHMETOĞLU,Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Seyfi GÜNEYSU,Taekwondo Federasyonu Merkez Hakem Kurulu Üyesi Halit AVCI, İstanbul Taekwondo İl Temsilcisi Mustafa BULUT, Pendik Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürü Erdal ACAR, Sultanbeyli Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürü Aytekin KARACA,Öncü Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı İhsan KOL,Öyküm Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Makbule Tuğrul ile Antrenörler ve hakemler tarafından verildi.

TAEKWONDO ŞAMPİYONASI SONUÇLARI :
33 KG MİNİK ERKEKLER 
1.M.Bora Ateş - Bahri Tanrıkulu Spor Kulübü 
2.İsa Kırık - Sultanbeyli Belediyesi 
3.Yuşa Arif Kabaca - Öncü Spor Kulübü 
3.B.Berk Kaya -Doğuş Spor Kulübü


36 KG MİNİK ERKEKLER 
1.Faruk Şanlıer -Doğuş Spor Kulübü 
2.Zafer Erdem Delen -Cihan Spor Kulübü 
3.Arda Aver -Yavuz Sultan Spor Kulübü 
3.Nusret Rıdvan Keskin -Sancaktepe Belediyesi
40 KG MİNİK ERKEKLER 
1.Recep Bektaş – Öncü Spor Kulübü 
2.Furkan Küskü – İstanbul Büyükşehir Belediyesi 
3.Mehmet Caner Öz – Güden Olimpik Spor Kulübü 
3.M.Eren Koçak -- Doğuş Spor Kulübü
45KG MİNİK ERKEKLER 
1.Oguz Özkan – Öncü Spor Kulübü 
2.Hüseyin Güzel – İstanbul Büyükşehir Belediyesi 
3.Arda Altınbaş --G.Op.Erdoğan Taekwondo Spor Kulübü 
3.Alper Erdem – Pendik Belediyesi
50 KG MİNİK ERKEKLER 
1.Murat Aksu – Yavuz Sultan Spor Kulübü 
2.Ahmet Efe Yıldız – Yiğit Taekwondo Spor Kulübü 
3.Reşat Faruk Sayan – Başakşehir S.K. 
3.Ayberk Kıral – Güden Olimpik Spor Kulübü
57 KG MİNİK ERKEKLER 
1.Berdan Alifırat – G.O.P.Erdoğan Taekwondo S.K 
2.Halil İbrahim Türkan – İstanbul Büyükşehir Belediyesi 
3.Ayberk Zeyt Yılmaz – Güden Olimpik S.K. 
3.Eren Orhan Elçi –Öyküm Gençlik Spor Kulübü Derneği


30 KG MİNİK BAYANLAR 
1.Nehir Geniş – G.O.P.Erdoğan Taekwondo S.K. 
2.Berra Pekgöz – Yavuz Sultan S.K. 
3.Nisanur Çelik – Yavuz Sultan S.K. 
3.Hacer Akçay – Bahri Tanrıkulu S.K.
33 KG MİNİK BAYANLAR 
1.İlayda Şimşek –Yenigün İhtisas S.K. 
2.Fatmanur Öner --Bahri Tanrıkulu S.K. 
3.Melike Ömür –Yavuz Sultan S.K. 
3.Şura Yıldız – Sancaktepe Belediyesi
36 KG MİNİK BAYANLAR 
1.Begüm Zeynep Taşkın –Cihan S.K. 
2.Melek Göktaş – Doğuş S.K. 
3.Rüya Diler – Sancaktepe Belediyesi 
3.Sevilay Özdemir --Sultanbeyli Belediyesi
40 KG MİNİK BAYANLAR 
1.Melisa Ateş --- Cihan S.K. 
2.Esmanur Okan ---G.O.P. Erdoğan Taekwondo S.K. 
3.İlknur Çoşar ---Yavuz Sultan S.K. 
3.Yağmur Muzaç ---Cihan S.K.
45 KG MİNİK BAYANLAR 
1.Berranur Aktaş –Öncü S.K. 
2.Yağmur Ebru Erbaş – Cihan S.K. 
3.Zeynep Dilara Arslan --Yavuz Sultan S.K. 
3.Göksu Gül –Doguş S.K.


37 KG YILDIZ ERKEKLER 
1.Armağan İkram –Bahri Tanrıkulu S.K. 
2.Ömer Faruk Şen –Öncü S.K. 
3.Fazlı Fazlıoğlu –Doğuş S.K. 
3.İsmail Altıparmak –Üsküdar Belediyesi
41 KG YILDIZ ERKEKLER 
1.Bedirhan Damar ---G.O.P.Erdoğan Taekwondo S.K. 
2.Anıl Başoğlu ----Sancaktepe Birleşim 
3.Samet Can Dişikara ---Öncü S.K. 
3.Ahmet Sait Başlı ---İstanbul Büyükşehir Belediyesi
45 KG YILDIZ ERKEKLER 
1.Bilal Küskü – İstanbul Büyükşehir Belediyesi 
2.Enes Mustafa Işık --- Başakşehir 
3.Yasin Şahin – Bahri Tanrıkulu S.K. 
3.Ahmet Furkan Balcı – Öyküm Gençlik Sporkulübü Derneği


49 KG YILDIZ ERKEKLER 
1.Anıl Can Altun – Bahri Tanrıkulu S.K. 
2.Emirhan Türkeri – İstanbul Büyükşehir Belediyesi 
3.Ömer Eren Özer – Öyküm G.S.K.D.
 3.Koray Özdemir – Yankı S.K.
53 KG YILDIZ ERKEKLER 
1.İsmail Burak Köksal – Bahri Tanrıkulu S.K. 
2.Ferhat Ali Kuy ---Başakşehir 
3.Kerim Tefir --- Sultanbeyli Belediyesi 
3.Kadir Göktaş – Güden Olimpik S.K.
57 KG YILDIZ ERKEKLER 
1.Mehmet Eren Aydoğan —Yenigün Taekwondo İhtisas S.K. 
2.Umut Efe --- Öncü S.K. 
3.Harun Güden --- Güden Olimpik S.K. 
3.Orkun Uzun --- Yiğit Taekwondo S.K.


65 KG YILDIZ ERKEKLER 
1.Enes Aykırıoğlu ---Yenigün Taekwondo İhtisas S.K
2.Metin Şenoğlu ---Yenigün Taekwondo İhtisas S.K
3.Mustafa Can Karavil ---Öncü S.K. 
3.Taha Göktuğ Şahin ---Öyküm G.S.K.D.
+ 65 KG YILDIZ ERKEKLER 
1.Alaaddin Efe Görem --- G.O.P.Erdoğan S.K. 
2.Sinan Salkım – G.O.P.Erdoğan S.K. 
3.M.Emin Gençkurt – Öyküm G.S.K.D. 
3.Onur Kaan Güveli --- Özdemir Taekwondo İhtisas S.K.
44 KG YILDIZ BAYANLAR 
1.Mücella Küçük --- Sultanbeyli Belediyesi 
2.İnci Tarakçı ---Sancaktepe Birleşim 
3.Gamze Karabulut --- Sancaktepe Birleşim 
3.Buse Keskin --- Öncü S.K.


47 KG YILDIZ BAYANLAR 
1.Saliha Yıldız – İstanbul Büyükşehir Belediyesi 
2.Melisa Güneş --Sultanbeyli Belediyesi 
3.Nehir Yıldız – Öyküm G.S.K.D 
3.İpeknur Kaya – Öyküm G.S.K.D.
51 KG YILDIZ BAYANLAR 
1.Havvanur Akbulut --- Üsküdar Belediyesi 
2.Hilalnur Bal --- Yenigün Taekwondo İhtisas S.K 
3.Nazar Uzun --- Ümraniye Kahraman S.K. 
3.Hilal Kurt --- Öyküm G.S.K.D.
55 KG YILDIZ BAYANLAR 
1.Beyzanur Altıparmak ---Üsküdar Belediyesi 
2.Rümeysa Çelik ---Cihan S.K. 
3.Sıla Çiftçi --- Ümraniye Kahraman S.K. 
3.Şeyma Güngör ---- Üsküdar Belediyesi
59 KG YILDIZ BAYANLAR 
1.Hayrun Nisa Koca ---Pendik Belediyesi 
2.Esma Arabacı ---Özdemir İhtisas 
3.Rabia Aktürk ---Ünlü S.K. 
3.Kevser Özbek ---Öyküm G.S.K.D.
ATAŞEHİR KAYMAKAMLIK KUPASI KUKÜP SIRALAMASI 


MİNİKLER BAY-BAYAN KUPA 
1.Öncü Spor Kulübü 22 Puan 
2.Cihan S.K. 20 Puan 
3.G.O.P.Erdoğan S.K. 16 Puan 
4.Yavuz Sultan S.K. 14 Puan 
5.Doğuş Spor Kulübü 13 Puan
YILDIZLAR BAY –BAYAN KUPA
1.Bahri Tanrıkulu Spor Kulübü 22 Puan 
2.İstanbul Büyükşehir Belediyesi 18 Puan 
3.Yenigün İhtisas Spor Kulübü 17 Puan 
4.Üsküdar Belediyesi 15 Puan 
5.Sultanbeyli Belediyesi 14 Puan


GENEL KLASMAN KUPA 
1.Bahri Tanrıkulu S.K. 33 Puan 
2.Öncü Spor Kulübü 31 Puan 
3.G.O.P.Erdoğan Taekwondo 30 Puan 
4.İstanbul Büyükşehir Belediyesi 27 Puan 
5.Yenigün Taekwondo İhtisas 24 Puan

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner130